Къде в Русе? - 11

  • 47 033
  • 768
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 35 113
Аз мисля, че няма фризьорки, които да не клюкарят по цялото време. Това много ме изнервя , когато съм на фризьор

# 451
  • Мнения: 4 009
Ще се повторя - трябва ми фризьор-колорист за боядисване, не за подстригване.

# 452
  • Мнения: 2 220
Салонът на Нина Йорданова на Плиска.

# 453
  • Мнения: 1 757
Ми може да им се обадиш да ги питаш .

# 454
  • Мнения: 2 352
Аз съм доволна от салона до НОИ, всъщност до амбулаторията на д-р Дулитъл. Не знам как се казва.

# 455
  • Русе
  • Мнения: 5 347
brummmm от боядисване или подстригване си доволна? Този салон си е от преди, нали? Малко по-напред по същата улица вдясно се смениха наемателите на салона, ако не бъркам.
Не съм клиент на нито един от двата, но скоро ще трябва да си подновявам кичурите и се чудя къде.

# 456
  • Мнения: 115
Търся добър фризьор-колорист, за доста сложна и драстична смяна на цвета. По възможност около центъра.  
Не мога да издържа неспирното клюкарство и селяния при Галките, от Bstyle съм ужасно недоволна, а Диана Петкова ще направи отново нещо нейно си там, което няма нищо общо с това, което искам.
Помагайте моля Simple Smile От 4 години търся фризор в Русе и не мога да намеря моя...
Можеш да провериш в Студио за красота Beautiful Angel, до Била на ул. "Видин". Имат страница във фб, можеш да разгледаш снимки.

# 457
  • Мнения: 2 352
brummmm от боядисване или подстригване си доволна? Този салон си е от преди, нали? Малко по-напред по същата улица вдясно се смениха наемателите на салона, ако не бъркам.
Не съм клиент на нито един от двата, но скоро ще трябва да си подновявам кичурите и се чудя къде.
Салона е като тръгнеш от нои към дулитъл, по левия тротоар, откъм дулитъл. Нов е, преди бяха около пазара един салон. Аз съм доволна и от боядисване, и от постригване. Пълна промяна май беше фейс страницата им. Имат и маникюристка, както и мъжко подтсригване.

# 458
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Ок, мерси - да "Пълна промяна" се казва салона. Сетих се.

# 459
  • Мнения: 383
Здравейте! Да попитам, случайно някой/я от Вас знае ли дали има бръснарница някъде?

# 460
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Има - точно преди Районното в дясно блока. Не съм гледала скоро дали работи. За качество също не мога да кажа.
Но в не малко фризьорски салони правят оформяне на бради и интересни мъжки прически.

# 461
  • Мнения: 1 557
Миналата година ходих в салон Golden Image за омбре с балеажи. Останах доволна, но ми трябваше матиране и ходих пак след 3 седмици.

Последна редакция: чт, 06 фев 2020, 18:07 от AnMary

# 462
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
И аз съм доволна от Golden Image, ходя при Мими, но и другите две се справят чудесно с цветовете.

# 463
  • Мнения: X
Здравейте, къде в Русе продават балони с хелий?

# 464
  • Мнения: 152
Здравейте, къде в Русе продават балони с хелий?
Срещу двора на училище Отец Паисий има малко магазинче за украси. В първия блок след кръстовището на задният вход на халите ( дано сте ме разбрали).

Общи условия

Активация на акаунт