Русе - 11 Тема

  • 11 418
  • 267
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 696
Ей, момичета, търся майстор, който изчуква и боядисва коли (как го обясних само...). Ако имате познати, казвайте бързо, че работата е спешна!

бъч, пробвай да попиташ тук


мерсаж, ама как точно да попитам  newsm78

# 46
  • Мнения: 442
открий нова тема и си задай въпроса. не е задължително да се регистрираш. нова тема се задава, като отидеш на иконката с подгънатия в горния ляв ъгъл лист.

# 47
  • Мнения: 696
то това е ясно, ама как да си формулирам питанката, да не ми се смеят хората?

# 48
  • Мнения: 442
то това е ясно, ама как да си формулирам питанката, да не ми се смеят хората?

ами, формулирай си я по същия начин, сложи си един `женски` ник и никой няма да ти се смее  Laughing

# 49
  • Мнения: 1 383
Момичета, къде се продава долна част на чадърчета Чиполино в Русе? Намерих няколко теми за това, но ще се радвам ако ме насочите за нашия град. Praynig

# 50
  • Мнения: 5 391
Ей, банда, къде ще е утре срещата?Мисля сутринта да излезем до обяд, че после става ад.А днес цял ден бяхме в нас и след 18 като излязохме заваля #Cussing outНаправо подлудяхме и двамата в къщи Tired

# 51
  • Мнения: 2 035
Ей мацки относно бенките и аз съм навита, ама сега не става за мен. Ще трябва да изчакам след като се роди бебата, че имам чувството от тая бременност всичко ми порасна даже и бенките  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 696
Момичета, къде се продава долна част на чадърчета Чиполино в Русе? Намерих няколко теми за това, но ще се радвам ако ме насочите за нашия град. Praynig

ако не се лъжа на Щъркел продават по 4 лв. ето и телефон ако не ти се разхожда до там 834778

Последна редакция: пн, 19 юни 2006, 22:20 от бъчи

# 53
  • Мнения: 696
Ей, банда, къде ще е утре срещата?Мисля сутринта да излезем до обяд, че после става ад.А днес цял ден бяхме в нас и след 18 като излязохме заваля #Cussing outНаправо подлудяхме и двамата в къщи Tired

еее, най-накрая! ела, че да го нацелувам тоя сладур!

# 54
  • Мнения: 5 391


еее, най-накрая! ела, че да го нацелувам тоя сладур!
Хубу' де, ама къде, кога?

# 55
  • Мнения: 696
ами предложението беше за ''неделя", около 10.30 ли? кажете де!

# 56
  • Мнения: 1 383
Момичета, къде се продава долна част на чадърчета Чиполино в Русе? Намерих няколко теми за това, но ще се радвам ако ме насочите за нашия град. Praynig

ако не се лъжа на Щъркел продават по 4 лв. ето и телефон ако не ти се разхожда до там 834778

Мерси, Бъчи!

# 57
  • Мнения: 696
уелкъм, Цвети!

# 58
  • Мнения: 155
Момичета, къде се продава долна част на чадърчета Чиполино в Русе? Намерих няколко теми за това, но ще се радвам ако ме насочите за нашия град. Praynig

Можеш също да провериш на "Далисимо" и "Слънчо". Grinning
 
ами предложението беше за ''неделя", около 10.30 ли? кажете де!
Аз съм ЗА newsm10

# 59
  • Мнения: 5 577
Мии ту

Общи условия

Активация на акаунт