Отговори
# 375
  • Мнения: 667
Привет!
Снощи изгледах "Детство" с руски субтитри. Хареса ми. Темата е тъжна за деца изоставени и жевеещи в дом за деца без родители. Децата са прекрасни. Тук е Кюбра /Нисан/ пораснала и много по различна - тиха, кротка и много  чаровна.  Тук е и Беренка от "Майка" и "Дъщеря ми" - моя любимка. Тя също е много различна. Тук има и едно малко момченце, което е не повече от 2 годинки и необяснимо за мен колко е пленителен в присъствието си. За сега смятам да продължа да гледам сериала и очаквам и други да се включат. Възможно е да има и превод на български език. Ще бъде много добре. Тъжната Беренка, която никой не я иска, защото има нещо лошо в наследствеността й:


Ето ги и другите момичета:
                                                       
Хубав ден и до скоро.
И естествено отново е римейк на азиатски сериал. Японският оригинал е от 2014 г. и се казва "Утре мама няма да е тук". Южните ни съседи до такава степен вече са изчерпани откъм идеи, че няма какво да измислят и почнаха да копират чужди сериали. Признавам хлапетата са сладури и се справят чудесно.

# 376
  • София
  • Мнения: 3 454
Привет!
Ирис, здравей!
Радвам се, че посети темата в която аз започнах да пиша за "Детство" . Тук са моите любими деца-актьори, а има и нови. Харесва ми сериала и го гледам с интерес.  Излъчва се  в петък и се превежда от рускините след няколко дни. Ето я Беренка:

В сериала играе едно малко момченце, което е около две годинки. Много е сладко.
                                                                   
Ирис, ще се радвам да се отбиваш и коментираме. В темата за "Дъщеря ми " пишем за "селджуците" и според мен така е по добре за да не се объркваме и четем нещо което не ни интересува.
Хубава вечер  до скоро.

# 377
  • София
  • Мнения: 3 454
Привет!
Аз продължавам да гледам "Детство" и съм много радостна, че се срещам отново с малките-големи актриси Беренка и Кюбра /Нисан/ . Участват още доста великолепни деца актьори. Сюжета навлезе дълбоко в проблемите на изоставените деца, на тези, които са изгубили родителите си и няма кой да се грижи за тях. Интересен е  прочита от сценаристите и за отношението на дете към отгледалата го жена и към рождените му родители.
В девети епизод открих "синьото диванче" от "Жена":

 И сивото палтото на Бахар, което и уши Енвер деде и замени изтърканото зелено палто.
                                                                               
Ето ги двете чаровни момичета, които в сериала се обичат и смятат за сестри:


                                    И другите:

Хубава вечер и бъдете здрави.

# 378
  • Мнения: 2 636
Привет! Hug Нинка благодаря, че ме ориентира къде трябва да следя за "Детство". Сега се сетих, че се дискутираше в другата тема, но тогава не взех участие в дискусията, а и "Детство" май още не беше започнал. Освен Берен всички други актьори и деца и възрастни са ми непознати. "Жена" не съм гледала, мой пропуск, но няма как да следя всички сериали . И тогава и сега гледам около 12, повече не мога. Не съм от най приказливите, обикновено пиша , когато нещо ми направи много голямо впечатление. Но държа да кажа, че този сериал "Детство" е много стойностен и заинтригуващ. Децата играят страхотно, наред с техните възпитатели Махир и Айшегюл(с огромни сърца) Heart

# 379
  • София
  • Мнения: 3 454
Привет!
В петък нямаше излъчване на 10-ти епизод. Писаха, че имали "ваканция", поради карантина. Някой от екипа се е разболял. Съобщиха, че сериалът ще приключи и финала ще е на 25.12.

Харесвах сериала, но може би решението е да не се проточва много и  оставащите два епизода ще са достатъчни за да приключи положително. Надявам се.
Фотосите са от 9-ти епизод:


Мози, вече е щастлива. Баща й си я взе:
Всичко добро и бодете здрави.

Допълвам се. Това е линк за гласуване. Който желае може да гласува за любимите си сериали и артисти. Аз вече гласувах за Беренка.
https://onedio.com/haber/onedio-ne-seneydi-be-odulleri-gururla-s … -seciyoruz-945796

Последна редакция: нд, 13 дек 2020, 10:57 от Nina NN

# 380
  • Мнения: 2 636
Привет! Hug Липсва ми тая седмица сериала. А и да свърши така бързо? Можеше да направят поне 20епизода. Иска ми се Махир и Айшегюл да се съберат, да и отгледат заедно Мави и не само... Да продължат дейността си в приюта, грижейки се с любов за всички изоставени деца до намирането на подходящи семейства за тях. Съчувствам на жената на Махир, но болката и от изгубеното дете я е направила затворена и безчувствена към чуждото нещастие. Освен да пили и обвинява Махир за всичко друго не прави. Интересно и какво ще стане със сина им. Дали ще успеят да избягат с другата му майка?

