Спам тема (за чий, бе, за къв чОй?!) от 29.11. до когато

  • 17 234
  • 931
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 383
Много често сутрин като отивам на работа и вися по светофарите, гледам небето. Хора, понякога е такава красота, невероятни цветове и комбинации, няма значение зиме или лете. Всеки така се е вторачил в себе си и в пътя, или в телефона или в нещо друго, че рядко се сещат да погледнат. И контрастът е невероятен - някаква чиста красота отгоре и мръсния, сив град под нея. Трябва да снимам някой ден.
Редовно снимам, Хайче. Така се откъсвам от ежедневието. Зимата се радвам на сичко зеленичко - живо е, красиво е. Таз сутрин пък търчах с една храна при 3 малки котенца - те пък не се доближават много ... та стоях да ги чакам дали ще си я открият (храната). И дано оцелеят.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Значииии, ще набия някой клиент някой ден. Преди малко един кретен ми вдигна луд скандал, че не съм можела да му изпълня поръчката, след като съвсем учтиво обясних, че цветният принтер е развален и чака за смяна на части, които не се знае кога ще дойдат. Вой и крясъци, ама как можело!? Той щял да се оплаче на кмета! Тук вече не издържах и избухнах в луд хилеж. Казах му по-бързо да се оплаче, че барем кмета дойде и ми оправи принтера без пари вместо да плащам аз.

# 32
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Родих го за няколко светофара и го написах на един паркинг

Джу + плаж + зима - невъзможно.
Да си печеш г*за в студа е толкоз сложно.
С масло ли да се мажа или със ракия?
Телото как да стопля със една хавлия?

Кака Джу мечтае си за Бали
Там дето нивгаш сняг не вАли.
На плажа под дебела сянка
След кекс да си почива с дрямка. Joy

# 33
  • Мнения: 6 383
Значииии, ще набия някой клиент някой ден. Преди малко един кретен ми вдигна луд скандал, че не съм можела да му изпълня поръчката, след като съвсем учтиво обясних, че цветният принтер е развален и чака за смяна на части, които не се знае кога ще дойдат. Вой и крясъци, ама как можело!? Той щял да се оплаче на кмета! Тук вече не издържах и избухнах в луд хилеж. Казах му по-бързо да се оплаче, че барем кмета дойде и ми оправи принтера без пари вместо да плащам аз.
Работата с клиенти обогатява. Всякак - интелектуално, емоционално ... Joy Аз все си викам, че си калявам търпението (дет го нямам много много). Joy
Джу, как знам, че можеш! Heart Eyes

# 34
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Явно днес онзи горе е изсипал големия чувал с лудите. Кой пеша, кой с автомобил. Неква концентрация на олигофрени. Има такива дни съм забелязала.

# 35
  • Мнения: 10 704
  Казвал съм го хиляди пъти: Ако Господ тръгне да си събира версиите в България, ще се хване за главата и ще се види в чудо!
  Хайче споко, има хора дето още си мислят, че живеят в комунизма и това частната собственост е непристойно понятие.
   Народа тотално е изперкал, затъпял от чалга, маихуана, наркотици, с тотално сбъркана обмяна на веществата и хормоните от това ГМО и химии дето ги папаме непрекъснато. Е хубаво е, че има още хора които удържаме фронта Simple Smile
  

Последна редакция: пт, 30 ное 2018, 11:37 от Lan_7

# 36
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Добро утро! Вече съм будна и ще ви държа под око Wink

# 37
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
майката природа ...

# 38
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Изненадана съм от активността по този възможен отговор "Виждам, че има хора, които са по-зле от мен, и ми олеква" Trollface 

# 39
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Ми мноо сте зле, к'во да ви правя... Stuck Out Tongue

# 40
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Ми мноо сте зле, к'во да ви правя... Stuck Out Tongue
Ама психически ли, парично ли, емоционално ли? Аз само за първото си признавам доброволно Joy

# 41
  • Мнения: 6 383
  Казвал съм го хиляди пъти: Ако Господ тръгне да си събира версиите в България, ще се хване за главата и ще се види в чудо!
  Хайче споко, има хора дето още си мислят, че живеят в комунизма и това частната собственост е непристойно понятие.
   Народа тотално е изперкал, затъпял от чалга, маихуана, наркотици, с тотално сбъркана обмяна на веществата и хормоните от това ГМО и химии дето ги папаме непрекъснато. Е хубаво е, че има още хора които удържаме фронта Simple Smile
 
Ахаа! И сме се събрали тук? Joy Така, така! Така, така, така, така! (тва е цитат от Новите съседи - лудата сестра на Антонио го повтаряше докато размахваше един нож, с подобаваща физиономия; Джу шъ мъ разбире) Joy
Ох, ши въ оставям зася, че ... обикалят си хората и има работа ... нищо, че е студ.

Последна редакция: пт, 30 ное 2018, 13:08 от ina.ina

# 42
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Успях и да ви изчета. От прозорците на апартамента мога да виждам само залезите:




И една разходка по плажа - от миналата Коледа.

# 43
  • Мнения: 9 571
Явно всички мислим, че останалите са много зле и висим тук за собствено успокоение Joy
Честно казано преди да започна да чета форума редовно, наистина не си давах сметка колко много откачалници, тъпанари и злобари има. Laughing

# 44
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Страхотна анкета!Никога не съм виждала морето през зимата,но от снимките ми изглежда едно спокойно,като тепсия равно и красиво!

Общи условия

Активация на акаунт