Спам тема (с аромат на джинджифил и ракия) от 14.11. до когато

  • 16 325
  • 812
  •   1
Отговори
# 765
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 864
Уф, Янче, как съм огладняла ... дай некоя бисквитка. Grinning Ааа, и да знайш, че аз твоята музичка я харесвам (е, понякогаш ми писва от латино, мъ се пак ... в сравнение с музиката на повечето тук ... Grinning), та язе съм с теб. Grinning
Ихааа! Много сме, силни сме! Stuck Out Tongue

Не мога да се въздържа, споделям едно есенно фото от тук. Не е мое, завиждам на фотографа за възможността да го направи:


Ще снимам, както и кекса
Давай!

# 766
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
Ох,Янче много е убаво при теб!

# 767
  • Мнения: 15 363
Викате във рими да говоря
е, коя съм, че да споря.
Мина днес деня работен
и не беше много потен
най си беше ден кат ден
най, ама най обикновен.
Ама някъде къмто средата
се понаредиха нещата
радостта по телефона се яви
и новина добричка и съобщи
че какичка с покупки е снабдена
и заради добрината наградена
с  хубав аксесоар за баня
и шалтета за диваня.
Аз доволен в този ден
и Наздраве казвам ви от мен.




# 768
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
Е Джаста много поетично! Grinning Браво!Наздраве!

# 769
# 770
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
Ох Joy страхотен виц! Hands Clap

# 771
  • Мнения: 11 505
Ше ви нагледам по-късно, брау на пУетесите!

# 772
  • Мнения: 36 026
ми то ... и аз ям плодове ... за тва съм така слаба и елегантна ... Animal Pig

# 773
  • Мнения: 6 403
ми то ... и аз ям плодове ... за тва съм така слаба и елегантна ... Animal Pig
Ядеш, ядеш ... смокини. Wink Майка ми все ми се кара, че много смокини наведнъж си е много захар, мъ ... ни мои мъ спре - аз съм на дървото. Joy

# 774
  • Мнения: 2 990
Украсата на 5 годишно дете Simple Smile

# 775
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 864
Начи, Бубе, това твоето хич не е виц, ми си е чистата истина. Това е торта Черна гора, правила съм я. Па череши, па черешова ракия в тортата... все са плодове Wink.
И аз тъй съм с елеганта и съвършена форма... на идеалното кълбо Smile

# 776
  • Мнения: 36 026
а някаква торта с обикновена гроздова дали има? 'щото друго нямам сега, бирата не се прави от плодове все пак Rolling Eyes Joy

# 777
  • Мнения: 6 403
Уф, Янче, как съм огладняла ... дай некоя бисквитка. Grinning Ааа, и да знайш, че аз твоята музичка я харесвам (е, понякогаш ми писва от латино, мъ се пак ... в сравнение с музиката на повечето тук ... Grinning), та язе съм с теб. Grinning
Ихааа! Много сме, силни сме! Stuck Out Tongue
...
Джуто каза, че обича да денси, начи ... с подкуп и тя веднага е от наште. Wink Лунето ... викам, че също шъ йъ съгласими, тя е добра душа, пък и ний мнооо си я обичами. Grinning Бе, изобщо с твойте торти ... сичките шъ додат с назе. Joy Мое и с тапи в ушите ... разрешаваме. Joy
Everything, тва зеленото захарно тесто лий или сладко от зелени смокини(бе ней второто, мъ нали надеждата последна смирга)? Grinning А дитето де го намери, та да ти украсява? Wink

# 778
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
внимавайте с фирмите Simple Smile

# 779
  • Мнения: 2 990
Everything, тва зеленото захарно тесто лий или сладко от зелени смокини(бе ней второто, мъ нали надеждата последна смирга)? Grinning А дитето де го намери, та да ти украсява? Wink

Това е синя сладкарска боя. Още не съм стигнала до такива сложнотии дето казваш Grinning А това с детето беше самоирония. Моя е украсата, приличаща на такава на 5 годишно дете

Общи условия

Активация на акаунт