# 381
  • София
  • Мнения: 3 454
Привет!
Пипилота, здравей . Днес е денят на "Детство" и като предпоследен епизод трябва да се  решат доста проблеми :
Сблъсъка между Айшегюл и Гюлай. Гюлай, наистина няма никакъв подход и е нещастна защото обвинява за загубата на детето Махир, а тя е била с детето когато го отвличат. Съжалявам я, но с упреци към мъжът си нищо няма да постигне, само ще го отблъсне още повече.  

Аз също се вълнувам ще избяга ли Али Каан с жената, която го е отгледала и що за "птица" е тя? Дали ще изяснят нейната история - беше в затвора, рови в гората за заровени много пари, извади фалшиви паспорти и май ще заминат. Али Каан много я обича и за него тя е майка му.
Ще отиде ли Серче при собствената си майка и любовника й или ще отиде при семейство, което иска да я отгледа.

Във фрагмента видах, че при сблъсъка между Махир и любовника на майката, Махир се свлече на земята. Дали този бандит не го наръга с нож? Дано не е.
Много са въпросите, които ме вълнуват, но довечера гледането за мен е с "картинки". Ще чакам превода от рускините и дано не се бавят много. Хубава вечер и бъдете здрави.

# 382
  • София
  • Мнения: 3 454
Здравейте скъпи приятели!
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!


Поздрав и от прекрасната Беренка /Мави/:
Пожелавам ви радостни, щастливи и прекрасни празници и най-вече бъдете здрави!

# 383
  • София
  • Мнения: 3 454
Привет!
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
                                                

Приключи сериалът "Детство", но хубавото е, че с щастлив край. Разделихме се с прекрасните малки деца-големи артисти и ще ги чакаме отново в други приекти.

Бързам да споделя и голямата новина за прекрасната Беренка - Моли от "Детство" и за участието й в  много други сериали, че е получила наградата за най-талантливо дете - артист за 2020 година.

                                               
Под снимката е написала:"Много благодаря на @sinemaport и всички гласували 🙏 ♥ ️
Пожелавам на всички ви благодатна година, но най-вече бъдете здрави.

# 384
  • Мнения: X
Предполагам, че е писана специално за сериала, но все пак - някой знае ли нещо за мелодията, която звучеше във вчерашния епизод след разговора на Джейда и Емре?

# 385
  • Мнения: 35 140
Предполагам, че е писана специално за сериала, но все пак - някой знае ли нещо за мелодията, която звучеше във вчерашния епизод след разговора на Джейда и Емре?
Тук няма ли я?
https://youtube.com/playlist?list=PLzrJ7QYe6P0xWsDH4rWtFWKUTKoDI-JGZ

Тази ли е? https://youtu.be/Fuk13Bp5euM

# 386
  • Мнения: X
Тази е, благодаря.

# 387
  • София
  • Мнения: 3 454
Привет!
С голяма радост искам да споделя, че Йозге вече има подписан договор за  участие в нов проект.В края на миналата 2020-а година е станало известно, че  Къванч Татлъту ще зарадва милионите си почитатели  с нова роля, при това - в интернет-сериал. Дебютът му на дигиталната сцена ще бъде в проекта "Една подводна история"
Главната женска роля в интернет-сериала, който ще направи световната си премиера на по-късен етап на интернет-платформата Netflix, е Йозге Йозпиринчи - нашата прекрасна Бахар. Героината на Йозге ще се казва  Дефне. Очаква се снимките да започнат на 30 януари.

Йозге е скъсила косата си:

Малко е променена, но е още по чаровна и привлекателна. Ще очаквам с интерес новата й роля.
Всичко добро и бъдете здрави.

# 388
  • София
  • Мнения: 3 454
Привет!
Една прекрасна новина:
Йозге е бременна, което самата тя е потвърдила . Очакват момченце. В  тринайста седмица била .  Честито !


                                                         
Пожелавам на Йозге и татко то  щастливи дни в очакване на голямата рядост.

Последна редакция: нд, 06 юни 2021, 16:49 от Nina NN

# 389
  • Мнения: 1 847
Супер. Много се радвам за нея!! 😍😍🤗🤗🎀❤

Общи условия

Активация на акаунт