Блефаропластика - 2 тема

  • 72 276
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 8
Да, Хил Клиник при д-р Ванеска. Ходя там от няколко години, правя и други процедури. Изключителен специалист, тя е моят лекар.

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 2 208
Моля, ако някой от темата е доволен от конкретен лекар в Пловдив да сподели име, отлагам от известно време тази корекция, но вече май е време да действам.

# 722
  • Мнения: 51
Здравейте,момичета ! За съжаление и при мен клепачът отдавна плаче за скалпел...По принцип съм много доволна от Д-р Заякова ,имам мамопластика при нея, когато я правих преди 10 г се виждах с нейна пациентка,която освен гърди беше правила и двете блефаропластики, и беше много добре. По темата гърди висях поне 5 години по форумите и прочетеното ме е научило да бягам от новите звезди с ниски цени.... Интересувам се от реални резултати при по-старите хирурзи, макар че покрай гърдите съм отрицателни мнения и за ИС , и за НГ... Ако тук има пациентки на Д-р Заякова, на която смятам пак да заложа, бих била благодарна за отзиви и снимки . Бих погледнала и други препоръки  от старите имена .  Благодаря ви предварително !

# 723
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
д-р Наталия Иванова - Стара Загора. Малко по-назад има снимки и разкази. Офталмолог е, но прави и блефаропластика.

НОВА ТЕМА

Последна редакция: ср, 17 фев 2021, 00:38 от a.l.e.n.a

Общи условия

Активация на акаунт