Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 3 462
Привет!
Зравейте всички!
Габи, за много години и добре си се завърнала!

Снощи са били раздадени 18-тите награди "Звезда на годината" на  Техническия Университет Йълдъз (Yıldız Teknik Üniversitesi).


За телевизионен сериал са следните:

Най-възхитителен телевизионен сериал през 2019: Доктор Чудо
Най-възхитителна актриса в телевизионен сериал през 2019: Йозге Йозпиринчджи
Най-възхитителен актьор в телевизионен сериал през 2019: Къванч Татлъту


Много се радвам за Йозге - напълно заслужена награда.

В очакване на 78-ми епизод във вторник, малките -  големи артисти Али и Метехан се забавляват.

Хубава вечер и до скоро.

# 256
  • Мнения: 5 690
Момичета, идвам с новина, пък вие ще кажете хубава ли е или лоша.
След 4 серии сериалът свършва! Самият канал Фокс го обяви.

2 фрагман за 78 епизод.



Ще ми липсват нашите сладури... Hug

# 257
  • София
  • Мнения: 3 462
Привет!
Ончее, здравей!
Благодаря за новината.   Какво да кажа - харесва ли ми или не? Не мога да преценя. Рейтинга е висок, но при рускините прочетох сега, че най-вероятно Серай /Ширин/ ще участва във филм и ще я занулят. Дали ще я вкарат в затвора или в лудницата, а може и да я ликвидират не се знае. Наистина  сериалът се въртеше  край нейните гадости и вече доста прекалиха СЦ с това. Рускините пишат, че финалът ще е положителен и ще бъде в началото на февруари. Твоята информация съвпада с тях и наистина най- вероятно епизодите ще са 84.
Още една красива снимка на Йозге:

# 258
  • Мнения: 5 690
Лелееее, толкова ми е претоварен мозъка, че съм пуснала фрагман, който не е нов! Satisfied Извинете ме Flushed

Може би защото в туитър прочетох за финала и новината вървеше с фрагмана.

Да кажа нещо друго- има вече отзиви за филма "Ние сме такива", много са добри. Пишат, че е топъл , приятелски филм- и смешен, и тъжен. Дано да имаме възможност скоро да го  видим, но едва ли ще е по-рано от лятото, че и повече.
Тази вечер е премиерата по кината.
Снимка, макар и не много ясна от тържествената вечеря на екипа по повод  старта на филма.


И един по-шарен афиш, с фон Blush



Утре екипът е на прожекция в Измир, след това в Бурса.

# 259
  • София
  • Мнения: 3 462
Привет!
Ончее, здравей!
Наистина вече е сигурно, че след 4-ри епизода ще се разделим с "Жена". Вече ми е мъчно за великолепния сериал, който лично аз много харесвам. Успокоявам се само, че според рускините ще бъде с хубав край. Те много се вълнуват от новината и съжаляват за приключване на "Жена". Сега прочетох при тях, че Феяз /Ариф/ ще участва в нов сериал и това е главната причина. Пак по тяхни данни сериалът ще се казва "Плотина" /на руски език/ в превод на български език е язовир, бент. Нищо не ми говори и не съм чула за такъв сериал. В ИГ вече доста се коментира това и ето една нова снимка на Феяз:

Ами това е, дано последните епизода ни доставят хубави преживявания и ще очакваме нашите артисти в нови сериали.


Поздравявам всички ви с Международния ден на думичката "благодаря" и искрено ви благодаря, че бяхме заедно и и споделяхме лошите и хубави преживявания.  

Последна редакция: сб, 11 яну 2020, 10:35 от Nina NN

# 260
  • София
  • Мнения: 3 462
Привет!
Ето какво прочетох в последното издание на "Сериали в България":
"Хитовия сериал "Жена" предстои да приключи. " Жена" ще излъчи големия си финал след 3 сезона и почти две години и половина в ефира на 04-ти февруари. Въпреки изключително високия рейтинг от около 8%, който социалната драма на FOX отбелязваше всяка вечер във вторник, по сценарий ще завърши с последен 81-ви епизод. Актьорът изпълнител на главната мъжка роля Феяз Думан, отсега подписа договор за участие в нов проект, а именно в обещаващото заглавие "Бараж" / Baraj/".

"Бараж" ще бъде съвременна адаптация на игралния филм от 1977 година с Тюркан Шорай и Тарък Акан.
В новия проект ще участват още:
Биран Далма Йълмаз -

 Бурак Йорюк-
Дано новия сериал има успех, а започване на излъчването му се очаква края на февруари.
Йозге на премиерата на "Ние сме такива" с родителите си:

Хубава вечер и до скоро.Flowers Four Leaf CloverFlowers HibiscusFlowers Four Leaf Clover

# 261
  • Мнения: 1 629
Ауууу, момичета Sob
Аз съжалявам, че сериалът свършва. Какво ще гледам сега? Въпреки, че се дразня много понякога на простотиите в него, гледам само "Жена". Друг сериал за сега не ми харесва. Но пожелавам успех на всички и на Серай и на Феяз в новите им проекти.
Ако намерите нов интересен сериял, моля ви да споделите Smirk

