Спам тема (кой къде се запиля?) от 9.11. до когато

  • 14 905
  • 949
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Ох, Джу, де да бях 😁 От дете мечтая за такава коса кат на аватара ама Оня горе ми е дал пет косъма, перушанести. Виж, като компенсация е дарил дъщерята с косата, за която аз мечтаех цял живот, та на нея поне се радвам.

А не, кестенява съм. Сега имам малко руси кичури и затова на слънце съм по-светла.

# 31
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Aaa, в обхвата на аватара приличаш на онази руса снимка, коята съм виждала  Grinning

# 32
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Хай,супер мацка си!

# 33
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Ми по душа съм си блондинка явно и това лъсна последните три години и наяве. Бая народ около мен беше шокиран ама не ми пука.

# 34
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Ами я да си гледат работата,много ти е добре с руса коса!

# 35
  • Мнения: 15 619
В таз връзка, аз по душа съм с оранжева коса. Пу, пу, пу, дане мий уроки, много ми тича. Heart Eyes 

# 36
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Мноу ва обичам ама едва си държа очите отворени. Беше тежък ден, а утрешния пак такъв се очертава. Припълзявам към възглавницата, утре ще ви нагледам пак Simple Smile

# 37
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
На мен русо най не ми отива. Като мишка в брашно съм Laughing

В таз връзка, аз по душа съм с оранжева коса. Пу, пу, пу, дане мий уроки, много ми тича. Heart Eyes 
Имаме ли снимка? Mr. Green

# 38
  • Мнения: 15 619
На мен русо най не ми отива. Като мишка в брашно съм Laughing

В таз връзка, аз по душа съм с оранжева коса. Пу, пу, пу, дане мий уроки, много ми тича. Heart Eyes 
Имаме ли снимка? Mr. Green
Хахахххххахахаххахахха! Мне.

# 39
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Хахахххххахахаххахахха! Мне.
Ама бил ли си оранДжева или се бъзикаш с нас Laughing

# 40
  • Мнения: 15 619
Била съм, естествено.

# 41
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Имам снимки с оранжева и светлосиня коса. Маскирахме се Simple Smile.
Ама съм и достатъчно шарена в косата.
Оранжева веднъж бях по неволя, точно морковен цвят.

# 42
  • Мнения: 15 619
Аз по случайност морковена, но се влюбих в себе си и такааааааааааа. Grin

# 43
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Ааа, Лун...това като моята случайна история. Оранжева за малко да бъда на абитуриентската си. С какъв акъл се къносвах месец преди това и къната се отми до морковено ooooh! Laughing

# 44
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
То и при мен стана случайно. Още не бях почнала да правя кичури. Една съседка ми даде нейн балсам - супер бил, косата ставала лъскава, да го пробвам. Е, сложих, изплакнах и като се видях в огледалото, направо ми идеше да ревна. Морковени кичури, в главата бях като зебра. Е, балсамът бил за кестенява коса, явно е имало вътре и оцветител някакъв. Докато падне тая боя...

Общи условия

Активация на акаунт