Дюни Роял Ризорт

  • 58 185
  • 746
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 5
Здравейте! Може ли почивалите в промо апартаментите да споделят впечатления за обстановката и отдалечеността от плажа? Гледам картата с легендата.  Ще питам и в хотела. С деца на 1г и 5г ще бъда. Обмислям вариант края на юни. Почивали сме там лятото на 2018г. Останахме доволни. Бяхме в двойна стая.

# 241
  • София
  • Мнения: 5 953
Ние вече сме с резервация, за юли за 8 дни. Да видим как ще дочакаме. Промо апартаментите би следвало да са доста отдалечени, но с количка с дете проблем не виждам. Особено пък като аквапарка и ресторант Созопол са по - близо. Те нали затова са Промо. Имайте предвид, че ако сезона не е най - натоварен, независимо къде сте резервирали ще ви настанят по-близо. Ние сме били в Белвил, при платен ХВ в нач. на септември. Просто вилите нагоре вече ги бяха затворили.

# 242
  • Пловдив
  • Мнения: 399
Здравейте, някой бил ли е в джуниър суит в Марина роял палас? Интересува ме какво представлява помещението.

# 243
  • Мнения: 1 329
Къде ги гледате тези промо стаи?

# 244
  • София
  • Мнения: 5 953
Къде ги гледате тези промо стаи?
Те са във всяка прайс листа, не са стаи, а са ПРОМО апартаменти, в Холидей Вилидж
За настаняване на 2 -ма с две по-големи деца.
В отдалечените вили, на високото, затова са ПРОМО

# 245
  • Sofia
  • Мнения: 9 724
Кой от хотелите е с вътрешен басейн и би бил подходящ за по-хладни дни? Обмислям второ море за първите дни на юли и искам да се застраховам.

# 246
  • Мнения: 21
Кой от хотелите е с вътрешен басейн и би бил подходящ за по-хладни дни? Обмислям второ море за първите дни на юли и искам да се застраховам.
Вътрешен басейн има единствено в хотел Марина Роял Палас
Здравейте, някой бил ли е в джуниър суит в Марина роял палас? Интересува ме какво представлява помещението.
Малък апартамент / джуниър суит/- 32- 36 кв. м. Представлява едно по-голямо от стандартната стая помещение с две легла (едно единично и едно - персон и половина) и кът за сядане с двоен разтегателен диван. Може да бъде по избор с гледка към парка, басейна или морето.

Последна редакция: ср, 08 яну 2020, 01:31 от AnMary

# 247
  • here and now
  • Мнения: 4 230
И в Пеликан има, но е малък басейна. За малки деца е ок(при нас се оцени много високо), за големи и върастни не съвсем.

# 248
  • Мнения: 1 329
Някой ходил ли е на Дюни и детето му две поредни година да е на 5? Simple Smile Дали искат акт за раждане?

# 249
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Някой ходил ли е на Дюни и детето му две поредни година да е на 5? Simple Smile Дали искат акт за раждане?
Бъдете сигурни, че хотелите пазят база данни от предни години.Не си правете опити да измамите , защото на място ще ви поискат доплащане на нормални цени без отстъпка и ще се изложите.

# 250
  • here and now
  • Мнения: 4 230
Някой ходил ли е на Дюни и детето му две поредни година да е на 5? Simple Smile Дали искат акт за раждане?
Не искат акт за раждане.

# 251
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Не само, че не искат акт за раждане, ами и база данни нямат. Ние ходим 12 години и този номер съм го правила 2-3 пъти за различните деца. Така че не се притеснявайте. Да ме извиняват, ама хем са насочени към семейства с деца, хем политиката им за деца е безумна. Какво ще изяде едно 6 годишно дете? То и не пие... Ние сме с 3 деца и от миналата година хем вземаме апартамент, хем доплащаме за най-малкото, не искат да ни настанят в апартамент, трябва в две стаи и така нататък,хосим с други хора, та се налага да пишем едното дете при тях, абе хайде холан. За това тази година решихме да пропуснем, 12 години стигат, цената стана вече безумна. Иначе, за двама човека с 1 дете си е супер.

# 252
  • Мнения: 3 386
Ма мен веднъж ми искаха ЕГН на детето при настаняване.  🤔

# 253
  • Мнения: 1 700
Нямат база данни.

# 254
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Би трябвало всички агенции и хотели да си имат такъв софтуер, няма как такъв голям комплекс да няма софтуер.Много ми е чудно!Или си замълчават и са правили компромис или резервацията е била на различни имена.Не знам.........

Общи условия

Активация на акаунт