# 262
  • София
  • Мнения: 3 462
Привет!
Габи мила, здравей!
Напълно споделям написаното от теб. Жалко, че ще се разделим в скоро време с "Жена", защото мисля, че въпреки не съгласието ми с някой изцепки имаше още потенциял и разгръщане на събитията за новите герои.
Габи, аз гледам с голям интерес "Доктор -Чудо". Препоръчам ти го! Превежда се на български език и е великолепен, както по сюжет, таки и от страна на кастинг. Прекрасни и много талантливи артисти! Гледам и "Детето", поради голямата ми слабост към деца артисти, но също сюжета и кастинга е на ниво- превежда се на български език. Последно, което гледам  е "Моето име е Мелек". Съвременен е, но там доста е представен бита и нрава на кюрдите, които  някога ми идват в повече. Не се превежда на български, но пък там участва мой любим певец и артист - Кутси. Нищо друго не гледам, но чета, че ще има нови попълнения, които не съм сигурна, че ще ми харесат. Всичко добро ти желая и до скоро.
Джейда с малкия сладур:

Прекрасната Джейда - дано я видим скоро в нов проект:

И красивата Йозге:

# 263
  • Мнения: 1 629
Нина, благодаря ти за предложенията. Ше ги погледна сериалите.
Приятен ден!

# 264
  • Мнения: 1 851
Здравейте и от мен! Искам да Ви информирам, че сериалът ще го излъчват и у нас! Ще е със заглавието "Една жена" и ще се излъчва по Диема Фемили от 22.30 до 23.30 часа. Започва на 3 февруари!

# 265
  • Мнения: 14 571
Много се радвам, че " ЕДНА ЖЕНА" ще бъде по ДИЕМА ФЕМИЛИ,
веднага след "ДЪЩЕРЯ МИ"...Сериалът беше закупен преди месец,
но не знаехме от коя телевизия! Flowers Rose
Благодаря на mimichyyy9.... Flowers Maple LeafFlowers TulipFlowers Maple Leaf

Последна редакция: вт, 14 яну 2020, 07:13 от vera17

# 266
  • София
  • Мнения: 3 462
Привет!
Днес е денят на "Жена". Още малко и ще се разделим с чудесния сериал, но не въобще.
mimchyyy9 , Вера, благодаря за хубавата новина, че срещите ни с тях продължават "на телевизора"и то с превод.
Очаквам както винаги с нетърпение днешната серия, въпреки, че гледам само картинки.

Феяз с новата си партньорка:

Хубав ден на всички и до скоро.

# 267
  • Мнения: 5 690
Здравейте Hug
А по Диема ще са дублирани сериите, предполагам? Тъй като трудно стигам до телевизор, се надявам да ги качват по торентите. Също мисля, че да видим сериала на родния език ще е много добре.
И на мен ще ми липсва уюта на "Жена", но погледнато оптимистино- колко хубави сериали бяха спрени много преди 81 серия, нали. Blush Някои качествени проекти едва до шеста серия успяха. Angry Така че нека се радваме- сериалът има достатъчно серии, може да се преповтаря спокойно /е, аз лично без втори сезон Wink /

Снимка зад кадър от работата по афиша на "Ние сме такива"

# 268
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
Снощи беше много интересно.Чакам с нетърпение превода.

# 269
  • София
  • Мнения: 3 462
Привет!
Краси, здравей! Да, аз също чакам с нетърпение превода от рускините. Това, което разбрах от епизода снощи е, че ще има щастлив край. Ширин ще си "намери майстора" най-после - дали в затвора или в лудницата. Такава злина се изливаше от нея и искаше да унищожи всички. Настървена беше и към децата. Прекрасно играе тази Серай /Ширин/
Награбила пистолета и крещи на крадеца, че ще го убие, както е убила мъжът на сестра си.

Престъпниците са много хитри и находчиви в престъпленията си, но в един момент бъркат и се издават. С Ширин стана същото. Ариф я предизвика и успя да запише признанието й.



В следващия апизод ще видим вече развръзката на престъплението извършено от Ширин. За сега във фрагмента дават само хубавия бой, който тя получава от Бахар.
https://vk.com/anneannegim?z=video-70345143_456239758%2F55fcd350 … t_-70345143_49037

Очаквам щастие и за Джейда. Раиф е влюбен! Как само я гледа?

И Сатилмаш иска да живее с Джейда.

Прекрасен палавник и умник е! Не се изплаши от Ширин.

Дано не бъркам, но мисля, че малкия сладур каза на Емре, колко лоша е Ширин. Тя е казала, че Джейда може да даде и 100 000 долара за да откупи Арда. Боя, който Ширин получи от Джейда беше поради тази причина, но това подробно ще видим в следващия епизод. Хубава вечер и до скоро.

Последна редакция: ср, 15 яну 2020, 17:05 от Nina NN

Общи условия

Активация на акаунт