Защо не получавам харесвания в Tinder

  • 28 101
  • 525
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 12 473
Същото напълно важи и за мъжете..)

# 271
  • Мнения: X
Същото напълно важи и за мъжете..)
Само валутата е друга - не е плът, а пари, отношение и обгрижване. Сама си го казвала, ако не греша.

# 272
  • Мнения: 12 473
Не съм сигурна, че те разбрах?

Става дума за първоначалното привличане и желание за запознанство?

# 273
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Нормално е да е така. Simple Smile Приложения като Тиндър работят на принципа на мигновеното харесване или нехаресване по снимка, като рядко профилите на българките имат някакъв текст с лично представяне. Когато бях из северните страни, Германия и някои други, тамошните жени в Тиндър рядко нямаха описание за себе си. Simple Smile Обикновено пишат доста дълги текстове и си казват всичко (какво обичат да правят като занимания и спорт, какво работят, какви филми и музика харесват, дали имат деца, какъв мъж очакват да срещнат, ръст, тегло и т.н.), така че всеки да си направи избора и да си състави някакво първоначлано мнението за тях и заради написаното, а не само по снимките. Simple Smile В българските профили в Тиндър най-често липсва каквото и да е описание, а в повечето профили с някакъ текст той е някаква изтъркана реплика на английски език от типа на "No ons" и "Looking for something interesting" или на български "Търся сериозен мъж" (1 на 100 такива търсещи сериозен мъж отвръщат харесване, а 9 от 10 от отвърналите мълчат като риби, когато бъдат заговорени, или ден след започване на разговора) и "Не ме впечатлявате с коли, пари и мускули" (такива като последните съм отмятал надясно нарочно с друг профил с чужда снимка на известен кечист и определено и те го харесваха, щом "го" заговаряха сами след това). С други думи, забелязал съм, че разни смели твърдения как не харесват мускули и пари се изпаряват яко дим в момента, когато на повечето такива им обърне внимание точно такъв мъж. Smile
 Доста лъжат и за това, че нямат деца. После се оказва, че далеч не са такива, за каквито са се представяли в началото.

 Вчера се обадих по телефона на една мацка от Тиндър, за да я уведомя, че отлагам срещата ни, тъй като съм счел, че ще е загуба на време и за двама ни да се виждаме. Ден по-рано се бяхме уговорили писмено да се видим, после се чухме и по телефона за много кратко, защото уж бързала да ляга, но на другия ден при чуването преди срещата ни поговорихме повече и по изказа ѝ установих, че при пряк разговор леко простее и далеч не е от най-умните жени.
 Нещото, което и Angel_wing много правилно посочи - трябва да си личи, че жената излъчва и класа, защото външността върши работа само в първия момент или само за тези, които търсят само външност в една жена. Simple Smile


Същото напълно важи и за мъжете..)
Само валутата е друга - не е плът, а пари, отношение и обгрижване. Сама си го казвала, ако не греша.
Така е, но много жени от инат ще го отрекат. Simple Smile Неслучайно присъства и в подписа ми.

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 13:28 от На кака жребчето

# 274
  • Мнения: X
Не съм сигурна, че те разбрах?

Става дума за първоначалното привличане и желание за запознанство?
Желание или мотивация за запознанство идват от потенциала за горните три неща. Затова вече коментирахме назад, че снимката на добре облечен мъж със скъпа кола получава повече харесвания от снимки на атлетични тела, засукани прически, снимки с кучета и т.н.

# 275
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Аз съм си писала с мъже, които са имали очевадно фалшива профилна, но ме е грабнало това, което са написали за себе си.
Тактично или тактически не спомена дребничкия факт, че си писала не на мъже с чужда снимка, а на профили с привличаща вниманието чужда снимка. Smiley
 Същото е и при мъжете, затова и честа практика е да се използват или чужди женски снимки в женските профили, или собствени снимки, но заснети години по-рано и подбирани внимателно измежду всичките налични, така че да предизвикват желание у мъжете да захапят стръвта. Simple Smile

# 276
  • Мнения: X
Rambo123,  само като получиш отговор от жена тип ,,в тиндър има добри запознанства, глупости пишете" и вече ти става ясно, защо ти, приятел и познати на теб и него, не се увенчавате с успех в приложението. Толкова ли не може да разберете, че идеята на тиндър е секс! А дискусията е за успехите на мъжете, не на жените! За мъж, тиндър не е алтернативен вариант за намиране на партньор. В Италия се срещат веднага и се награбват, след това и много от тях продължават стабилни връзки. Тука Ганьовица иска да не се мине, защото робува на стетеотипчета. Гледа хубав мъж във форма и реакцията ,,Много е перфектен за мен, той разчита на външен вид и ще ме залъже, какво прави такъв мъж тук" и още и още главоблъскане! Истината е, че жените вярват във фантасмагории - перфектен характер, красота, собствено жилище, мускули, чувство за хумор... Такива мъже са химерни мечти.

# 277
  • Мнения: 12 473
Аз съм си писала с мъже, които са имали очевадно фалшива профилна, но ме е грабнало това, което са написали за себе си.
Тактично или тактически не спомена дребничкия факт, че си писала не на мъже с чужда снимка, а на профили с привличаща вниманието чужда снимка. Smiley
 Същото е и при мъжете, затова и честа практика е да се използват или чужди женски снимки в женските профили, или собствени снимки, но заснети години по-рано и подбирани внимателно измежду всичките налични, така че да предизвикват желание у мъжете да захапят стръвта. Simple Smile

А ти май пропусна факта за интересното представяне?)
Фалшивата снимка няма как да ми е привличаща, а тези с колите или костюмите, предизвикват единствено смях..)

Романе, и ти пишеш фантасмагории..)

# 278
  • Мнения: X
Какво е смешното на такива снимки?

# 279
  • Мнения: 12 473
Е как какво?
Его, комлекси - всичко на преден план..)

Увереният в себе си мъж никога не демонстрира - особено коли, дрехи, часовници или дестинации.

# 280
  • Мнения: X
Каква е тогава перфектната мъжка снимка за теб? Тази, която ще ти привлече вниманието? Да кажем хипотетично, че в случая се търси качество пред количество, и ти си от качеството.

# 281
  • Мнения: 12 473
Хаха, нямам критерии за перфектна снимка..)

Нормална, естествена, без наблягане на мускули, размери, придобивки и тн.
Гледам общото излъчване, усещам енергията - така “избирам” аз.

# 282
  • Мнения: X
Как си знаех, че ще намесиш излъчване и енергии Wink Приема се Grinning

# 283
  • Мнения: 12 473
Като знаеш, що питаш?
Много ясно, че това е всичко..Wink

# 284
  • Мнения: X
Като знаеш, що питаш?
Много ясно, че това е всичко..Wink
За момент си помислих, че ще науча нещо ново, ама такъв съм си.. Wink

Общи условия

Активация на акаунт