Спам тема (дядо Коледа не спал и джуджетата ... (какво?!) от 22.12. до когатo

  • 21 451
  • 800
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: X
Добро утро,да почерпя с един виртуален бонбон за моите именници🍬🍬🍬 Много здраве им пожелавам, другото само се нарежда 🙂


# 751
  • Мнения: 11 505
За много години, банда! С пожелание да сме винаги положителни и спамещи!!!

# 752
  • Мнения: 15 619
За много години!
Да не забравите да сурвакате!  Grinning Аз отивам.Joy

# 753
  • Варна
  • Мнения: 36 715
Бре, рано сме станали всички.

# 754
  • Мнения: 10 745
Някой даже не са си лягали според мен Simple Smile
И за сурвакници си мислят ... да им сурвакат гърбинките, от жилав дрян да са, млад сурвакар да ги държи, да сурвака, да сурвакааа .. Wink

# 755
  • Варна
  • Мнения: 36 715
А, той един такъв дойде вчера у дома. Ще видим с каква сума ще ме сурвака утре за ремонта. Иначе млад беше, спор няма Simple Smile

# 756
  • Мнения: 10 745
Хайче ти си канила майстор-сурвакар, при това с препоръки. Е няма как това удоволствие да е съвсем безплатно  Wink   

# 757
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 867
До три часа тая нощ гърмяха и трещяха празнуващите, сега е тихо. Народът спи, само един ентусиаст свири с уста долу на улицата Simple Smile.
Баницата с късмети ще правя днес, така реши семейният съвет - топла баница с айрян за закуска.

# 758
  • Мнения: 15 366
Зa много години, момичетa и момчетa. Живи и здрaви и дaно новaтa годинa е успешнa, блaгодaтнa и спокойнa.
Ние днес сме релaкс, имa мaнджa, имa пиячкa, имa слaдко. Ще я кaрaме кaто бебетaтa-ядене и спaне нa три чaсa. Joy

# 759
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 862
ЧНГ другари и другарки Grinning
Нека 2019г. бъде за нас много по-интересна и успешна Kissing Heart
Скрит текст:

# 760
  • Мнения: 2 990
Честита Нова година!

# 761
  • София
  • Мнения: 38 632
ЧНГ! За много години!
Мен ме мъчи жесток махмурлук, прибрахме се в 4. Ама иначе много хубаво си изкарахме. Даже разяснихме едно недоразумение от преди 14 г!

Последна редакция: вт, 01 яну 2019, 13:46 от Free Agent

# 762
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
Съм на виски с топъл шоколад, а на съседната маса си седи Митко Кърнев.. Шапки долу!

# 763
  • Варна
  • Мнения: 36 715
Шапката ми не ще да падне. Тоз не го знам кой е.

# 764

Общи условия

Активация на акаунт