Спам тема (палава или пък не?!) от 21.11. до когато

  • 19 486
  • 1 097
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 401
ДУ
Е, Лане, добре си се завърнал. Че и с рими.
Опциите в анкетата са ми малко тоя път.  Grin
Ден ден! Grinning
Ее, наистина, успокоих съ, Лана си доде. Grinning
Мен пъ са ми много даже (опциите), язе излязох романтичка май - избрах флюбването и тва, че кексът винаги е хубав, нали, само от ората зависи ... Joy
И ся се връщам да ви чета.
И да поздравя Янчето, дето в предната тема беше публикувала клипче как се гони мишка ... начи ... разпознах съ по виковете и ... съ пукнах от смях. Планирам да го пусна и на дитето. Joy

# 61
  • Мнения: 36 026



три опции в анкетата не ми стигат

# 62
  • Мнения: 10 743
Инче, ти ми трябваш ! Я да та питам, Давилови капки още правят ли се и продават ли се свободно ?
Съседския котак преди малко го отнесе - имаше късмета да се опита да препикае пред мен входната врата, тъкмо като излизам да хвърлям боклука.

# 63
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
И имам да те убивам. Още цикля на оная песен. Dizzy Face Laughing

Коя песен? Лудият свят ли?

# 64
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
И имам да те убивам. Още цикля на оная песен. Dizzy Face Laughing

Коя песен? Лудият свят ли?
Да, той.

# 65
# 66
# 67
  • Мнения: 6 401
Инче, ти ми трябваш ! Я да та питам, Давилови капки още правят ли се и продават ли се свободно ?
...
Ми не знам. Готови ги няма. А в аптеките, където се изготвят лекарства - трябва да питаш.
Джу, как си? Подобрение има ли?

# 68
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 860
Жива съм, Инче. Благодаря. Реших на 21вия час от последноти хранене.....най-сетне да мушна сухар.Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 10 743
Значи няма да навлизам с въпроси за детайлите на сухара и мушкането му, ама да попитам чайче пи ли ? Може и мед да му сложиш - на чайчето де ! 

# 70
  • Варна
  • Мнения: 36 714
Ох, има нова тема-забавление в СО, пукам се от смях Simple Smile

# 71
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 860
Хайче, направо давай линкове към веселбата.

Значи няма да навлизам с въпроси за детайлите на сухара и мушкането му, ама да попитам чайче пи ли ? Може и мед да му сложиш - на чайчето де !  
Даааа, ментофф Joy чай с капки Кармолис.

# 72
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 864
Тц! С тоя вирус  само мед й трябва на Джу, още повече ще я разджурка.
Начиии... чудя се - дали ако ей така се разкърша, ще си наместя всички чаркове. Може пък да стана, м?
Скрит текст:
Предупреждавам - отваряте на ваш риск
Скрит текст:
Чалга е - по-конкретно ме интересува "рехабилитацията" от 2-та минута нататък Wink
Скрит текст:

# 73
  • Варна
  • Мнения: 36 714
Джу, Тати вече й удари ключа. Язък, а аз щях да пускам залози колко време ще устиска до заключване.

Казва се "изневяра", точно с малка буква, може да надникнеш.

# 74
  • Мнения: 10 743
Янче, натуралния мед с ментов чай или с чай от жълткантарион при стомашни проблеми действа чудесно. Може и малко лимон да му се изцеди.
Хайче, щом Тати дойде в темата ... няма смисъл от залози.

Общи условия

Активация на акаунт