Лазерна епилация Варна

  • 13 156
  • 37
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Варна
  • Мнения: 630
Здравейте Simple Smile след дълго търсене ,не откривам нова ,актуална тема за центровете извършващи ,лазерна епилация във Варна. А доста са студиата ,които предлагат тази прпцедура.
Моят опит не е актуален. Преди 5 години 9 процедури за 1 година в Инканто- не съм очарована,даже никак. Ефект почти нулев 3 месеца след последната процедура. Преди 3 години 5 процедури в Мелисима- имаше задоволителен ефект. Почти година нямаше и следа от косъмче. Сега са се възстановили на 50%.  Споделете от къде сте доволни.

# 1
  • София
  • Мнения: 361
Не съм от Варна, но опитайте в Skin Line.

# 2
  • Варна/Благоевград
  • Мнения: 423
Дано темата се развие и повече варненки споделят от къде са доволни. Аз за сега ходя в бюти дерм до техникумите. Направила съм 4 процедури на горна устна и мислех, че не съм доволна и няма ефект, но след последна и увеличение на степента на лазера виждам разлика. Нямам голи места, но ми се струва, че са по-редки, дано не си въобразявам. По бавно ръстът със сигурност, защото ги махам с крем веднъж месечно и ми е достатъчно. Изчаквам още малко да видя ефект и започвам подмишници и триъгълник.

# 3
  • Мнения: 7
На мен си ми остават любимци Effectto. Бях от първите с александритен във Варна. Сега има много. Обаче, опитът си е опит. Миналата година правих от коляното надолу там. Към момента, имам 5 косъма, непипани от 3 месеца.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 630
Здравейте,този резултат с колко процедури го постигнахте?

# 5
  • Мнения: 7
Направих си моя схема, защото от години правя(цялото тяло). В случая, 4 процедури една след друга(всеки месец по веднъж), после една след 45 дена, и една след 2 месеца.

# 6
  • Мнения: 13
Извинявам се, ако темата се повтаря.
Тази година съм решила да си направя лазерна епилация на цяло тяло във Варна. Проучвам салоните, но бих се радвала, ако някой с опит сподели мнение. Все пак инвестицията никак не е малка. Благодаря предварително на всички Simple Smile

В Инканто ми казаха, че ще ми направят процедура независимо, че е лято и то на моя отговорност с апаратура, която не се работи в летния сезон. Спомням си, че имаше един случай с много лошо изгаряне на крака преди две три години заради нещо подобно.

Последна редакция: ср, 03 апр 2019, 11:48 от Tatti

# 7
  • Варна
  • Мнения: 630
Скоро ми препоръчаха лазерна ,на ул андрей сахаров- сиво и червено сградата. Не съм ползвала услугите им. Казаха ми ,че е доста по евтина и качествена. Стратегия им била да започнат на ниски цени. Другия месец мисля да ги посете ,ще пиша отзиви.

# 8
  • Мнения: 8 759
И аз търся качествен оператор и апаратура за зона интим.
Спряла съм се на Dermaexpert, защото имат единствения във Варна апарат duetto, а според описания изглежда ефективен.
Но събирам отзиви и за други места.

# 9
  • Мнения: 4
Здравейте момичета, и аз се интересувам от студио за лазерна еплация във Варна и по-точно Beauty Derm,  ако някой има впечатления ще се радвам да сподели. Цените им са доста достъпни Thinking

# 10
  • Мнения: 137
Аз ходих 2 пъти на лазерна в Мелисима. През голям период от време и имам ефект. Сега пак ходих и казаха, че имат нов лазер, много по-малко или почти не болеше. Аз ходя през 5,6 месеца. Да видим как ще е с този нов лазер.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 630
И аз чух,че имат нов лазер. Мисля тази зима да отида 2-3 пъти.

