Женени от пръв поглед - след финала на II сезон - тема 14

  • 74 214
  • 1 099
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 646
Абе хора ако Никифор и беше казал, че всички куриерски фирми са негови, че има скъпа кола в пъти над нейната и къща с домашни помощници, така щеше да го изиграе влюбена, че щеше да му целува шкембето пред камерите. Просто Василена трябва да разбере, че такъв тип мъже са наясно, че с пари могат да имат всяка плеймейтка и баш нея, застаряваща кака с дете няма да вземат.

# 1 051
  • Мнения: 1 008
Абе хора ако Никифор и беше казал, че всички куриерски фирми са негови, че има скъпа кола в пъти над нейната и къща с домашни помощници, така щеше да го изиграе влюбена, че щеше да му целува шкембето пред камерите.

Същата идея  за шоу споделих и по-рано в темата.


Скрит текст:
Разочароващо е, че не получих отговор на коректно зададения въпрос.

Предполагам много по разочаровани са жените-участнички в шоуто, които следят темата (особено Василена) и очакват списъка с качествата, които да изградят в себе си, за да привлекат подходящия мъж, а именно, не ходещ по к+ви и готов да издръжа тях и всичките им деца, независимо от колко мъже са.

В частност подобен списък с необходимите и достатъчни качества, които да накарат чувствата на определен мъж да бликнат като вода от спукан Пернишки водопровод би бил от полза за голям брой самотни жени, но уви.

# 1 052
  • Мнения: 15 960
Че той Никифор отговаря на описанието ти за подходящ мъж, ама на Василена не й беше достатъчно.

# 1 053
  • Мнения: 36 621
Зарко ме обвинява, че съм Василена Wink

Имаше подробен отговор, но не от мен. Ама трябва да се чете.
А колкото до тази идея - на някой отдавна му е дошла, защото имаше такова риалити предаване - "Милионер търси съпруга".

Никифор е психопат, на какво описание отговаря? До сега не съм чувала някой да заплашва със смърт жена, която не го е харесала (като неговите излияния във Фейсбук), явно не се движа сред такива простаци, като него.

# 1 054
  • Мнения: 1 008
Че той Никифор отговаря на описанието ти за подходящ мъж, ама на Василена не й беше достатъчно.

Oпределението за подходящия мъж не е мое, а на потребитлката (pppqqq).
 
Ако аз трябва да дам определение за "подходящ" то би било "трудолюбив и циничен мъж"

Защо трудолюбив - ясно.

Защо циничен- защото според мен цинизма (макар труден за приемане) е много по-близо до реализма.

# 1 055
  • Мнения: 36 621
В крайна сметка се вижда кои мъже имат успех със семейния живот и кои не. Не става дума за богати,  а за обикновени хора. Никифор и Зарко не са сред тях.
Кой е виновен - те, или всички останали?

# 1 056
  • Мнения: 6 489
Толкова време след финала на това фрийк шоу със сбирщина ненормалници, някой все още се вълнува от него? Километрични постове, разсъждения и спорове? Да не би некадърния екип да е намерил нови 8 броя откачалки и да предстои нов сезон, та да погрява аудиторията? Не може да е чак такава суша в ефира, че да бъде финансиран отново подобен резил.

Всъщност не, Таня беше нормална и читава. Което, разбира се, само подчертаваше отклоненията на всички останали.

# 1 057
  • Мнения: 19 521
Точно това щях да напиша - това шоу отдавна се забрави и то заслужено. На никого вече не са интересни Василена, и там останалите. И аз подозирам изкуствено подгряване на темата, но от някой от "атеншън сийкърите", участвали в сезона. Ето го, Ал Бънди цъфна например.

# 1 058
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
 От това предаване могат да се извлекат полезни поуки и за двата пола, в частност за действителността в България. Не, че участниците в него (и някои сценки по предварителен сценарий) са представителна извадка за масата хора, но все пак... Понякога  е хубаво да има и нещо отрицателно, защото на негов фон всичко положително изпъква още повече.

# 1 059
  • Мнения: 36 621
Американската версия се коментира много в момента в определени социални сайтове. Вече се чудя дали да не я погледна Simple Smile Сигурно и там нарочно избират несъвместими хора, за да стават скандали.

# 1 060
  • Мнения: 15 960
Никифор е психопат, на какво описание отговаря? До сега не съм чувала някой да заплашва със смърт жена, която не го е харесала (като неговите излияния във Фейсбук), явно не се движа сред такива простаци, като него.
Отговаря на описанието за подходящ мъж - да не ходи по к+ви и да е готов да гледа чужди деца.

И аз се учудих, че темата още е активна и влязох да видя какво вълнува аудиторията.

# 1 061
  • Мнения: 36 621
Когато написах тези изисквания имах предвид, че трябва всички да съществуват едновременно, а не човекът да отговаря на едно или две от списъка.
Не отговаря на изискването да няма психически проблеми.

# 1 062
  • Мнения: 15 960
Разни жени се кълнат, че ако си напишеш на един лист всички качества на мъжа, които искаш да притежава, и всеки ден си ги четеш и го визуализираш, ще го срещнеш скоро този идеален мъж и ще се съберете. И те се хвалят, че са го срещнали, ама после гледам, че се и развели с него, та не знам дали не  става  "Господи, аз ли криво ти се молих, или ти криво ме разбра?".
Според мен си е на късмет основно да срещнеш подходящия мъж, че и той да те хареса. Пък и после да не изскочи някой подводен камък.

# 1 063
  • Мнения: 36 621
Това в този коментар не са някакви специални изисквания за принца от приказките, а базови критерии, които се покриват от повечето мъже.
Дадох ги като пример, за да подчертая, че някои от участниците попадат в малцинството.

# 1 064
  • Мнения: 1 008
Продължавам да чакам списъка с базовите критерии за жените.


В крайна сметка се вижда кои мъже имат успех със семейния живот и кои не. Не става дума за богати,  а за обикновени хора. Никифор и Зарко не са сред тях.
Кой е виновен - те, или всички останали?

Ако Ви е убягнало Светозар е вдовец. Ако има раздел където пишат хора загубили съпруга/съпруг идете и им кажете, че нямат успех в семейния живот. Не се съмнявам, че ще Ви обяснят подобаващо кой е виновен.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт