Трепетни са първите ритничета на МАРТенските ни момчета и момичета!

  • 39 719
  • 722
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 287
nelegalnata2  със сина ми бях взела същото сапунче на Бочко-смрадлика и до днес като го помириша ми напомня за раждането му... Simple Smile

Аз пия магнерот 3х1 на ден и въпреки това всеки ден ми се стяга корема..

За памперси - колко пакета ще вземете от 1чката? Чудя се дали да взема 1 пакет 1ца и 1 пакет 2ка..
За шишетата - 2 броя от малките по 120мл са достатъчни за сега, нали?
Колко пелени ще трябват като бройка - от бархетните и тензухените?
Какво мислите за памперсите, праховете и др., които са турски или внос от Англия - знам, че има на марката Памперс, но с надписи на турски..
Иии каква е разликата между течния и насипния прах на Сано Максима? Кой е за предпочитане?

# 691
  • София
  • Мнения: 1 480
Аз ще взема два/три малки пакета 1-чка -един за болницата и един/два за вкъщи, пък после ще видим. Таткото ще притичва за още. Мисля си че 1чката ще се ползва поне месец. При мен колебанието е в марките. Ще взема памперс премиум, хъджис и лупилу да видим кои ще харесаме.
Шишета съм взела само 2бр - малко и голямо , надявам се да се кърмим.
В очакване на мнения за сано максима съм и аз.

# 692
  • Враца
  • Мнения: 1 428
Аз памперси 1чка не съм взела, предния път също бях направо с 2ка. Съвет от приятелки, много били малки. Така или иначе 2ката пише, че е от 3 кг, моето дете го родих 3.500кг и 2ката ни бяха супер. Даже още първия месец ни умаляха.
За бархетните пелени, зависи колко комплекта ти искат от болницата и дали само за там искаш да си вземеш. В нашата болница искат 1 к-т и аз толкова съм взела. Имам и от каката после за вкъщи.
За шишета, предния път бях взела 1голямо и 1малко,в последствие тичахме за още 1 за чай. Оказа се, че няма да кърмя и докопувахме още. Сега съм взела к-т 2 големи и 2 малки и ще видим как ще са.

# 693
  • Мнения: 1 472
Добро утро, момичета! ☕
Вчера минахме при лекаря, при който ще раждам. Всичко е наред с бебко, вече е малко над 1,800кг в 32гс, плацентата е 1-ВА степен зрялост. За болките в кръста и прещипаните нерви каза че няма какво да се направи... добре че мм снощи ме разтри, че от няколко вечери не мога и да се обръщам- ужасно боли.
Памперси за родилното ще взема 1-чка, за вкъщи мисля направо 2-ка. Още го мисля пуфис, памперс ? Шише съм взела само 1малко стъклено за вода, сигурно ще взема и едно за чай. Пелени бархетни ще взема 4-5. Прах за пране с каката ползвах Тео бебе, сега още не съм го решила 😃

Редактирам се, че забравих да похваля багажа на nelegalnata2 😁 напълни ми душата с тоя пълен с розови неща куфар 😁😍

# 694
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 350
Аз взех за болницата 1ца памперс сенситив. Ще видя как ще са на бебо още там и ще преценя за в къщи дали да взема 1ца или 2ка. Таткото ще се справи с купуването на памперсите 😂
Имаме две.шишета за сега, стъклени, ако успея да кърмя за сега са ми достатъчни. Ако не, ще взема още поне 4 , че с каката ползвахме по 7_8 на ден и нямам намерение да мия и стерилизирам на всеки час.
За сега пера дрехите с прах Сано, течен не съм ползвала, но да ви кажа като минат дрехите през сушилнята, нямат абсолютно никакъв аромат. Така че нямам никаква идея....

# 695
  • Мнения: 251
Аз ще си пера с Тео бебе. Каката също до ден днешен с това пера. Единствената Бг марка, която ползвам без притеснения. Апта не е лош като аромат, но не пере петната.
Теото като мине през сушилнята пак си мирише.

# 696
  • Мнения: 103
Аз за памперсите мисля да почна с 2ка памперс,а за праха купих ариел бейби течен защото вкъщи перем с ариел.Предполагам че и бебешкия ще ми допадне.

# 697
  • Мнения: 50
Аз съм взела персил бебе. Памперси на памперс премиум 1 като за начало. След болницата ще се решава с какви ще продължим. Шишета още умувам колко да взема. С каката  имах 5 бр,но дохранвах от самото начало и купувах още две за чай и вода.

# 698
  • Мнения: 287
Имам малки пакети памперси на Pufies 2ка, от подаръчни торбички, които отговарят на 1ца (2-5кг) - мисля да взема от тях за болницата, но се колебая, защото много мами предпочитат Pampers за новородено.., а вкъщи да си продължа на Pampers/Pufies 2ка. Марката Lupilu не съм ползвала и не ми се рискува за 1ви избор, може по-нататък, за тях има добри отзиви.

 *В момента в Лили има намаление до края на януари на Pampers premium care 1 и 2 и на Pufies Sensitive 2 Simple Smile
Иринка тези Pampers Sensitive от борсата ли ги купи, че май само такива не бях виждала?
 *Прах за пране си купих на Тео бебе (с малкия го ползвах дълго време) - до днес е намалено в CBA-то Simple Smile
 *Вчера ходих до Lidl - почти всичко от намалените продукти на Lupilu беше разграбено, но успях да си взема подплънки за кърмачки Simple Smile
 *Подложки за повиване не купих, защото мисля да взема от Елитис - има ги 10бр. за 2лв и нещо на Can bebe, нищо че май са турски - до тук съм чувала само добри отзиви за турските продукти.

За шишетата - каква марка купихте? Със сигурност ще взема стъклени. Съвсем съм забравила вече, но малкото за мляко, а голямото за вода ли беше?.. Чаят от кога мислите да давате и какъв?

# 699
  • Враца
  • Мнения: 1 428
Аз взех памперси пуфис 2ка малък пакет за в болницата, но не е сензитив, защото такива имам и голям пакет и исках в началото да съм с еднакви.
С каката коликите ни почнаха още в болницата и започнах да давам чай още като се прибрахме. Редувах копър и анасон, не че е пила кой знае колко, а и не знам колко и помагаше, колики си имаше до 3 месеца.

# 700
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 350
Първо да си коригирам поста, аз съм пълен   идиот 🤗 Памперсите са пемиум кеър, явно еквивалента на сенситив от едно време....

em_ei,да купих ги от бебешката борса на Колхозния пазар. 56 бр. 1 ца + 1 пакет мокри кърпички от същите, за 16 лв. Накаква промоция има 🤗

# 701
  • Мнения: 287
Ааа така съм съгласна Smiley В Лили-то Pampers Premium Care (1) 54бр. и (2) 50бр. са по 17лв.

А тази павловича мас за подсичане ли ще я използваш?

За никнещи зъбки освен гелчето на Бочко има ли друг продукт?

# 702
  • Мнения: 251
За никнещи зъбки освен гелчето на Бочко има ли друг продукт?
Има доста продукти, далеч по-добри от Бочко. Дентинокс гел, Камомила, Дентокинд и т.н.

# 703
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 350
Да си призная павловичата мас я прочетох тук за сефте... и като я видях в депото викам я да взема. Предполагам,че ще е за много суха кожичка или за подсичане... трябва да се дообразовам 😂 Нищо, че не ми е първо, в главата ми е пълен хаос...

# 704
  • Враца
  • Мнения: 1 428
И аз се чувствам сякаш ще ми е първо Grinning а родих само преди 1.9г

Общи условия

Активация на акаунт