Зимните нощи за нас ще са топли, за слънце в Декември мама се готви!

  • 16 749
  • 280
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 376
shrew  искам и аз в списъка на декемврийските мами!!! Crazy
Термина ми е на 22.12 и ми е първо бебче Heart Eyes

Предварително благодаря.

# 31
  • Мнения: 33
Благодаря на всички за посрещането Grinning
РалиЛД, добре дошла! Дай малко инфо, за да те вкарам в списъка  Grinning
Казвам се Ралица. Имам една маймунка Лора, родена на 14.12.2004. Чакам новото попълнение на 30.12, но най-вероятно ще е по-рано. ПОне при близнаците ставало така. Много се притеснявам, че прочетох разни страхотии, особено за еднояйчните близнаци, каквито са и мойте. Дано всичко е наред  Praynig

# 32
  • Мнения: 1 768
Здравейте!
Последно време не пиша много, но съм в сесия и съм станала разногледа вече...Включвам се само да ви кажа , че съм ОК, в петък късно следобяд сме на преглед, като се върна ще "снеса" нова информация. Ако снимката е хубава може и нея да постна! Party

Оооо,колежке.. GrinningКакво следва6 ти?
Има ли други мами тук,които са студентки? Blush

# 33
  • Мнения: 69
РалиЛД  добре дошла и честито за близнаците!
И аз съм студентка Публична администрация.

# 34
  • Мнения: 669
здравеите на вси4ки маи4ета много се радвам на новата ни теми4ка не 4е старата ни беше лоша Laughing smile3525 аз съм добре днес бях при док каза 4е се развивам добре и изследванията ми са добре и като цяло се 4увствам добре засега  толкова от мен                                                     
         newsm10 smile3501                                                                                                     

# 35
  • Мнения: 1 243
здравей EASpirit   и моя термине на 22.12.2006 как се радвам че с теб ще бремннеем двете до 22.12.2006  Crazy  :pea




# 36
  • Мнения: 4 970
Здравейте момичета!
Аз скоро не съм писала, но чета редовно. Хубаво е, че вече повечето от нас се чувстват по-добре, а на останалите - още малко търпение.  Аз съм качила около 1.5 кг, но изглеждам доста огромна.  "Коремчето" ми този път расте много по-бързо от миналия път.  Вече изобщо не ми стават дрехите и добре, че времето взе та се оправи - ще карам с рокли, въпреки че хич не обичам роклите.  В началото на другия месец съм на лекар и се надявам да ме гледат на ултразвук и да видим пола на бебето, евентуално.  Как е при вас - искате ли да знаете пола или предпочитате изненадата!
Специални поздрави за Рали, която чака близнаци, и късмет!

# 37
  • Мнения: 572
Това за рибата не го знаех, но все пак мисля като ида на море да си хапна поне веднъж рибка. Embarassed
Абе, момичета, аз мисля, че достатъчно ясно го написах, ама вие пак се панирате. Не става въпрос да се изключи въобще рибката от основното меню, а да се сведе до по-малко място в дневното меню и да не се яде често през седмицата, най-вече да се минимизира акула и други хищни риби.

В рибата освен живак (и то само в някои риби и зависи и от водата, в която плува), се съдържат ценни протеини, по-ценни от тези в месото дори на телешкото, а също и жизненоважен витамин D.
Сьомгата - напротив, тя е за препоръчване! Също скумрията.

Бях ви дала сайта, вие не четете ли сайтове за бременни? Много е хубав този, вижте предишния ми пост

А на морето - естествено, че ще си хапнем рибка, но не защото е полезна - тя там обикновено е пържена, а щото е много вкусна и изкусителна.

  Animal Tropical Fish bye

Последна редакция: вт, 20 юни 2006, 09:47 от Sarra

# 38
  • Мнения: 333
Здравей адашке с близнаци и споко, всичко ще ти е наред. Недей да четеш/ слушаш  страхотии. Моя приятелка роди прекрасни близначета и докато беше в болницата, щеше да почине от това, което чу и видя откъм случки с близнаци. Лекарят й каза, че всичко е различно при всички и само да бъде спокойна. Тя беше и роди две ангелчета.

За циците не ми се говори. Моите май ще са по-големи от корема   helpuu   но какво да правя. винаги тайничко съм завиждала на по-малките бюстове.  поне да кърмя, че иначе ще се пукна от яд Close  .
Не съм прочела сайта за рибата, защото ако почна да се втелясвам край няма. Изобщо не мисля, че в 21 век някой знае какво точно яде. И ако знае, ще мине само на вода.  Слушайте желанията на тялото си и яжте умерено. Това е. Ето пример: в събота сядаме на маса отрупана с една от любимите ми хищни риби костур - мммм, бяло филенце вкусотия ловено от нулата на язовира където водата е изворна. И представете си, не можах да го вкуся! Просто не ми се ядеше. Това е. Нахвърлих се на прясното зеле е бях щастлива.