# 12
  • Мнения: 8 759
Triton ли?

Изглежда интересен, аз съм си харесала Duetto в Дермаексперт или при Денкова, ама все още се колебая с моите руси косми и бяла кожа.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 630
Triton ли?

Изглежда интересен, аз съм си харесала Duetto в Дермаексперт или при Денкова, ама все още се колебая с моите руси косми и бяла кожа.


И аз съм със светли косми,не съм от най белите,но не съм и мургава. Повлияват се,но по бавнички. От мелисима с предният лазер на 2,3 процедура забавиха силно растежа си и останаха наполовина.

# 14
  • Мнения: 3
Здравейте. Бихте ли ми дали съвет  с кой лазер е най-безболезнена лазерната епилация!?

# 15
  • Мнения: 48
Здравейте,
Аз, като един новак да побутна темичката.
От около 4 месеца ходя на лазерна епилация-пълен интим, в едно от сравнително новите студиа във Варна-Skin Solution.
Много им четох за лазера, че комбинира предимствата на диоден, александритен и You NG.
Така да уточня, че не съм бяла, не съм и много мургавя, а по-скоро с леко жълтеникав тон на кожата и много тъмно окосмение.
След първата и втората процедура нямаше кой знае какъв Уау резултат, освен, че доста се забави растежът.
Сега обаче след третата имаше доста осезаем ефект за 10 дни, след процедурата изпада ха всички косъмчета(което трябваше да изтърпя стоически) и после поникнаха нови след около 14 дни.
В края на месеца, ще съм на четвърта процедура и мога да споделя мнение.
P. S. колкото до болката определено е доста поносима

# 16
  • Мнения: 13
Здравейте! След дълго мислене и проучване се спрях на лазера в Skin Solution. Забравих как се казва самия лазер, но определено работи много добре. Направих си интим и подбедрици три пъти. На краката вече дори нямам нужда да бръсна. На интима станаха меки като коса и са 50% по-малко. На интима малко пари, но се търпи, а на краката е супер приятно. Хванах тяхна промоция и си купих пакет на 50%. Чисто е и момичетата изглеждат добре обучени. Ще ви държа в течение за понататъшните резултати. Споделяйте и вие, ако нещо ново сте научили.

# 17
  • Мнения: 48
Здравейте,
Отново съм аз😊Отложиха ми четвъртата процедура за утре-да видим, как ще е, че както се зарадвах и като взеха да растат наново и УЖАС 😔😔😔
РЕАЛНО като се замисля минаха два месеца от последната ми процедура, но хич не ми харесва, как избуя всичко 🙄🙄🙄Ще пиша пак идните дни, за да дам Фийдбек.

# 18
  • Мнения: 6
Здравейте! Аз ми алата година ходих 1път в инканто, имаше намаление за нова година на интим,подбедрици и подмишници-180лв, много ме болеше едвам изтърпях. Повече там никога няма да ходя! Уж трябва да се маже с някакъв гел ама с нищо не са ме мазали. Сега искам в бюти-дерм да пробвам.

# 19
  • Мнения: 13
Приключих с процедурите ми в Skin Solution. Останаха ми леки мъхчета, не са съвсем безцветни, но пък нищо не боде и почти не се виждат. Чудя се дали да направя още една процедура. Вие докъде я докарахте момичета? Могат ли да се махнат мъховете?

# 20
  • Мнения: 147
Побутвам малко темичката.
В скин солюшьн колко процедури преминахте ? Сигурно е индивидуално, но все пак.

# 21
  • Мнения: 192
И аз побутвам темата. Моля за отзиви за хубав и Ефективен лазер във Варна.

# 22
  • Мнения: 1
И аз побутвам темата. Моля за отзиви за хубав и Ефективен лазер във Варна.


Сега отвориха ново студио в Младост 1. Момичето което правеше процедурите беше доста мило и ме запозна подробно с цялата философия Simple Smile. И понеже сега са отворили имат промоция на 50% на някои зони и мисля да се възползвам да си направя на ръцете Grinning Esthetic House е името на салона, ако искате се позаинтересувайте, мисля че имат и фейсбук страница.

