Защо не получавам харесвания в Tinder

  • 28 095
  • 525
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 12 473
Чувството ти за хумор съвсем се изпари. И тази обяснителност и многословност наистина е тежко досадна. Съвсем добронамерена обратна връзка ти дадох.
Ако искаш вдявай, ако не - продължавай да тропаш с краче и натъртваш колко и какво си мислиш, че си.
И наистина ти желая успех в търсенето!

# 241
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Чувството ти за хумор съвсем се изпари. И тази обяснителност и многословност наистина е тежко досадна. Съвсем добронамерена обратна връзка ти дадох.
Ако искаш вдявай, ако не - продължавай да тропаш с краче и натъртваш колко и какво си мислиш, че си.
И наистина ти желая успех в търсенето!
За пожеланието ти вярвам. Simple Smile
 Но ти си тази, която твърдеше колко "висока топка" за мен е, употребявайки съвсем съзнателно превъзходната степен в българския език. В случая не става дума аз какво си мисля за себе си, а ти какво твърдиш, че си мислиш за мен, без дори да ме познаваш и бегло. Simple Smile

 Многословността се дължи на две причини:
1. Неведнъж отправих ясни въпроси - и към теб, и към няколко други жени в темата - но вместо отговори с обосновка по зададен въпрос се борави с едни неясни увъртания, двусмислени подмятания и опити за жегване (последното не от теб, а от тях). Съответно, обясних по-подробно и призовах за обосновка от твоя и тяхна страна.
2. Вече бях уточнил на по-предишна страница, както и в една друга тема, че някои мнения нарочно ги пиша по-дълги, когато забележа как някоя жена си повярва твърде много, че е безпогрешна психоложка или разбирачка на човешката същност, съдейки по зодии или непременно търсейки скрит подтекст в мои думи преди това (основа грешка на някои жени, понеже повечето мъже обикновено изричат и пишат точно това, което мислят и искат отсрещният човек да разбере точно така). Това е с цел да видя доколко далече (надолу) могат да дълбаят със своята надъханост и развита фантазия. Дори бях обяснил това неколкократно, но някои не си взеха бележка и продължиха да се вживяват като психоложки, изхождайки от своя женски начин на възприятие, който отчаяно търси и втори, скрит смисъл във всеки израз. Simple Smile Настоящата точка 2 е по-дълга по изключение, за да ти обясня защо в други мнения нарочно пиша дълго и обяснително. В действителност, аз ценя времето си и не си правя труда да завързвам разговори, камо ли спорове с подобен тип скучаещи хора, които само чакат възможност да се захванат за нечие мнение, за да му направят дисекция. Simple Smile Но попаднах на 2-3 от тях, които си заслужават обследването и затова привидно им влизам в ритъма, за да продължават с това, което сами са си постлали. Simple Smile
 Ако бях хитър, не бих си признал горните редове, но държа да съм честен и открит дори и към хората, които са си позволявали да ме нагрубяват или окачествяват погрешно. Simple Smile Дори и това изречение има своята функция, защото очаквам някоя да възкликне "О, боже, ама той си позволява да е манипулативен с нас!". Grinning Ще си го помисли поне една от тях, но сигурно няма да го напише, защото ще прочете тези редове.

# 242
  • Мнения: 2 780
Като ученичка се обясняваш. Опитай да се събереш в три изречения. Всички ще сме ти благодарни.

# 243
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Като ученичка се обясняваш. Опитай да се събереш в три изречения. Всички ще сме ти благодарни.
Това някоя от горните жени ли ти го състави, или просто вече си овладял до съвършенство подражанието на онзи тънък начин на язвително форумно писане, обичаен само за една малка част от членките? Бъди убеден, че с това си лаконично мнение (тип "пасивно-агресивно обръщение с невинно вмъкната обида /ученичка/ и в можествено число, от името на уж всички") задължително печелиш точки именно сред тези, сред които се надяваш, пишейки мнението си! Simple Smile
 Вече обясних защо някои от мненията ми са по-обяснителни. По този начин лесно изкарвам на показ прикривани черти от нрава на някои жени, а очевидно и на някои мъже.

# 244
  • Мнения: 12 473
Извинявай, но аз не разбрах защо си така обяснителен?? Joy

# 245
  • Мнения: 31 695
За да покажел на показ някакви твои черти  newsm78
BigCityNights, може и скоро училище да е завършил, кой знае.
Или още не е пораснал.

# 246
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
За да покажел на показ някакви твои черти  newsm78
BigCityNights, може и скоро училище да е завършил, кой знае.
Или още не е пораснал.
А, ето това е добро хрумване! Нека го доразвием: Без Основно образование, безработен, девствен, все още мама го гледка, комарджия с дългове, наркозависим. Simple Smile Ако се сещате за още нещо подобно, добавете! Grinning

# 247
  • Мнения: 31 695
Ти сега признания ли правиш?   Laughing

# 248
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
М'чи как! Sweat Smile

# 249
  • София
  • Мнения: 9 920
Днес ме беше разлогнало приложението и пробвах да вляза през ФБ, но дали защото обърках паролата или нз. Преди да съм го преинсталирал (губят ли се контактите?) - как да го оправя?
Скрит текст:

# 250
  • Мнения: X
И мен ме беше разлогнало, но влязох с телефонен номер. Затвори го и го пусни пак.
Дали се пазят "съвпаденията" след преинсталация - не мога да помогна

# 251
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Всичко се пази след това. Цялата ви кореспонденция се съхранява в архивите на самия "Тиндър" - както е при Facebok Messenger.

# 252
  • София
  • Мнения: 9 920
И мен ме беше разлогнало, но влязох с телефонен номер. Затвори го и го пусни пак.
Дали се пазят "съвпаденията" след преинсталация - не мога да помогна
Мислиш, че не съм пробвал ли.
ПП: Днес деинсталирах, пробвах с тел да се логна - тъкмо получих кода и същото съобщение се появи на екрана и нямам други опции.
Аз така или иначе мислех да го махам след празниците, но не по този начин... а и един нов match имах вътре. Grin

# 253
  • Мнения: 1
Загубих доста време да прочета мненията за Tinder. Които прерастват в някакви граматически спорове в последните няколко страници.
Пичове и мацки, от край време си е ясно Alpha мъжкарите се радват на женско внимание - мускули и ръст. Природата го е измислила - просто си трябва здраво поколение. Всичко друго е тинтири-минтири. Затова мъже: пишете на женичките, ако те ви вкарат игнор, вкарайте и вие и стига с тия дълги флиртове. Ако има привличане се бухайте и толкоз.
Аз понякога имам успех, понякога ме режат. Голяма работа. Като нямам какво да правя си създавам профил. После ми писва и го трия.
Нямам какво повече да ви кажа.

# 254
  • София
  • Мнения: 9 920
Е ти какво каза?
Ps. За мен е загуба на време това приложение. Имам чувството че са се навряли все някакви шестаци или такива за бързи свалки. Е, има 1-2% заблудени, нормални, попаднали там, но аз уважава теорията на вероятностите и го изтрих окончателно.

Общи условия

Активация на акаунт