Секцио и спинална упойка

  • 7 038
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17
Аз също съм раждала секцио със спинална упойка. Не е страшно не се притеснавай, слагането на самата спинална не се усеща изобщо, а след това при всеки е индивидуално възстановяването - при някои няма никакви проблеми, аз имах повръщане и световъртеж, чувала съм за жени които имат главоболие, но пак казвам всичко е строго индивидуално! Успех и леко раждане.

# 46
  • Мнения: 48
Благодаря много старая се да не мисля много за това, а просто да се съсредоточа в това, че ще видя бебка. В неделя вечерта влизам в болницата и в понеделник ще е секциото. Надявам се всичко да мине добре и да одържа гарда без да се паникьосвам!

# 47
  • Мнения: 2 224
Е, още мъничко остава значи. И да се паникьосаш, ще мине. Тази мисъл трябва да те успокоява. Не си първата, нито последната, която изпитва страх. Иначе, както казах, поне според моят опит — няма от какво да се страхуваш. Болката е после, когато всичко е свършило, но е поносима, освен това ще надделеят положителните емоции покрай бебето. Успех! И ще се радваме с няколко думи да кажеш дали големият страх си е заслужавал.

# 48
  • Мнения: 1 898
Виж сега ,отиваш там и не мислиш за нищо.Без мислене на глупости .Отиваш с чисто съзнание.На теб поне секциото ти е насрочено всичко по план . моете беше по спешност .....

# 49
  • Мнения: 48
Здравейте на всички, който писахте и ме подкрепихте в тези така трудни за мен дни преди секциото. Искам да кажа, че всичко мина гладко. Операцията найстина не бешв толкова страшна колкото аз си представях. Болките след това два три дни по-силни, но търпими. От втория ден бебето беше при мен, но се грижех за нея само с помощ от акушерките за по-сигурно! Отново благодаря  за отделеното време! Няма думи да опишат чувствата, които изпитах, когато видях бебето! От този момент нищо нямаше значение-само тя! Цветомила 3066гр 50 см

# 50
  • Мнения: 1 898
Здравейте на всички, който писахте и ме подкрепихте в тези така трудни за мен дни преди секциото. Искам да кажа, че всичко мина гладко. Операцията найстина не бешв толкова страшна колкото аз си представях. Болките след това два три дни по-силни, но търпими. От втория ден бебето беше при мен, но се грижех за нея само с помощ от акушерките за по-сигурно! Отново благодаря  за отделеното време! Няма думи да опишат чувствата, които изпитах, когато видях бебето! От този момент нищо нямаше значение-само тя! Цветомила 3066гр 50 см

Честито  !!!

# 51
  • София
  • Мнения: 30 191
Честито!

# 52
  • Мнения: 2 224
Честито! Да е жива и здрава малката Цветомила!

# 53
  • Мнения: 7 082
Честито бебче

Общи условия

Активация на акаунт