Лабиопластика

  • 41 958
  • 271
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 643
Здравейте момичета,
Преди 5 дена и аз се подложих на така желаната манипулация, за сега е рано искам да мине месец за да разкажа за цялото ми възстановяване, не е драма, търпи се. Но това което ме притеснява е, че навън е студено а на мен ще ми се наложи много скоро да ходя на работа, та се чудя кога ще мога да сложа панталон или дънки. Ще ппомоля тези от вас който вече са се възстановили напълно да споделят, колко време им отне за да могат да сложат дънки?

# 226
  • Мнения: 2
Здравейте момичета,
Преди 5 дена и аз се подложих на така желаната манипулация, за сега е рано искам да мине месец за да разкажа за цялото ми възстановяване, не е драма, търпи се. Но това което ме притеснява е, че навън е студено а на мен ще ми се наложи много скоро да ходя на работа, та се чудя кога ще мога да сложа панталон или дънки. Ще ппомоля тези от вас който вече са се възстановили напълно да споделят, колко време им отне за да могат да сложат дънки?

Измисли нещо, рано ти е за дънки. Ако искаш да си бъбрим по темата ти оставям 0899901626

# 227
  • Мнения: 2
Единственото което търпях беше кожен панталон,тъй като е мек и леко го смъквах,за да не се опира нищо по мен.Добре че имах няколко - само с тях цял месец.
Слагах си превръзка от най дебелите , само такава търпях

# 228
  • Мнения: 7
Здравейте момичета,
На 09.02 ми предстои лабиопластика в МКлиник при Д-р Дончева. Питането ми може да ви се стори малко абсурдно, но дали дава болничен, или трябва да си взема отпуска? Боли ли спиналната упойка? (Да, малко ме е страх 😂)
Също и бих била благодарна на снимки преди и след.
Благодаря ви предварително!
Споделете как е минало при Вас лабиопшластикта,ако може! Сега видях,че би трябвало да е минала,ако нещо друго не е станало.

# 229
  • Мнения: 6
Здравейте момичета,
На 09.02 ми предстои лабиопластика в МКлиник при Д-р Дончева. Питането ми може да ви се стори малко абсурдно, но дали дава болничен, или трябва да си взема отпуска? Боли ли спиналната упойка? (Да, малко ме е страх 😂)
Също и бих била благодарна на снимки преди и след.
Благодаря ви предварително!
Споделете как е минало при Вас лабиопшластикта,ако може! Сега видях,че би трябвало да е минала,ако нещо друго не е станало.

Здравейте,
Мина, да. Много добре мина самата операция. Следващите ден-два ме болеше кръста от упойката и имах оток в прасците.
Първата вечер имаше малко кървене, но нищо ненормално. Нямам болки, но честно казано ми е много досадно всичкото подмиване, мазане и лежане. Нямам търпение вече да минат още 2 седмици и да се нормализират нещата.
Лабиите са все още много подути, но не ме притеснява това, защото знам, че крайният резултат със сигурност ще е по-добър от това, което беше. В петък съм на преглед, дано всичко да е наред. Ако имате въпроси, насреща съм Simple Smile

# 230
  • Мнения: 68
Моля за помощ… Вчера се подложих на лабиопластика и имах леко кървене като след това се подмивах само и единствено с вода, защото кремът, с който трябва да се намажа първата вечер, го нямам (объркали са в аптеката, а няма кой в момента да ми купи). Не мога да заспя от парене и сърбеж и това ме побърква. Много ме е страх да не се получи инфекция, аз съм голяма паника за всичко. Душът не трябва да е насочен директно към мястото, но в този случай не знам как да промия добре мястото и дали го измивам правилно. Лежа по корем, гръб и настрани с възглавница между краката, но си имам парене. След всяко ходене по малка нужда се измивах (не знам как да застана правилно и да се измия добре и вече ми се плаче) Това нормално ли е? Кога мога да докосна мястото? Искам и със смрадлика да се измия, но цедката не премахна цялата смрадлика и ме е страх да не се закачи някое парче и мястото да се инфектира. Моля за помощ

# 231
  • Мнения: 4
Моля за помощ… Вчера се подложих на лабиопластика и имах леко кървене като след това се подмивах само и единствено с вода, защото кремът, с който трябва да се намажа първата вечер, го нямам (объркали са в аптеката, а няма кой в момента да ми купи). Не мога да заспя от парене и сърбеж и това ме побърква. Много ме е страх да не се получи инфекция, аз съм голяма паника за всичко. Душът не трябва да е насочен директно към мястото, но в този случай не знам как да промия добре мястото и дали го измивам правилно. Лежа по корем, гръб и настрани с възглавница между краката, но си имам парене. След всяко ходене по малка нужда се измивах (не знам как да застана правилно и да се измия добре и вече ми се плаче) Това нормално ли е? Кога мога да докосна мястото? Искам и със смрадлика да се измия, но цедката не премахна цялата смрадлика и ме е страх да не се закачи някое парче и мястото да се инфектира. Моля за помощ
Здравейте,смрадликата я цедях с тензух,може и през марля,има сърбеж дори и с крем да я мажете,аз също 5 дни не спах от страх да не се разчесам докато спя,аз след всяко пишкане уливах обилно със смрадлика и циках спрей цикатредина