# 23
  • Мнения: 154
Аз се интересувам от BeautyDerm - но цените ми се струват странно ниски и не знам дали ще се престраша да ида там. Имате ли някакви мнения?

# 24
  • Мнения: 6
Аз съм доволна от Лилия в бютидерм, много приятно момиче ^•^ ходя от януари месец..сега си направих 3-тата процедура и космите станаха по тънки след втората процедура(при мен) и по бавно почнаха да растат и само на определени места..след втората процедура след бръснене почват на растат след 3-4ден.. а сега след 3-тата след 7дена (след бръснене) почват да растат пак баавно и на определени места .. за такива цени такъв добър резултат не очаквах.

# 25
  • Мнения: 13
От миналата година до сега ми се наложи една поддръжка да направя на интим и подмишници, а краката ми нямат и помен от косъм, мисля, че изобщо скоро няма и да се обадят. Направих 6 на интим и подмишници и 5 на цели крака в Skin solution. Цените им не са от най-евтините, но явно има защо, обаче пък гледам, че пускат добри промоции.

# 26
  • Мнения: 1 876
И аз побутвам темата. Моля за отзиви за хубав и Ефективен лазер във Варна.


Сега отвориха ново студио в Младост 1. Момичето което правеше процедурите беше доста мило и ме запозна подробно с цялата философия Simple Smile. И понеже сега са отворили имат промоция на 50% на някои зони и мисля да се възползвам да си направя на ръцете Grinning Esthetic House е името на салона, ако искате се позаинтересувайте, мисля че имат и фейсбук страница.


Ето я страницата: https://www.facebook.com/esthetichouse.bg
Като пише например "цели крака 200 лв." това е цена за една процедура, после се правят на редовна или как?

# 27
  • Мнения: 60
Здравейте! Има ли някоя дама с отзиви за лазерна епилация в Skin line?

# 28
  • Варна
  • Мнения: 630
Най- доволна от мелисима. 2 години пропуснах поддържащите процедури,- косъмчетата са на 20 % и съвсем тънки. Тази зима ще мина за 1,2 процедури. Болезнен е лазера ,но е ефективен. От другите места временен и незадоволителен ефект( особенно от инканто)

# 29
  • Мнения: 48
Здравейте отново, момичета, включвам се пак след дълго затишие.
Както вече бях писала ходих в Skin Solution на пълен и тим и направих 7 процедури-ами резултатът беше доооста голямо изтънява е и изсветляване, но не останах напълно гладка, та било то дори и за 2 месеца. Междувременно, момичето, което ми правеше процедурите се притесни, че нямам кой знае какъв резултат и аз реших да тръгна по ендокринолози (не само, заради проблема с космите, но и съпътстващи акне и мнооого силен косопад). След цялата одисея, в която ми казаха, че хормоните ми са ок, но пък съм с гранична кръвна захар, реших, да пробвам друго студио и така отидох в Beauty Derm. В Beauty Derm правих обаче други зони-цели крака и подмишници. Там имах доста добър ефект, но занемарих положението и спрях на 4 процедура, Но положителното е, че така досадни те ми врастнали косми ги няма, а и на краката и на подмишниците са доста оредели. Наскоро ми звъннах от Скин Солюшъна, защото си спомни ли за моя проблем и ме поканиха на безплатна тестова процедура на новия им лазер и не беше зле-смисъл пак израстват, ноо мега тънки и светли, даже сега ще стане месец, откакто бях на процедурата и се чудя, дали да не ги подновя с този новия лазер.
Та, това от мен и извинете за дългия пост.

# 30
  • Мнения: 8 759
Аз посетих център Глори, тъй като само там и на още едно място има Алма Сопрано Титаниум.
Тъй като са ново място, имат добри промоции и засега взех пакет за подмишници и интим, по -нататък за крака и ръце.

