Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 48

  • 19 426
  • 733
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 628
Здравейте прекрасни!
Благодаря ви за милите думи, и аз се харесвам на тези килограми и затова се старая да ги задържа.
Мамекс, Сиси да оздровяват дечицата, че се измъчихте.
Заната много хубаво меню, дробчета не съм правила от 1000 години, трабва да се поправя.
По повод прошката - недолюбвам всички прояви от масов характер свързани с пожелания, покани и пршка също.
За да поик.скаш прошка трябва да е конкретно от човека, не случайно има традиция да се ходи на прошка при кумове с баница и т.н. Аз също прощавам / Мими/, не съм злобарка и злопаметна защото смятам, че така бих отровила само себе си.
Ели Сааб не съм го чувала, трябва да се ограмотя.
И мохито обичам ама друг да ми го сервира, най-добре на плажа, Скайчеее наслаждавай се.
Деси и твоето меню е правилно, успех!
Снощи правих за вечеря яйца върху спанак, вкусно беше Но сутринта бях гладна и си отрязах малко кашкавал / колкото кибр. кутийка или по-малко/ + половин домат.
Днес на обяд ще ям цаца и зелена салата. цацата е пържена ма квот такова, обичам я.
На вечеря Ни знам.
Хубав ден на всички.

# 61
  • Мнения: 2 844
Добро утро Heart Eyes
При нас вали дъжд и мрачно, студено, гадно Disappointed
Благодаря ви за милите думи, наистина удовлетвореността от това , което вършиш дава криле Heart
И аз харесвам роклите на Ели Сааб, но Мими Heart Eyes чакам и отзиви за парфюма.
Скайче Heart Eyes ех, че хубаво да си имаш гостенка Blush и мохитоооо Sunglasses
Всички болни дечица да оздравяват бързо - Мамекс, Сиси Heart Eyes
Джулс Heart Eyes вече имаш къде да я оставяш Шушка, като ти се наложи - Деска Heart Eyes, вярвам ,че и на двете страни ще им е интересно Blush
Вчера не съм яла шоколад - а дано да устискам. Днес за обед си нося - крем супа броколи, режимно хлебче , авокадо.Довечера съм на танци, и ще стане късно докато се прибера, но пак мога да си хапна супа.
Хайде да ви е топло и слънчево в душите, прекрасен вторник! Heart Eyes Kissing Heart

# 62
  • Мнения: 28 750
И аз харесвам роклите на Ели Сааб, но Мими Heart Eyes чакам и отзиви за парфюма.
Добро утро! И при нас вали дъжд, такова потискащо време...!
Инджи парфюмът мирише супер, но дано от сайта е истински, помирисах го в една приятелка, но на нея е донесен от Швеция!
Днес продължавам на супи, и вечер салата, божеее грамче не мърдам!

# 63
  • София
  • Мнения: 11 121
Добрутро! Simple Smile

Не се оплаквайте в София си имаме сняг на парцали... понамаля, надявам се с тенденция към спиране! Хубавото е, че за уикенда щяло отново да е пролет! Йей!  Heart Eyes

Колко съм щастила, кантаря е добър и мил с мен.  Heart Eyes

Сиси, имам страшни ядове с дясната ми китка, месеци наред ме боли, напоследък много. Лекарката ми каза, че е от цъкането с мишката по цял ден... Уча се да работя с лявата, но е многоо тегаво. Тази сутрин реших да поработя с дясната и пак се върна гадната болка, побърквам се.

Мамексче, как сте ти и дечурлигата ?

Хайде да поработя и пак ще ви нагледам!  Heart Eyes

# 64
# 65
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Привет и от мен! Sunglasses
Нямам идея какво солено ядох вчера, че изпих язовир Камчия.  newsm78
Вечерях чернокоп на скара и зелена салата...и тропах 1 час.
Днес Кантарев отрази тоЙзи факт.

Мимчо, Ели Сааб е много любим дизайнер. Има още един пич, който също мнооого харесвам, но му забрави името.
Парфюмите му съм ги душила на летището във Варшава, но ми се сториха доста сладникави..
Този може да е нов. Кой е? А, що се отнася до сайта, и да го мислиш и да не го мислиш, вече си го поръчала.
Ако не ти хареса, ще пръскаш обувките  Mr. Green

Сетих се - Зухаир Мурад е пича.

# 66
  • Мнения: 28 750

Мимчо, Ели Сааб е много любим дизайнер. Има още един пич, който също мнооого харесвам, но му забрави името.
Парфюмите му съм ги душила на летището във Варшава, но ми се сториха доста сладникави..
Този може да е нов. Кой е? А, що се отнася до сайта, и да го мислиш и да не го мислиш, вече си го поръчала.
Ако не ти хареса, ще пръскаш обувките  Mr. Green

Водят се цветни, но да в категорията сладникави идват, ама той и "Хубав е живота" е сладникав! Аз обичам сладникави, ти нали харесваше такива...."Малката черна рокля" е с истински захарен памук и доста сладникава! Ето го този
http://www.ivis.bg/elie-saab-le-parfum-edp-%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D1 … %D0%BC-p8859.html

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 5 813

По шишенцето го познах Laughing Казвам си, тоя ще да е, защото другите шишенца са кичозни Joy
Ще го душна този днес. Имах предвид, не толкова сладникави, колкото по-ориенталски, нещо като Poison.
Но, може и такова да ми е било настроението в този ден.
По едно време харесвах Premier Jour, а сега се чудя защо??? Странна работа за това дамските вкусове Joy
А иначе роклАта и Животеца са ми favourite!!!