# 232
  • Мнения: 643
Здравейте дами,

Измина един месец от така желаната манипулация и дойде ред да разкажа своите впечатления, защото знам колко ми беше необходимо, когато се лутах и чудех, единствено в този форум намирах информация. Та, моята операция беше в М-клиник, при д-р Дончева, страхотен професионалист и човек. Преди операцията се правят ротинно секрет, взема се кръв, преди датата ходих до клиниката за тест за алергий за упойката, трябва да се отиде и на преглед при кардиолог.
Деня на самата операция, бях доста спокойна, операцията мина много леко, изобщо не болеше като ми слагаха упойката, нищо страшно не е. Няколко часа по-късно, вече си движих краката, за съжаление точно преди да си тръгна единият шев поддаде и шурна кръв, но д-р Дончева се справи със ситуацията и заши единия шев( не го бъркайте, не се е разшила цялата лабия, говоря за един шев и аз съм по-скоро изключение, това се случва много рядко, но искам да разкажа цялата история). След това първата седмица почти цялата лежах, болка няма има дискомфорт, но няма болка. Не съм пила болкоуспокояващи. Но трябва да кажа на тези който си мислят, че след 4-5 дена ще се върнат на работа, няма такъв шанс. Аз се върнах след 2 седмици 1 седмица за мен е крайно недостатъчна за да стоя седнала 8 часа. Трябват си около 10 дни лежане. Конците започнаха да падат след втората седмица и до края на третата вече бяха опадали, това е и момента със сърбежа, ама се издържа не е драма. Относно хигиената, след всяко ходене до тоалетната се измивах със смрадлика на ден по 4-5 пъти правих компред със реванов на стерилна марля налагам на раната и върху компреса слагах лед. Не взимайте чист лед, топи се бързо и цялото легло ще ви е мокро. Аз си взех половин кило пакет грах и ми свърши чудесна работа, после пак го връщах във фризера да замръзне до следващия компрес.   И сега за визията, ами... много си я харесвам, много е хубава, мнго по-хубава от това което имах, но момичета трябва да сте реалисти, ако имате месести и накъдрени лабии, няма как те да се превърнат в плоски и тънки, но ще са прибрани, малки и красиви и да без къдриците по тях. На мен ми махаха и кожа около клитора, това е мястото където най-бавно пада отока, но не се притеснявайте, за около 3 седмици си пада отока. Сега е мнго по-красива от това което ми показаха веднага след операцията като снимка, даже нищо общо няма, пътвите 2 до 3 седмици си е не просто грозно, ами и зловещо, но не се отчайвайте, това изобщо не е крайния резултат. Преди няколко дни бях на преглед и докторката ми каза, че още ще се променя от това което е сега.За сексуалният живот, не съм го подновила, д-р Дончева ме посъветва да изчакам около 2 м. и смятам да я послушам, на последния преглед ми каза че и сега може, но аз мисля да си изчакам. Ами на кратко това е, ако имате въпроси питайте.

# 233
  • Мнения: 3
Здравейте момичета. Искам и аз да се включа в темата и да бъда полезна на някоя от вас. Преди месец и аз се подложих на желаната от години лабиопластика при д-р Дончева в Мклиник в София. Самата операция мина нормално за около 2 часа. Бързо ме отпусна упойката и след около 2-3 часа се прибрах вкъщи. При мен имаше страхотен оток още като се видях за първи път. Имах болки и вземах обезболяващи през първата седмица. Според мен имам доста изрязана кожа около клитора, за което много съжалявам, че не съм обсъдила с докторката всичко до последния детайл. Съветвам всяка от вас решила да се подложи на процедурата да обсъди без притеснения своите очаквания. Честно казано не съм доволна от крайния резултат. Имам асиметрия, едната лабия е изрязана почти до основите, около клитора още ми е много чувствително. Даже мисля, че така ще си остане. Доста си поплаках и като цяло съжалявам, че си я направих. Знам, че има много добри отзиви за докторката, аз лично съм възхитена от нея като човек. Но все още усещам силна чувствителност и дискомфорт,  които се надявам да отмитат. Дано съм била полезна. Някоя от вас ако иска да ми пище да лично, ще отговоря на всички въпроси. Не се притеснявайте.

