Спам тема (палава или пък не?!) от 21.11. до когато

  • 19 442
  • 1 097
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Ами на прима виста, цъкнах сайта на Ардес.

# 31
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Хайче, некви спомени ми се въртят в главата...че май не на всеки лаптоп могат да му се подменят чаркалъците. Отделно май трябва да се гледа дали новата част е съвместима с останалите стари.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 36 606
На тоз може Simple Smile Ходил е на ремонт за други неща и сме го гледали.

Май най-добре да звънна на човека, който ми го прави, той да каже какво да купя.

# 33
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Хайче, некви спомени ми се въртят в главата...че май не на всеки лаптоп могат да му се подменят чаркалъците.

Не са спомени а реалност. Трябва да се провери дали машинката поддържа таквиз джаджи и само да спомена има различни видове ССД ...

# 34
# 35
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Лане, доста ни съмнясваш.
Изневиделица да ни се вясваш.
Признай си тук пред всички
Играеш ли си с нас игрички?
Истински ли е съфорумецът Лане?
Става ли за чеп и за еВ@не?
Или пък си някой трол,
дремещ в офисния стол?

20 дни ни звук, ни стон
кво се случва с твоя клон.
Кайсийки веят ли се там
или окапаха и те е срам?

# 36
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Малеее, колко пратки натрещях, ако знаете... Другата седмица с куриера за района ще се виждаме всеки ден, че понякога и по два пъти на ден. Разни дреболии за дъщерята за Коледа, няколко неща за майка ми. За мен дреболиите ще дойдат в пощенския ни клон, та и до там ще търча като звъннат.

# 37
  • Мнения: 10 704
Ооооо Бубе !  Wink
Хайче, смело слагай SSD. Обаче има една уловка, за да усетиш бързината на диска, трябва Win-a  да е инсталиран на него, както и програмите които ползваш. Иначе ще си чете от другия диск и няма да усетиш бързината.
    Днес както вали вънка само за спинкане следобеда е, ама има задачки.
    Джу, направи си един ментов чай или от жълт кантарион - помага за стомаха.
   Кико, ти днес да нямаш час при Хитлер, м ?
  Като гледам всички са на лице, което е добре. Ще трябва да намина и към онази тема където се описват потребителите, бях се зачел преди време ама ... да наваксам !
P.S.
    Джулайо, ку та прибарам, и сваля гащите, ще взема една тънка лескова пръчка и щи нашаря Д-то , та да разбреш кой трол и кой не е ! Wink

# 38
  • Мнения: 786
 Кико, ти днес да нямаш час при Хитлер, м ?
  Като гледам всички са на лице, което е добре. Ще трябва да намина и към онази тема където се описват потребителите, бях се зачел преди време ама ... да наваксам !

Може ли темата насам?

# 39
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
  Джулайо, ку та прибарам, и сваля гащите, ще взема една тънка лескова пръчка и щи нашаря Д-то , та да разбреш кой трол и кой не е ! Wink
Брееех! Очаквай неочакваното! Stuck Out Tongue
Ми, притеснихме се, бре Лане - болен ли си, недоволен ли си... Изведнъж зачезнА, ни гък, ни мък Smile
Па и се появи нов ник - почти като твоя...  А и напоследък с всичките тролове, дето налазиха из форума...

# 40
  • Мнения: 11 505
   Кико, ти днес да нямаш час при Хитлер, м ?

Имаш! Mr. Green

# 41
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
    Джулайо, ку та прибарам, и сваля гащите, ще взема една тънка лескова пръчка и щи нашаря Д-то , та да разбреш кой трол и кой не е ! Wink
Начи...таман ще се навия и пак ще изчезнеш. Joy

# 42
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Лане, оная тема я заключиха. Някои потребители влязоха в доста гнусни описания, та първо триха яко, после удариха ключа. Не остана много. Но намини, може и да има нещо останало, на което да се посмееш.

Да, уина ще е инсталиран на ссд-то Simple Smile Аз затова чакам почивките по Коледа и Нова година, че после имам два-три, докато оправя всичко по лаптопа, което ми трябва за да работя нормално. То драйвери, подписи, банкиране... Не е лесно.

# 43
  • Мнения: 15 619
Мазохистка, а! Joy

# 44
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Аз ли ве?! Нееее, садистка съм. За всичко изброено си имам техници, които го инсталират. Аз само седя с ръце на Ф и намилам кое как го искам.

Общи условия

Активация на акаунт