# 68
  • Мнения: X
Жгмъцко, вземи си сложи накитник, мен също ме е боляла мн китката от мишката, а от ръчната помпа за кърма имах ужасни болки с месеци, но накитника помогна, от аптеката го купих, нямаше и 3лв сигурно.

Аз не обичам мохито, но ментата и джоджена са от един тип и правилно сте ги използвали. Хубаво да си прекарате, Скайче!

И на мен ми се доядоха дробчета и цаца уфф.. А такава тежест имам в жлъчката, трябва да внимавам.
С дребния правихме бискв.торта по негово настояване и се надявам да не ям от нея или поне не много. 😆
Ще правя и пица и домати с ориз.
Мн гаден дъжд!

# 69
  • Мнения: 28 750

По шишенцето го познах Laughing Казвам си, тоя ще да е, защото другите шишенца са кичозни Joy
Ще го душна този днес. Имах предвид, не толкова сладникави, колкото по-ориенталски, нещо като Poison.
Но, може и такова да ми е било настроението в този ден.
По едно време харесвах Premier Jour, а сега се чудя защо??? Странна работа за това дамските вкусове Joy
А иначе роклАта и Животеца са ми favourite!!!
Премиер жур не е за жена като теб, това е скучен, скучен парфюм, никога не съм го харесвала....бяха ми го подарили и се чудех как да го пласирам на някой .....все едно да ми подарят Ноа! Нито един от Пойзъните не съм харесвала, има нещо което ми простее в тях.....като започнеш от бутилчицата!
Сисонкее и аз обичам Мохито, както го приготвят при нас в Приморец... за разлика от ястията им Мохитото е 6-ст!

Ето описание на парфюма, лек офисен бил...ще видим на живо Thinking
Ели Сааб "Le Парфюм"
Прекрасен лек и освежаващ аромат, който не е прекалено тежък за ден, парфюмът на Ели Сааб според компанията е "хармония на бели цветя, кедрово дърво и капка мед", всички от които "създават среща като женствена като пътеката за вечерна рокля, пристрастяващ, изискан аромат със средиземноморски дух, изключителен в ежедневието. "

Последна редакция: вт, 12 мар 2019, 13:26 от mimi.7299

# 70
  • София
  • Мнения: 11 121
Жгмъцко, вземи си сложи накитник, мен също ме е боляла мн китката от мишката, а от ръчната помпа за кърма имах ужасни болки с месеци, но накитника помогна, от аптеката го купих, нямаше и 3лв сигурно.



Изпих торба с хапчета, мазила, накитник... не помагат.
Инжекция с кортикостероид помогна, но имам още остатъчна болка та ще ми сложат още едно.
Сега си купих и специална подложка за китката...

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Жгмъцко, вземи си сложи накитник, мен също ме е боляла мн китката от мишката, а от ръчната помпа за кърма имах ужасни болки с месеци, но накитника помогна, от аптеката го купих, нямаше и 3лв сигурно.



Изпих торба с хапчета, мазила, накитник... не помагат.
Инжекция с кортикостероид помогна, но имам още остатъчна болка та ще ми сложат още едно.
Сега си купих и специална подложка за китката...

Жгмъци, каква е и диагнозата? При мен е синдром на карпалния канал на дясната ръка. При мен, обаче не е болка, а изтръпване на пръстите.

# 72
  • София
  • Мнения: 11 121
Скрит текст:
Жгмъцко, вземи си сложи накитник, мен също ме е боляла мн китката от мишката, а от ръчната помпа за кърма имах ужасни болки с месеци, но накитника помогна, от аптеката го купих, нямаше и 3лв сигурно.



Изпих торба с хапчета, мазила, накитник... не помагат.
Инжекция с кортикостероид помогна, но имам още остатъчна болка та ще ми сложат още едно.
Сега си купих и специална подложка за китката...

Жгмъци, каква е и диагнозата? При мен е синдром на карпалния канал на дясната ръка. При мен, обаче не е болка, а изтръпване на пръстите.

Медицинските бумаги са някъде вкъщи и не помня точно каква е диагнозата. Аз освен болката в китката имам и болка и схващане в кутрето.

# 73
  • Мнения: 28 750
Девойките с роботите, нали питахте за модели, има специална тема, а от по бюджетните в темата най много харесват тази марка, имало ги първо и второ поколение, с приложение на телефона и си задаваш да чисти, прави карта на апртамента и т.н.
https://www.emag.bg/robot-prahosmukachka-xiaomi-roborock-2-14-4- … earch-Action=view

# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 628
Благодаря Мими! Планирала съм такава покупка през април, че много харчове този месец.

Общи условия

Активация на акаунт