# 234
  • Мнения: 4
Здравейте момичета. Искам и аз да се включа в темата и да бъда полезна на някоя от вас. Преди месец и аз се подложих на желаната от години лабиопластика при д-р Дончева в Мклиник в София. Самата операция мина нормално за около 2 часа. Бързо ме отпусна упойката и след около 2-3 часа се прибрах вкъщи. При мен имаше страхотен оток още като се видях за първи път. Имах болки и вземах обезболяващи през първата седмица. Според мен имам доста изрязана кожа около клитора, за което много съжалявам, че не съм обсъдила с докторката всичко до последния детайл. Съветвам всяка от вас решила да се подложи на процедурата да обсъди без притеснения своите очаквания. Честно казано не съм доволна от крайния резултат. Имам асиметрия, едната лабия е изрязана почти до основите, около клитора още ми е много чувствително. Даже мисля, че така ще си остане. Доста си поплаках и като цяло съжалявам, че си я направих. Знам, че има много добри отзиви за докторката, аз лично съм възхитена от нея като човек. Но все още усещам силна чувствителност и дискомфорт,  които се надявам да отмитат. Дано съм била полезна. Някоя от вас ако иска да ми пище да лично, ще отговоря на всички въпроси. Не се притеснявайте.

Здравейте,аз също се подложих преди около месец и половина,аз имам същия проблем,едната е изрязана до основите и видимо е по малка от другата,но на прегледа докторката каза,че е идеално и няма да поправя нищо,също така имах две израстъчета от самия клитор който ми представляваха проблем и я бях помолила да ги премахне ,от едната страна е изрязано страхотно,но от другата само до половината и в момента чувствам дискомфорт,понеже е по оголено и ми опира в бельото(каза че срещу 400лв ще го изреже и ще сложи 1 конче,самата операция е 1200лв,та ми се стори множко за нещо което тя е пропуснала)
Не мога да кажа,че съжалявам,но не е това което очаквах,правих я при др.Дончева в М клиник,пишете ако имате въпроси

# 235
  • Мнения: 4
Здравей, мисля че аз имам същия проблем и искам да попитам дискомфорта по и около клитора отшумя ли ти
Здравейте момичета. Искам и аз да се включа в темата и да бъда полезна на някоя от вас. Преди месец и аз се подложих на желаната от години лабиопластика при д-р Дончева в Мклиник в София. Самата операция мина нормално за около 2 часа. Бързо ме отпусна упойката и след около 2-3 часа се прибрах вкъщи. При мен имаше страхотен оток още като се видях за първи път. Имах болки и вземах обезболяващи през първата седмица. Според мен имам доста изрязана кожа около клитора, за което много съжалявам, че не съм обсъдила с докторката всичко до последния детайл. Съветвам всяка от вас решила да се подложи на процедурата да обсъди без притеснения своите очаквания. Честно казано не съм доволна от крайния резултат. Имам асиметрия, едната лабия е изрязана почти до основите, около клитора още ми е много чувствително. Даже мисля, че така ще си остане. Доста си поплаках и като цяло съжалявам, че си я направих. Знам, че има много добри отзиви за докторката, аз лично съм възхитена от нея като човек. Но все още усещам силна чувствителност и дискомфорт,  които се надявам да отмитат. Дано съм била полезна. Някоя от вас ако иска да ми пище да лично, ще отговоря на всички въпроси. Не се притеснявайте.

# 236
  • Мнения: 7
Мили момичета, не успях да разбера от всички прочетени отговори дотук,защо е нужно да се ''пипа'' около клитора? Това е деликатен орган и не мисля,че е толкова безобидно. Нищо лошо не казвам,нищо лично към никой ,просто се опитвам да разбера и се извинявам,ако съм засегнала неволно някой! Моля,споделяйте все пак това,което ви притеснява,за да знаят и други!

# 237
  • Мнения: 4
При мен проблема стигаше до клитора, фактически той не е засегнат, но има дискофорт тъй като всичко около него е променено, та въпроса ми е кога и дали ще отшуми и като цяло след колко време долу горе спада отока и кога спира да кърви
Мили момичета, не успях да разбера от всички прочетени отговори дотук,защо е нужно да се ''пипа'' около клитора? Това е деликатен орган и не мисля,че е толкова безобидно. Нищо лошо не казвам,нищо лично към никой ,просто се опитвам да разбера и се извинявам,ако съм засегнала неволно някой! Моля,споделяйте все пак това,което ви притеснява,за да знаят и други!

# 238
  • Мнения: 68
Здравейте! При мен вече мина месец от процедурата и малко дни и се чудех кога вече мога да използвам интимни гелове, защото вече не ползвам смрадлика и ми писна само с вода да се подмивам. Използвате ли все още цикатридина или друго мазило, което е било предписано?

# 239
  • Мнения: 4
На мен моята докторка ми изписа пяна гинексид веднага след процедурата

Здравейте! При мен вече мина месец от процедурата и малко дни и се чудех кога вече мога да използвам интимни гелове, защото вече не ползвам смрадлика и ми писна само с вода да се подмивам. Използвате ли все още цикатридина или друго мазило, което е било предписано?

Общи условия

Активация на акаунт