Опит с Достинекс?

  • 490
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Може ли който от вас му се е налагало да пие достинекс да сподели някакъв опит как се е чувствал?

На мен въпреки, че съм мъж ми се наложи. Оказа се че имам доста рядко състояние на хипофизата, което ми отне шест месеца да установя с нашите “прекрасни” лекари. Възможно е да е вродено, но последните 3 години ми са се объркали хормоните на хипофизата и от там половите хормони.
Та изглежда основния проблем е пролактина и днес започнах микродози достинекс по 0.125мг два пъти в седмицата. Обаче се чувствам много странно от това чудо, което се бъзика с допамина и се притеснявам, кога ще изчезнат тези странични ефекти. За разлика от жените след бременност ще ми се наложи поне два месеца да го пия.

А след 2-3 седмици трябва да включа едно друго лекарство кломид и с неговите странични ефекти ще стане манджа с грозде...

# 1
  • София
  • Мнения: 28 570
Пила съм Достинекс в продължение на години – нямах никакви проблеми с него, но преди това започнах с Бромокриптин и от него се чувствах ужасно. Дали щях да имам проблем, ако бях започнала директно с Достинекс, не знам, но има и период на свикване на организма. Виж и тази тема – https://www.bg-mamma.com/?topic=942678

Общи условия

Активация на акаунт