Крем за около очи - тема 9

  • 83 551
  • 756
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10 266
Кремчето с авокадо с какво действие е?

Никакво. Anti age ефект няма. Само хидратира и не дразни очите. Ползвах го 2 години почти.

# 706
  • Мнения: 1 227
Здравейте дами! Минавам само да похваля един крем, който доста допринесе за корекцията на тъмните кръгове, които имах (заради почти прозрачна кожа и видими капиляри).

https://www.notino.bg/nuxe/nuxellence-podmladjavassha-okoloochna-grizha/

Има прасковен цвят и неутрализира тъмните кръгове и хидратира добре, полвам го от лятото (държа го в хладилника и нанасям със студения апликатор и усещането е супер) и  понякога даже не слагам грим върху него, не е необходимо. Знам че е за по-зряла кожа (аз съм на 22) но това не би ме спряло да го ползвам.

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Кремчето с авокадо с какво действие е?

Никакво. Anti age ефект няма. Само хидратира и не дразни очите. Ползвах го 2 години почти.
Хах ,направо ме отказа ,а съм чела само хвалебствия за него.Flushed

# 708
  • Мнения: 10 266
Еми като искаш го пробвай. Аз го ползвах защото каквото и да сложа в тази зона ми лютеше на очите, а трябва да сложа нещо. Супер сухо ми е там. И попаднах на този крем. Направо се родих с него, но както казах моята цел беше да не ми люти на очите. Доста е гъст като консистенция. Но няма anti- age съставка (това консултантката ми го каза). Отделно всеки път като купувах крема, ме затрупваха с мостри, които ползвах поне по месец, докато си почна пълно размерния крем. Но ми омръзна и случайно попаднах на Шейседо. И много ми хареса +  е и с anti- age насоченост. Не съм се изпънала разбира се от него. Но дано тези съставки да имат някакво действие, дори и минимално.

# 709
  • София
  • Мнения: 6 376
Крема си е страхотен поне за мен, нищо че няма антиейдж.
Поне при мен грижата е комплексна и не разчитам само на един крем.
Сигурна съм, че и при повечето пишещи тук е така.
Не искам никого да убеждавам и подвеждам да купува, не ме разбирайте грешно, просто го намирам за страхотен продукт и е от малкото, от който съм изхабила 4 опаковки/ 2 бяха на приятелки обаче, които не го харесаха, защото им идва тежък, те и двете се кълнат с един с нар на Биотен, които за мен си беше като водичка, а и той е много хвален - въпрос на предпочитания/.

# 710
  • Мнения: 10 266
Ами аз казах ако искат да го пробват. Самата аз го ползвах 2 години. По-напред питаха какво прави. Нищо не прави. Да не се очаква нещо, освен хидратация. Грижата ясно че е комплекса и никой крем няма да ни изглади бръчките.

# 711
  • Мнения: 2 792
Бръчките нищо няма да ни ги изглади, ама с подходящ крем по-красиви и елегантни стоят, някак Joy
В момента редувам ололоочната матрица в комбинация с Revitalizing Supreme крема на ЕЛ със серума и околоочния с пчелен мед на Герлен, плюс разни други хидратиращи кремчета и маски, и кофеиновия серум на The Ordinary, и ретинолови пачове на Shiseido.
Не се подмладявам, естествено, но резултатът ми се струва задоволителен.
PeachHoney, Nuxe също са хубави за по-млади дами. Аз ги спрях след 40, защото вече не се справят.

# 712
  • София
  • Мнения: 4 717
Насочила съм се към Юсерин 30 +... Може ли мнение за него?
Благодаря!

# 713
  • Мнения: 4 255
Юсерин са добри. ✌

# 714
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
В темата  за придобивките поискаха мнение за
тези неща
 
Скрит текст:
Дневен

Нощнта грижа(терапия]

Нощен крем

Включих ги ударно към останалата грижа.
Резултат след една седмица.
Видимо по свеж и изпънат контур
Имах заформящи се мимически във вътрешния ъгъл, които са по незабележими.
Имам една процедура домашна терапия с Hi Fu, но там резултатите са доста по бавни.

Последна редакция: вт, 11 фев 2020, 22:09 от sl

# 715
  • София
  • Мнения: 4 717
Може ли линк към тези нещица че ми стана интересно колко струват? Благодаря!

# 716
# 717
  • София
  • Мнения: 4 717
За каква възраст са подходящи?

# 718
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
В сайта пише, капсулите над 50, нощния крем над 60.
За лифтинга не е указана възраст.
Капсулите се ползват като терапия 45 дни.
След това по две на седмица.

# 719
  • Мнения: 135
Здравейте,

Някой ползвал ли е тази серия и какви са ви отзивите:

Не намерих скорошна информация.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт