Априлски бебета - тема 5

  • 41 161
  • 501
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 69
Влади ходи на градина вече и за разлика от яслата много му харесва. Аз си ходя на работа. Всичко е нормално. Заради следобедният сън заспива доста късно, но аз вече свикнах. Simple Smile

# 496
  • Мнения: 228
И Енес харесва градината и ходи с желание,а с яслата беше мъка. Миналата седмица беше доста болен,та и тази седмица ще сме си вкъщи. Иска ми се и аз да започна работа,но сме самички,а таткото е по цял ден на работа и май няма да е скоро. Много хора ме питат за второ,но ми се вижда много сложно с две деца да се оправям. Остана малко и до рожденният ден,чака го с нетърпение.

# 497
  • Мнения: 4 660
Моето още от първи ден заобича яслата а сега на градина отива и се връща пеейки песнички. От няколко седмици ходят заедно със сестра си която декември стана на две години. Тя също бързо свикна от първи ден е по цял ден.
Аз сега съм в отпуска, но мисля да напусна с две породени трудно ще работя в областния град и да пътувам.

# 498
  • Мнения: 41
Моята Цвети ходи на детска градина, но много боледува. Най-много две седмици изкарва и след това е болна. За съжаление има по-малък брат, почти на две, когото постоянно заразява. Опитах да я спра от градина известно време, но пак се разболяваха. Тя напоследък много мрънка - все нещо не ѝ харесва, не иска и т.н. При вас априлчетата имат ли някакви промени в характера?

# 499
  • Мнения: 79
Ами моите породени постоянно мрънкат ако не е едното ще е другото. Опитвам се да балансирам между двете, априлчето слуша но малкото е голям инат.

# 500
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Моят мрънка всеки ден, тръгвайки за детска, не иска. Там, обаче, е добре. Като цяло е с инатлив характер, не иска и за ръка да го държа като пресича, а е ясно, че не може. Направя ли нещо вместо него, което е искал, почва да се тръшка за "всичко отначало".
Гледам му работните листи от детската, ами едни драсканици, нищо не прави, но и аз сравнявам с каката. Вашите момиченца как са, защото момипетаъа6са друга работа, знам. Чорапите като обува гледа на някъде другаде, дърпа.. ти ненстава, връзките на панталоните отзад. Joy
Иначе любознателен, с чувство за хумор., схватлив за чисто момчешки неща, паметлив.

# 501
  • Мнения: 79
Не иска да се облича сама, макар че знае как. Не са баш драсканици последно нарисува къщичка.
Днес наредила пъзел сама пратиха ми снимка от градината.

Общи условия

Активация на акаунт