Декемврийски мами 2019 - тема 1

  • 21 792
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 697
Мойта щерка казала на баба си. Нали сега е ваканция, та е при нея. А хем знае все още да не казва, поне докато не мине първия преглед. И майка ми звъни да ме пита дали детето не я бъзика за първи април. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 2 172
Мойта щерка казала на баба си. Нали сега е ваканция, та е при нея. А хем знае все още да не казва, поне докато не мине първия преглед. И майка ми звъни да ме пита дали детето не я бъзика за първи април. Simple Smile
Ох , поне не е разгласила на всички. Просто помоли майка ти да е по-дискретна за момента.
Мойта щерка още не може да говори, та ще мога да го запазя тайна дълго време, а и сме запланували да се върнем в България чак юни или юли. Честно казано се замислям дали тогава да им съобщя новината😂

# 32
  • Мнения: 234
Аз само чакам зелена светлина от мъж ми и сигурно ще кажа на целия свят 🤣

Между другото да ви питам  Вас двечките ( Alex , bear) по повод бялото течение , жълтеникаво ли ви беше или буквално бяло ?

# 33
  • Мнения: 2 172
При мен в началото беше розовеникаво , после жълтеникаво и до края на бременноста си беше нормално бяло течение. Сега нямам такива неразположения, но време бол да се появят🤣

# 34
  • Мнения: 697
Жълто не си спомням да съм имала😁 Спомням си първо че беше розовеникаво, после се появяваха кафяви капки и после стана на бяло воднисто- абе едно бистро такова все едно вода течеше. Пълна картина дадох😁

# 35
  • Мнения: 234
Ама вярно каква тема подхванах и аз  😂 ама сигурно ще съм така следващите няколко седмици . Просто още някак си не мога да го повярвам и имам чувството че всеки момент ще се събудя ....

# 36
  • Мнения: 632
Здравейте,момичета! Аз видях двете чертички в петък и днес пуснах кръвен за всеки случай в Рамус...обаче още нямам резултат и се побърквам

# 37
  • Мнения: 234
Lucresia добре дошла

Кога ти казаха че ще са готови резултатите?

# 38
  • Мнения: 632

Готови са 😊

# 39
  • Мнения: 697
Ехе супееер! Честито и добре дошла!

# 40
  • Мнения: 2 172
Добре дошла и дано всички до термин!😊

# 41
  • Мнения: 632
Много ме болеше корема тая нощ ниско долу,имам газове. А и от 2 седмици страдам от беЗсъние....

# 42
  • Мнения: 2 172
Аз пък днес станах в 4 и сега чакам да стане 6:30😒. Полежах малко , но не успях да заспя отново. Обедена съм , че на работа ще ми се доспи зверски по някое време.

Вие кога смятате да съобщите на работодателите ви , че сте бременна? Надявам се гаденето да ме подмине този път , а и другите неприятни симптоми , за да може поне до 12г.с да си запазя новината . 🙂

# 43
  • Мнения: 697
Добро утро от мен!
В работата ще гледам да отлагам максимално казването. Живот и здраве ако всичко е наред🤞 сами ще ме забележат. Иначе на най-близките роднини и на 1-2 приятелки ще оповестя след прегледа в петък. Вече на няколко пъти за малко да се изтърва..😬

# 44
  • Мнения: 234
Аз трети ден подред се будя 4:00 - 4:30 без значение в колко си лягам . На близките чакаме само потвърждение от док и ще кажем . Иначе на работа съм казала вече на мениджъра защото спрях да вдигам по-тежки неща и трябваше да обясня защо , пък и всички сме си много близки ( като семейство сме си ) така че може би ще кажа и на останалите след потвърждението.

Общи условия

Активация на акаунт