Бяло течение? Бременност!?

  • 1 595
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте. По принцип си имам бяло течение, но искам да попитам дали преди бременност или преди цикъл това бяло течение спира?

# 1
  • Мнения: 3 731
Бялото течение се появява най-често при някаква инфекция(наличие на бактерия).Посети гинеколог.Изобщо не е нормално да го имаш постоянно.Камо ли при бременност.

# 2
  • Мнения: 106
Да, не е нормално. Кога за последно ходи на гинеколог?

# 3
  • Мнения: 3
Ами една приятелка ходи на гинеколог и докторът ѝ е казал, че за тази възраст е нормално да имаме бяло течение
Само да кажа, че съм на 17

# 4
  • Мнения: 106
Първо, още ти е рано за бременност. И второ иди на лекар. Не е нормално бялото течение!

# 5
  • Мнения: 3 731
Ами една приятелка ходи на гинеколог и докторът ѝ е казал, че за тази възраст е нормално да имаме бяло течение
Само да кажа, че съм на 17
Ти сериозно ли?Една приятелка ходи и вече е нормално? Ами не е нормално.

# 6
  • Мнения: 900
За нея бялото течение не е важно, важно е от отговорите ни да разбере дали е бременна...Много тъжно.Аз на 17 какви бели кахъри съм имала 😂

# 7
  • Мнения: 1 501
Не е нормално да имаш бяло течение, при бременност също. При бременност даже ти правят постоянно микробиология, за да следят дали нямаш инфекция, която да навреди на плода, който да се зарази при излизането си когато раждането е вагинално.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 55
Аз ли нещо не чета какво имаш предвид под “преди бременност”и не не е нормално да го имаш постоянно.Няма как да мине от само себе си посети гинеколог.
П.С ти не си ли момичето което преди няколко дена пусна тема ,че искаш да пиеш противозачатъчни 🤨

# 9
  • Мнения: 123
[здравейте да попитам бяло течение възможно ли е в овулация обилно да е на какво се дължи или след цикъл?

Общи условия

Активация на акаунт