ЯМБОЛ- Седнали под сянката сега,с бира и цаца в ръка. (7)

  • 15 307
  • 278
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 537
Честно казано ако Анелия беше на 1 година и аз не бих отишла с палатка. newsm78Миналата година беше на 1г. и 1м. когато бяхме за 10 дни в Бургас и ми беше много трудно,особенно с храната.И като капак на всичко започнаха да и пробиват два кучешки зъба,вдигна температура,заболя я ухото,започна да кашля... #CrazyБеше най-кошмарната ми почивка. #Cussing out

# 46
  • Мнения: 636
Мамчета, дайте някакви координати на добър гинеколог в Ямбол, защото ще се прибирам, а трябва да правя изследвания. По възможност да работи със здравната каса. Поздрави  Grinning

# 47
  • Мнения: 3 537
Ева Атанасова Wink

# 48
ЗА ДА ИМАШ ПРИЯТЯЛИ!
Не е чак толкова трудно да имаш приятeли! Едно дърво стоеше самотно край пътя и много тъгуваше, че няма приятeли. Наоколо бе пусто, по полето скитаха ветрове, но никой не се спираше при него, прелитаха птици, но нито една не се скриваше в клоните му, защото бе още голо. Наблизо минаваше река, ала и тя не се спря нито веднъж при дървото да си побъбрят.Реката бързаше да се събере с друга река, за да си приказват заедно из пътя, докато стигнат морето.
Минаваха и хора, разбира се, но те си отиваха по работата и никой не се спираше при дървото. Понакога то си мислеше, че е най- хубаво да може да тръгне на някъде. Но дърветата не могат да вървят, не могат да избягат дори когато видят, че селяните идват с брадвите да ги секат.
Тъй беше до пролетта. Щом дойде пролетта, дървото се разлисти, тури си много хубава зелена шапка, но пак си стоеше самичко. Веднъж то видя, че един ястреб преследва врабче в небето. Врабчето пищеше и тъй като наоколо всичко бе голо, скри се в зеления клонак на дървото.
Дървото не се расърди. Те си бъбреха през цялата нощ, а на другия ден птичката си направи гнездо и легна в него да мъти.
Един ден под дървото спря каруца. Селянинът разпрегна конете, тури им сено, а сам той легна да си поспи. Минаваха и други селяни, видяха хубавата сянка под дървото и решиха и те да си починат от пътя. Насядаха и почнаха да си разказват истории, а дървото слушаше и му бе много приятно, че не е само. То соеше и гледаше да разтила добре сянката си, да не би хората да кажат, че сянката не е хубава, и да си отидат.
Оттогава, който минеше по пътя, все се спираше под хубавата сянка да си почине. Вярно е, че дървото не може да върви с хората по пътя, но нали из пътя им услужваше със сянката си, а пътниците му правеха компания!
Тъй дървото си спечели приятели и разбра, че за да има приятели, то трябва да им дава своята сянка.
Какъв е извода??

# 49
  • Мнения: 3 537
Че ти си търсиш приятели. Laughing Laughing Laughing

# 50
  • Мнения: 61
че човек трябва да си купи кола с климатик Simple Smile
и да не ходи по слънцето щот' ще слънчаса  Joy

# 51
# 52
  • Мнения: 3 537
Първа поликлиника,трети етаж.

# 53
  • Мнения: 636
Благодаря!
Прохладни вечери ви пожелавам, ямболци!

# 54
  • Мнения: 1 427
Мамчета, дайте някакви координати на добър гинеколог в Ямбол, защото ще се прибирам, а трябва да правя изследвания. По възможност да работи със здравната каса. Поздрави  Grinning
Д-р Янчева, Втора поликлиника, 2 етаж PeaceСтрахотна е!

# 55
  • Мнения: 3 537
Честита ти рожденничка,Лиляна!Да ти е жива и здрава и много да те радва! newsm59  bigdance2 newsm59  ura dance dazzler1 newsm59 newsm18  Party Time  costumed034 newsm59 Tada newsm59 nbirthday newsm59

# 56
Честита рожден ден на Магдалена на Лиляна!Да тие здрава,усмихната и весело и безгрижно детство!Весел празник  bouquet newsm51 nbirthday  cook Gift  party002  ura  bigdance2 Two Hearts

Краси и аз така си мисля че ще е дори да не сме на палатка,ама ще се пробвам тази година,пък ще видим какво ще стане!
Мамчета, дайте някакви координати на добър гинеколог в Ямбол, защото ще се прибирам, а трябва да правя изследвания. По възможност да работи със здравната каса. Поздрави  Grinning
Аз също съм много доволна от д-р Янчева,просто е супер,много внимателна,пробвай! Grinning

# 57
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Краси и Галя, благодаря ви за пожеланията Hug! Здраве и щастие и на вашите семейства  bouquet! Аде черпя ви  за кафето виртуално, а по-късно ще пусна снимки от купона и тортата.
Заповядайте:
Само не ме карайте да ви я правя, щото ни могЪ я докара баш същата Wink

# 58
Краси я ми кажи като бяхте на море в Бургас,какво и да даваше да хапва на малката,щото аз за това най-много се притеснявам?

# 59
  • Мнения: 135
Честит рожден ден душицо малка,да слушкаш мама и тати ,и бати  Hug Лиляна Пожелавам ти малката много да те радва и бъде много послушна госпожица!!


Мерси за виртуалната поберпка,ще мена да си вкуся от реалната по някое време  smile3521

Общи условия

Активация на акаунт