Имаме си вече сърчица, чакаме ви ДЕКЕМВРИйски слънчица!

  • 20 723
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 307
Андреа, много съжалявам, прегръдки! Стискам палци скоро пак да се зарадваш...

Може ли и мен да добавите в списъка, записах се в миналата тема, но не се виждам Simple Smile Втора бременност, Варна, термин 04.12

И аз чакам другата седмица ФМ, малко ми е притеснено, предвид възрастта (на 38 съм), но се надявам всичко да е наред.

# 31
  • Мнения: 882
Андреа миличка толкова много съжалявам.  Дано скоро да си  дойде твоето бебче и да ни се похвалиш . Много се натъжих.  Не искам вече лоши новини в нашите теми . Гуш

# 32
  • Мнения: 697
Вава, добавих те! Simple Smile И ти предсказвам девойка😁


# 33
  • Мнения: 241
Извинявайте, аз тука, от януарската група, малко ви шпионирам, ама може ли и на мен едно предсказание по пол? :Д има ли ред за записване, нещо, да принесем дарове на шаманката? :Д

# 34
  • Мнения: 936
Почне ли да ми се гади бебето почва да плаче , ту ми се повръща ту ми става жал за нея. Затварям вратата на банята тя почва повече да плаче ,незнам как да я успокоя какво да направя. Добре че се случва веднъж два на ден. Вие ми се свят причернява ми ,боли глава ,много ми се пишка .Чакам да мине първия триместър.
Ужасно е гаденето и човръщането, няма сутрин, няма вечер. При мен е по-изразено вечер, ей сега пак🙄Кога ще свърши това нещо?
Лошото е, че днес на работа се случи, и се започват въпросите. Който ме пита, ще си признавам май

# 35
  • Мнения: 697
Извинявайте, аз тука, от януарската група, малко ви шпионирам, ама може ли и на мен едно предсказание по пол? :Д има ли ред за записване, нещо, да принесем дарове на шаманката? :Д
Хахахахаххаа😂😂😂! Ох така се разсмях тук!
Ами, ще заложа на момиче.😄

Споко, момичетата с гаденето, 12-13 г.с като минат и трябва да се свърши.

# 36
  • Мнения: 241
Kissing Heart Чул те бога на бебетата, и аз за момиче си стискам палци! Обещавам да дам отчет и обратна връзка при първа възможност. Simple Smile
Извинявайте, аз тука, от януарската група, малко ви шпионирам, ама може ли и на мен едно предсказание по пол? :Д има ли ред за записване, нещо, да принесем дарове на шаманката? :Д
Хахахахаххаа😂😂😂! Ох така се разсмях тук!
Ами, ще заложа на момиче.😄

Споко, момичетата с гаденето, 12-13 г.с като минат и трябва да се свърши.

# 37
  • София
  • Мнения: 162
Андреа, силни прегръдки от мен, много съжалявам Hug
V.A.V.A с теб вървим заедно и като възраст, и термин. Ще си треперим заедно

# 38
  • Мнения: 872
И аз Joy при вас с въздраста. 😉. Аз утре съм на преглед. Какъв да очаквам вагинален или коремен - 9с+4дни?

# 39
  • София
  • Мнения: 162
И аз Joy при вас с въздраста. 😉. Аз утре съм на преглед. Какъв да очаквам вагинален или коремен - 9с+4дни?

В 10+1 вече минахме на коремен. Но е според преценката на лекаря

# 40
  • Мнения: 697
Вили, ами може и пак да е вагинален. Мен тази бременност с коремен все още не са ме преглеждали. Междудругото се каних да те питам- каза, че си сменила водата, която пиеш - каква с каква?😄

Мен нещо ме боли гърлото, а видях, че нямам от гадните бонбони Кофлет. Взех си лукче и сега вися в кухнята, пуснах да се вари вода за чай. 😃 в 12 презнощта...

# 41
  • Мнения: 872
Пих основно Девин изворна и Роса, тя е на Банкя изворната. Но миналата седмица накарах ММ да ми налее вода от една от чешмите който имаме в града. Те са изворни от планината, и са проверени. Всички имат табели с замееванията какво има в тях.
Аз се сетих още нещо да ви питам. Зимата започнах лазерни процедури, за премахване на мустак и брадичка. Направих 3 до момента. Има голяма разлика  и съм доволна, но ще трябват поне още 2 за да е докрай, а мен нещо не е страх. Козметиката казва че няма проблем, и аз също мисля че за бебето не е страшно, но се притеснявам от пигментация да не се получи. Вие как мислите?

# 42
  • Мнения: 65
Пих основно Девин изворна и Роса, тя е на Банкя изворната. Но миналата седмица накарах ММ да ми налее вода от една от чешмите който имаме в града. Те са изворни от планината, и са проверени. Всички имат табели с замееванията какво има в тях.
Аз се сетих още нещо да ви питам. Зимата започнах лазерни процедури, за премахване на мустак и брадичка. Направих 3 до момента. Има голяма разлика  и съм доволна, но ще трябват поне още 2 за да е докрай, а мен нещо не е страх. Козметиката казва че няма проблем, и аз също мисля че за бебето не е страшно, но се притеснявам от пигментация да не се получи. Вие как мислите?

Аз ходих на триъгълник и подмишници и ми казаха на първи положителен тест спирам задължително с лазерната епилация, дори го имаше в информираното съгласие, което подписах. В друга клиника ходя на процедури за лицето и там ми казаха на бременни, та дори и кърмачки само почистване на лице им разрешават да правят.
Ти третираш зона далеч от корема, има логика да е по-безопасно, но аз лично не бих рискувала. Не е доказано нито, че е опасно, нито, че е безопасно.

# 43
  • Мнения: 19
Вава, добавих те! Simple Smile И ти предсказвам девойка😁



Благодаря Simple Smile Всички, които знаят предричат девойка, а да не говорим за съпруга ми, той от тестовете още говори в женски род Blush

Относно месото - аз преди да забременея бях подкарала диетата на Узунов, дори вярвам, че и тя много е помогнала да се случи. Сега продължавам без тестени и сладко,  хапвам основно зеленчуци, сирена и кашкавали и месо, почвам да включвам и плодове, но малко по малко. Чувствам се перфектно, нито ми е тежко, нито повръщам, много рядко ми се гади от остри и неприятни миризми. Аз съм пухкава и не трябва да си позволявам да качвам много килограми, засега не съм мръднала нито на кг, нито на корем, но започнах да си купувам рокли, мъжа ми е във възторг Simple Smile

# 44
  • Мнения: 257
Здравейте , момичета. Аз съм с термин 06.01 , но надничам и при Вас , защото имам чувството , че ще е декемврийче по-скоро.На 27 съм и ми е първа бременност. От няколко дни ми е тооолкова лошо и почти всичко връщам 😣🤢🤮 .Нямам търпение да отмине този период . Вие как се справяте с гаденето Confused
Момичета, добро утро!
Може да ми се смеете, ама от самото начало не съм повръщала нито веднъж, а само ми се гадеше. Е, вчера още от сутринта усетих, че ми иде да повърна, на няколко пъти, прибрах се от работа и 3 4 пъти едно след друго. Все си мислех,, че като не повръщам в началото, няма да повръщам хич, ама явно греша. Вие от самото начало ли започнахте? То вместо да минава, сега почва.. 😊

Общи условия

Активация на акаунт