Анатомията на Грей - Тема №25

  • 35 764
  • 771
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 5 478
Стажантите бяха в бара, когато се разби колата. Но аз мислех, че и Бен ще пострада, защото и той беше там, та за по-драматично, нали... Ама поне него го пожалиха Satisfied

# 556
  • Мнения: 1 295
Ще разкажа на кратко за тези, на които не им се гледа епизода на Станция 19.
Скрит текст:
В колата беше семейство - мъж и жена. Тя бързала да закара съпруга си в болница, защото получавал сърдечен удар. Видяла човек на пътя и завила рязко. Съпругът го реанимира жена му с помощ на Уорън. Жената се скара на съпруга си, че ако беше умрял всичко е щяло да бъде една голяма гадост. Тя настоя да извадят първо него. Когато дойде нейният ред, пожарникарят я попита може ли да откопчае колана. Тя каза, че няма значение, носи си за нещо, не помня какво, ножица в чантата. Извади я, за да среже колана, точно докато пожарникарят й казваше, че е опасно в този момент да държи ножица, стената подаде и колата подскочи, а ножицата се заби в сънната й артерия. Само стажантите пострадаха.   Преди това дадоха кадри как Бейли и Уорън съобщават на пожарникарите, че ще имат бебе, което като знаем развоя си беше много тъжно. Серията свърши с това, че Бейли обясни на Уорън, че не е той виновен и стреса , който й създава работата му, относно загубата им, а просто живота.

# 557
  • UK
  • Мнения: 2 844
Нали е 10ти епизод,  къде го има?
В зелката намирам само до 9ти еп.

# 558
  • Мнения: 2 071
Да 10 в замунда го има за зелка не знам.
Този сериал Станция 19 го чувам сега от вас (не ви бях чела отдавна), мисля да си го изтегля тези дни. (Преди 2 седмици реших, че ще изгледам Анатомията отново отначало, та сега съм на 10 сезон като го свърша Grinning )

# 559
  • София
  • Мнения: 6 157
Моля, тези, които следят Станция 19, да кажат става ли. Hug  Ще дръпна този епизод, че и на мен ми дойде леко несвързано и ако не четях темата, изобщо нямаше да разбера, че има кросоувър.

# 560
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
И миналият сезон (мисля?) имаше така 2 епизода в 2та сериала. Когато шефа на пожарната умря. Аз гледам и станцията. Е, не е анатомията..ама за мен става Simple Smile

# 561
  • UK
  • Мнения: 2 844
Когато съм в Бг и го хвана по Фокс гледам Станция 19 и аз мисля че става. При нас не го дават по Твто.

# 562
  • Мнения: 25 757
Станция 19 го засичам по фокс, мисля, че става. Нямам време обаче да го тегля, с малко дете съм.

Мерси за разясненията. Сега вдянах.

# 563
  • Другата България
  • Мнения: 37 408
Момичета, аз нещо не мога да се справя със субтитрите, за първи път.
Изтеглих и от адиктед, и от опенсубт...нещо си, качените в Замунда нет на епизод 10.
До осмата минута вървят в синхрон със случващото се, после тотал щета, нищо общо между текст и картина.
Аз ли нещо не схващам какво се случва, но ако някой помогне със субовете, ще съм благодарна.
За Анатомията говоря, Станция 19 не гледам.

# 564
  • Мнения: 25 757
Аз изтеглих от бананите някаква голяма версия на 10 еп., и си беше със английски субове вградени.

# 565
  • софия
  • Мнения: 773
Aз го гледам на BSplayer , там си ми предлага атоматично субтитри от нета.

Скрит текст:
  Понеже не помня - на Амилия и казаха че на 100 % бебето е заченато по времето с Хънт или има вероятност да
 е от русокоско, че не помня името

# 566
  • Другата България
  • Мнения: 37 408
Аз изтеглих от бананите някаква голяма версия на 10 еп., и си беше със английски субове вградени.
Ти си лесна, знаеш английски.
Аз разбирам смисъла, но общата картинка да схвана абсурд.
Затова ми се искаше български ако някой знае откъде мога да дръпна.

# 567
  • Мнения: 2 071
Момичета, аз нещо не мога да се справя със субтитрите, за първи път.
Изтеглих и от адиктед, и от опенсубт...нещо си, качените в Замунда нет на епизод 10.
До осмата минута вървят в синхрон със случващото се, после тотал щета, нищо общо между текст и картина.
Аз ли нещо не схващам какво се случва, но ако някой помогне със субовете, ще съм благодарна.
За Анатомията говоря, Станция 19 не гледам.

Аз първоначалното изтеглих първата качена версия х264 и имаше разминаване между звук и картина и след това видях, че има още една х264 изтеглих нея и беше добре.

Поправям се. Сега влязох и видях, че тази първата е премахната вече.

# 568
  • Другата България
  • Мнения: 37 408
Момичета, аз нещо не мога да се справя със субтитрите, за първи път.
Изтеглих и от адиктед, и от опенсубт...нещо си, качените в Замунда нет на епизод 10.
До осмата минута вървят в синхрон със случващото се, после тотал щета, нищо общо между текст и картина.
Аз ли нещо не схващам какво се случва, но ако някой помогне със субовете, ще съм благодарна.
За Анатомията говоря, Станция 19 не гледам.
Аз първоначалното изтеглих първата качена версия х264 и имаше разминаване между звук и картина и след това видях, че има още една х264 изтеглих нея и беше добре.
Поправям се. Сега влязох и видях, че тази първата е премахната вече.
За Замунда нет ли говориш? Торент версия ли? Или версия на субовете?
Едит: Разбрах те, направих го и вече всичко е ок. Явно и аз съм изтеглила първия качен торент.
Изтеглих новия торент и субтитрите към него, ако някой евентуално има същия проблем.
Много ти благодаря!

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 11:21 от Merri_An

# 569
  • Мнения: 25 757
Аз изтеглих от бананите някаква голяма версия на 10 еп., и си беше със английски субове вградени.
Ти си лесна, знаеш английски.
Аз разбирам смисъла, но общата картинка да схвана абсурд.
Затова ми се искаше български ако някой знае откъде мога да дръпна.
Ако ползваш БИЕС плеър ще си дърпаш автоматично български субове, ако искаш.
Аз понякога тегля и на бг, че с тези медицински термини и аз не вдявам, кое какво е.

Общи условия

Активация на акаунт