Място за боси стоножки - 17

  • 139 902
  • 952
  •   1
Отговори
# 915
  • гр. София
  • Мнения: 4 785
Харесала съм си едни сандали Piazza. Моля за отзиви дали си отговарят обувките на тази марка и дали са удобни.
Доколкото знам са за широк крак. Аз нямам обаче.

# 916
  • Мнения: 3 738
Харесала съм си едни сандали Piazza. Моля за отзиви дали си отговарят обувките на тази марка и дали са удобни.
Със сестра ми имаме от 3 модела по няколко цвята,много любими. Наистина  май не са за тесен крак. Следя ги за ниски цени,но не намирам.. Кой модел сте си харесали?

# 917
  • София
  • Мнения: 439
https://www.amazon.de/-/en/gp/aw/d/B09F3W5619?ref=ppx_pt2_mob_b_ … _image&th=1&psc=1, 35 номер за 20 евро.
Това е моделчето, имам малко и широко краче. Надявам се да паснат. И за сестра ми поръчах едни. Благодаря за коментарите. И 36 номер е намален - 26 евро, ако някой си търси.

# 918
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Имам 6 чифта Пиаза.
Качествени, меки кожи и да за към широк крак.
Дебна ги и не пропускам да поръчам като падне нещо под 18 евро.

# 919
  • Пловдив
  • Мнения: 40 839
И аз искам пак да намалят едни сандали Пиаза...мн.добра изработка бяха поръчаните от мен, ама големи ми бяха.

# 920
  • Мнения: 2 884
Здравейте,
Моля помогнете ми да си намеря  New Balance Ws327 на цена поне под 150лв? Като гледам вече под тази цена сносни обувки няма?! Или не търся където трябва?  Дори в любимият амазон цените са като по останалите сайтове....

# 921
  • София
  • Мнения: 644
Здравейте,
Моля помогнете ми да си намеря  New Balance Ws327 на цена поне под 150лв? Като гледам вече под тази цена сносни обувки няма?! Или не търся където трябва?  Дори в любимият амазон цените са като по останалите сайтове....
В АбаутЮ или ФД. На двете места правят добри намаления, но трябва да се дебнат

# 922
  • Сф
  • Мнения: 4 773
Ще питам и тук.

Може ли помощ с детските размери на Скечърс?
Дъщеря ми носи 35ти номер, но ми е мазало с тези тодлърски и младежки номерации.
Гледам сайз гайда и трябва да й взема 2УК, но как да съм сигурна, че не е бебешкия 2ри размер?

Skechers Girl's Unicorn Dreams Sneaker https://amzn.eu/d/bouLwkl

# 923
  • софия
  • Мнения: 25 606
Здравейте,
Моля помогнете ми да си намеря  New Balance Ws327 на цена поне под 150лв? Като гледам вече под тази цена сносни обувки няма?! Или не търся където трябва?  Дори в любимият амазон цените са като по останалите сайтове....
Асос

# 924
  • Мнения: 1 614
Стоножки, някой поръчвал ли е обувки от Footshop? Имате ли мнение за тях?  Дъщеря ми иска едни кецове и само там излизат налични.

# 925
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Аз влизам с питане относно марките Steve Madden и Scotch&Soda.
Ще съм благодарна на мнения относно качество, удобство и размер. Конкретно за кецове / маратонки питам.

# 926
  • Sofia
  • Мнения: 4 421
Маратонките на Scotch&Soda бяха леко умалени. Аз съм твърдо 36 номeр - на 36 ми опират пръстите, 37 са ми големи. Оставих си 37, въпреки че мразя големи обувки (т.е. не са големи като реален 37-ми). Мoже да се пробва в някой МОЛ. Продават ги във Fan Point. Марката ми е любима за дрехи, но обувки избягвам.
За Steve Madden от обувки помня, че са тесни, но това беше преди 100 години, когато пазарувахме като обезумели. Маратонките не бяха чак толкова актуални. Някой друг да каже по-точно.

# 927
  • Мнения: 2 841
Steve Madden са умалени с половин номер. Удобни са. Визирам маратонки от този тип

# 928
# 929
  • Sliven
  • Мнения: 250
Здравейте! Може и да е задаван въпроса, но не намерих нищо. New balance WS327 отговарят ли си на размера? По-точно ако нося 40 какъв номер трябва да поръчам? Благодаря Ви!

Общи условия

Активация на акаунт