Чао от мен  Hug , тази седмица трябва да свърша доста неща, а другата ще ходим да гледаме бебо, тогава ще пиша.

# 39
  • Мнения: 3 376
здравей EASpirit   и моя термине на 22.12.2006 как се радвам че с теб ще бремннеем двете до 22.12.2006  Crazy  :pea



Здравей bisa! newsm53  Радвам се,е има още мами  с които имаме еднакви дати newsm10 Ха да видим сега на една и съща дата ли ще родим бебчетата newsm44

# 40
  • Мнения: 30
Привет,момичета!
Новата страничка е много сладка,за което отправям благодарности на Shrew! Peace
Добре дошла на мамата с близнаците,много се радвам,че вече си имаме такива през декември Grinning Бъди спокойна,Ралица,всичко с децата ще е наред,не чети и не мисли щуротии.
Много е важно да ценим и пазим спокойствието си като бъдещи майки,защото с емоциите си влияем на мъничетата в нас babydust7Аз например забелязвам,че съм станала по-чувствителна,по-обидчива и сълзите ми напират нещо много често,като се развълнувам.Лелеее,а ме хвалиха с доброто самообладание! newsm50 Мъжът ми се чуди какво ми става-както четох в една книжка за бременните,някакъв съпруг предложил заглавието на глава от писанието да бъде" Къде отиде жена ми и какво направи с нея?" newsm78
Да се отчета и аз преди 3 дни бяхме на ехограф и видяхме бебока да се кълчи както му дойде,включително си лапаше пръстчето на ръчичката и си отвори крачетата ,за да ни покаже пола си  Heart EyesЛекарката каза,че има вероятност да е единият пол,но няма да избързва да каже със сигурност,а ще изчакаме пак да видим.Съгласна съм с нея,че в по-ранен стадий има по-голяма вероятност да се сгреши,макар че моето усещане бе точно за този пол,който се загатна.Няма да ви казвам още,за да не ми се смеете по-късно Wink
За гърдите определно и големите бюстове нарастват още.Аз от 93 см.още във 2-я месец вече бях 96 см,а скоро не съм се мерила,че и без това се чувствам като спасителка на плажа bombsАко зависи от мен,не искам вече да раста горе,защото доста си тежи това чудо и не зная какви сутиени ще купувам занапред( ония бабешките огромни палатки не са ми по вкуса)В килограмите съм качила около 1 досега,но явно обемът в коремчето и бюста се извлича от другите части на тялото,защото 10 човека ми казаха ,че съм отслабнала в лицето и изобщо(а дори не съм повръщала)А,бе странна работа е бремеността като процес!
Пишете как сте,мили дами с тумбачета,ритат ли ви вече юначетата?Аз още се чудя дали не се заблуждавам,но май усещам нещо като подритване от време на време:))

# 41
  • Мнения: 68
Момичета, темата за бюстовете направо ми е болна и все повече завиждам на жените с малки бюстове (не че винаги не съм им завиждала, тъй като съм си меко казано надарена в тази област). Ако наистина продължи да расте, направо не зная какво ще правя - ще мина май в чашка Е и ща не ща ще купувам бабешки палатки newsm61. А такива сладки блузки и роклички с тънки презрамки продават - точно като за бременни - и не мога да си купя, защото презрамките на моя ужасен български сутиен, който ми става в момента, не са за показване  smile3511

Та така - наоплаквах ви се smile3514  newsm62. Иначе имам чувството, че усещам нещо, ама не съм сигурна дали не си въобразявам. Чакам с нетърпение да стане по-осезаемо Simple Smile

# 42
  • Мнения: 33
Здравейте Grinning
Има време Laughing Ще видите до края какво ще стане...Аз сложих 20 см на заветните места и наистина сутиените ми приличаха на палатки Close А като ми слезе кърмата стана страшно. Никога не съм имала голям бюст, но определено ми харесваше тогава, макар че натежаваше Laughing
Да ви кажа каква картинка заварих снощи на излизане от банята. Още ми е смешно като се сетя. Девойката и тати седнали в кухнята с подходящите питиета, гледат някакъв мач,  удрят си чашите за наздраве, хапват си салата с пръсти и викат ГОООЛ. Така съм се смяла Laughing
Да се пазите и до скоро  bouquet

# 43
  • Мнения: 572
Момичета, темата за бюстовете направо ми е болна...А такива сладки блузки и роклички с тънки презрамки продават - точно като за бременни - и не мога да си купя, защото презрамките на моя ужасен български сутиен, който ми става в момента, не са за показване  smile3511




Виж триумф на Позитано в София и магазин Асита - на Гарибалди, под колоните!

# 44
  • Мнения: 68
По повод скорошното ни разискване за секса - ето една статия, която открих в една от темите във форума - мисля, че ще се забавлявате, докато я четете  newsm62

Общи условия

Активация на акаунт