Свежите стикита от Лидл

  • 22 221
  • 296
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 16
Здравейте, търся: Честър (жълто сирене);
предлагам: Пина (шамфъстък), Карл (земел), Франсоа (кроасан), Ави (авокадо).
 За София.

# 256
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 583
Търся репички.
Предлагам сирене, макарони, тиквичка, гъба,кокошка,лук, яйце, кашкавал.
Може и по пощата.

# 257
  • Бургас
  • Мнения: 42
Здравейте от Пловдив.
Предлагаме хляб- Brett и земел-Karl
Търсим :
риба-Frank
авокадо-Avi
гъба-Pappy
чушка-Paul
орех-Walter
яйце-Sunny
Мога да разменям и по пощата,само ще ме упътите как става,че до сега не съм ползвала тази опция:thinking:

Здравейте!

Разполагаме с Риба, търсим Хляб.
Разменяме по пощата. От Бургас сме.

Не е трудно да изпратите Стики по пощата. Най-лесно и сигурно за получаване е с препоръчано писмо. Струва около 1,50 лв., предполагам не повече. Не ми се е случвало да струва повече, може би зависи и от грамажа на писмото. Отивате в пощата, на гише, на което предлагат услуги за изпращане на писма с обратни разписки и препоръчани писма. Няма нужда да изпращате с обратна разписка. Подготвяте си предварително писмото с подател и получател, и когато отидете в пощата, на съответното гише им казвате, че желаете да изпратите препоръчано писмо. Simple Smile
И това е всичко! Те изращат известие на получателя и той отива до пощата да си го вземе. Писмото стои в пощата 20 дни, изпращат на получателя две известия и ако той не го потърси в рамките на тези 20 дни ще Ви върнат писмото обратно.

Nature Star

# 258
  • Мнения: 3
Малко полезна информация за тези, които все още събират стикита:

в гр. София, размяна на стикита (1 за 2) може да направите при една много лъчезарна дама в книжарницата, находяща се на ул. „Граф Игнатиев“ в участъка между пл. Славейков и пл. Гарибалди (между книжарница ORANGE и магазин ORSAY). Работното време е: пон.-пет.: от 9:30 до 20:00 часа, съб.-нед.: от 10 до 19 часа.

С нейно разрешение оставям тук телефонния й номер 0988 80 06 44, като за предпочитане е да пишете на Viber, вместо телефонни обаждания (все пак стикитата не са им основната дейност в книжарницата Simple Smile)

Качвам и снимка на входа на книжарницата, че да не се лутате из входовете, както аз правих днес Simple Smile


Успех със събирането!

Последна редакция: чт, 18 апр 2019, 20:48 от didodi80

# 259
  • Plovdiv
  • Мнения: 2
    Размяна за Пловдив.

Последна редакция: пт, 19 апр 2019, 10:38 от Valya Chakalova 609924

# 260
  • Мнения: 52
Здравейте, търся Джени (тиквичка).
 Имаме за размяна Хети (макарони), Карл (Земел)и Гари (чесън).

Последна редакция: пт, 19 апр 2019, 17:45 от iasdre

# 261
  • Бургас
  • Мнения: 42
Здравейте!

Желаем да изразим сърдечните си благодарности към didodi80!
Изключително мила и отзивчива дама, с помощта на която събрахме последните Стики фигурки от колекцията!
Сърдечно благодарим!

Flowers Rose

# 262
  • София
  • Мнения: 125
Някой случайно да има и торбичката за Свежите стикита и да не му трябва, защото са му подредени в хладилника?

# 263
  • Мнения: 1
Здравейте трябват ми масло, риба, орех и кроасан. Предлагаме капката и тиквичката.

# 264
  • Мнения: 335
Здравейте!
Аз все още предлагам тиквичка, а
търся яйце и орех

за София или Стара Загора

# 265
  • Мнения: 62
Благодаря на всички. Събрах колекцията, а сикитата раздадох.

# 266
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Търси се топено сирене, орех и макарони.
Имаме земел, кокошка, риба,кашкавал,
По пощата.

# 267
  • Мнения: 187
Търся орех и хляб, предлагам гъба,къпина и наденица

# 268
  • Варна
  • Мнения: 10
Здравейте. За град Варна.
Все още за лична размяна имам:

А търся:

# 269
  • София
  • Мнения: 326
Разменяме : репички, филийка хляб, чесън, чушка, яйце, риба, капка вода, земел, кокошка, тиквичка, орех, къпина
ЗА емоджита от Била, новата колекция:)

Общи условия

Активация на акаунт