Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 45

  • 25 521
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 28 493
Стреличке, бързо оздравявай...ти къде се губиш?? Hug
Мамеккккс, има гладни ми как да нЕма.....! hahaha

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 627
Благодаря ви девойки, дано отшуми напрежението, защото сте прави, че не се знае на какво ново може да попадна. Да и аз съм планувала разговор по въпроса.

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Добър ден банда. Да се включа млко в темата, че съвсем никаква ме няма

Ами, хайде де, включи се! Flutter Heart Eyes

И после как няма да обичаш животинките Party

# 48
  • Мнения: 28 493

И после как няма да обичаш животинките Party
Не почвайте още понеделнишки с "животинките", молим ВЪ, напомняте ми за работа... hahaha

# 49
  • Мнения: 3 347
Ауууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 5 813

И после как няма да обичаш животинките Party
Не почвайте още понеделнишки с "животинките", молим ВЪ, напомняте ми за работа... hahaha
Кое по-точно и за каква работа..... да сме наясно де  Thinking

# 51
  • София
  • Мнения: 3 833
Добър ден банда. Да се включа млко в темата, че съвсем никаква ме няма

Ами, хайде де, включи се! Flutter Heart Eyes


Всеки ден се каня само. Срам срам. Ама в последно време ме е хванала някаква летаргия и всичко ми е свързано с много напъни да направя нещо Bowtie

# 52
  • София
  • Мнения: 11 116
Добър ден банда. Да се включа млко в темата, че съвсем никаква ме няма

Ами, хайде де, включи се! Flutter Heart Eyes


Всеки ден се каня само. Срам срам. Ама в последно време ме е хванала някаква летаргия и всичко ми е свързано с много напъни да направя нещо Bowtie

Все едно за мен говориш...

# 53
  • Мнения: 28 493

И после как няма да обичаш животинките Party
Не почвайте още понеделнишки с "животинките", молим ВЪ, напомняте ми за работа... hahaha
Кое по-точно и за каква работа..... да сме наясно де  Thinking
Като се почне от тия с мускулите , та се стигне до кучетата и котаците.....работа кват се сетиш hahaha hahaha

# 54
  • София
  • Мнения: 3 833
Все едно за мен говориш...

Значи ме разбираш перфектно Жмъцка. Ако можех щях да спра и да дишам, защото и това ми изисква някакви усилия

# 55
  • Мнения: 2 084
Все едно за мен говориш...

Значи ме разбираш перфектно Жмъцка. Ако можех щях да спра и да дишам, защото и това ми изисква някакви усилия
И аз така Heart Eyes

# 56
  • София
  • Мнения: 2 008
Привет, сладурчета.
Ние си имаме " гости"  - баба Шарка ни сгащи.
Сега съм на вълни- ту се убеждавам, че се справя добре малката, ту се филмирам че предстои най- лошото.  Crazy
Стискайки ни палци  Praynig
Спокойна вечер

# 57
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Благодаря ви момичета Hug
Tан, дано не те набедят, че е ужасТ, но ... обичай се Hug
Иринко, и аз съм за тази 4-ка - с 0,300 в плюс  #Cussing out О, ти имаш ли календара им  Flutter Wink Скай къде е? Обикновено се включва на правилнто място при такива работливци  Flutter
Инджи, важното е да има време за хайманосване  Flutter като стане студено - тогава ще висим тук  Hug
Мамексито, ще ме умориш от смях  Joy Joy Joy какво стана с панталона - има ли номера?
Мимеееее, нали обеща да не ми покзваш снимката (хем ме снима тайно Wink) Joy Joy Joy Ей много интересна работа имаш, щом и тези с мускулите ти напомнят за нея  Flutter Hug
Мори, къде се губиш, сладурче?
Жгмъцка, мисли си за следващото ходене във Виена и ще живнеш Wink
Стреличке, оправяй се по-бързо  Hug
Ничия, дано най-лошото да е минало, но обикновено не е първия ден  Hug Оправяйте се по-леко и лека да е вечерта Praynig

# 58
  • София
  • Мнения: 1 193
Сиси, честита да е малката принцеса! Да расте здрава и много щастлива!
Ничия, може пък леко да мине. Малката беше с 6 пъпки.
Стреличка, бързо оздравяване.

Да се похваля и аз. Днес станах за 4-ти път леля. На Мм сестра му роди една прекрасна госпожица-Габриела. Обожавам племенниците си. От страна на брат ми са момиче и момче, а от страна на съпруга ми- неговата сестра - са момче и момиче.
Лека вечер приятели и се почерпете с по чаша Ф!

# 59
  • Мнения: 2 107
Все едно за мен говориш...

Значи ме разбираш перфектно Жмъцка. Ако можех щях да спра и да дишам, защото и това ми изисква някакви усилия
И аз така Heart Eyes
И  аз също...

Общи условия

Активация на акаунт