Болка няма, освен на устните по интимната област.

# 31
  • Мнения: 4 594
Здравейте! Има ли някоя дама с отзиви за лазерна епилация в Skin line?
.
Повдигам темата.

# 32
  • Мнения: 2
За първи път си позволявам да пиша коментар за каквато и да е процедура, но сега няма да пропусна. Реших да пробвам услугите на Дискрет лазер. Възмутена съм от отношението на тези "специалисти". Първата ми лазерна епилация на цели крака се извърши от Али. Не разбирам от степените им, но последната степен беше много болезнена. Когато помолих да намали, тя не го направи. Знам, че другите намалят, ако усещаш болка. Освен това ми разкърви една бенка. Жалко, че отидох втори път, но този път реших да си кажа за първото впечатление. Е явно клиента няма право, дойде и шефката на салона. Обвиниха ме, че лъжа!!!  Тази "специалистка" каза, че нямало да ме има, ако ми била разкървила бенката. ПОТРЕС! Явно само човек с късмет трябва да си прави процедури. Когато помолих шефката да ми направи процедурата, тя ми отказа, защото имала административна работа. Накрая реших да споделя, че съм си пуснала ден отпуска, но явно съм го пропиляла. А шефката ми отговори, че по тази логика и тя загубила пари сега. Още по-голям потрес. Решиха, че знам повече от тях. А бях с добри намерения, но уви...

Последна редакция: ср, 22 юни 2022, 11:33 от Многознайница

# 33
  • Мнения: 8 759
Те са украинки, нали?

Не ми харесват рекламите им, а и са с неизвестни (за мен) апарати.

Аз за лице препоръчвам Gentle lase pro в Estetik House , а за интим+подмишници - досега бях в Глори.

Доволна съм и  от двете места.

# 34
  • Мнения: 2
Те са украинки, нали?

Не ми харесват рекламите им, а и са с неизвестни (за мен) апарати.

Аз за лице препоръчвам Gentle lase pro в Estetik House , а за интим+подмишници - досега бях в Глори.

Доволна съм и  от двете места.

Може ли повече информация за Глори? Искам да продължа с процедурите за крака и подмишници. Ще се радвам, ако процедурите ми ги прави един и същ човек. А не всеки път да се чудя дали ще се падна при по-добрата, която ще се съобрази с желанието ми да намали степента.

# 35
  • Мнения: 8 759
Само едно момиче е там и тя ме прави всеки път.
Доволна съм много, тъй като когато ги открих единствено там имаше лазер Алма Сопрано Титаниум.
А аз исках точно с него да опитам епилация.

На лице търсих gentle lase pro и го открих съответно само в Естетик хаус, до Делта Планет.
Собственичката е много мила и добра, тя ме прави първия път, но тъй като след това забременя беше обучила своята колежка и вече съм при нея.
Също много внимателно  работи, доволна съм.

Иначе след това въпросните лазери ги предлагат вече и във Вивадерма, но не съм доовлна от тях, тъй като преди ги посещавах за други процедури, прекалено меркантилна клиника са.


https://www.bg-mamma.com/?topic=1446672.60
Заповядай и в тази тема, тук коментираме повече апаратите.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 332
Мнения за Diona Pro имат доста добра пферта за цяло тяло, също така и за Laser Lounge, и като цяло откъдето сте доволни?
Каня се вече 1 година и все не се наканвам .. много съм притеснителна :// 😂😂 но не съм от богопомазаните с леко или руско окосмяване, така че ще трябва да се престраша!

# 37
  • Варна
  • Мнения: 132
Здравейте, виждам че е доста стара темата, но най-после реших да се подложа и аз на лазерна епилация във Варна и съм тотално объркана от различните видове лазери, които са налични. Дали някоя от вас, минала вече по този път, може да даде някой друг  съвет?

Общи условия

Активация на акаунт