Спам тема (да изплашим гаргите) от 31.10 до когато

  • 17 136
  • 933
  •   1
Отговори
# 30
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Ланеее, голем си Инч Хай Laughing Верно, че съм далеч от теб, ама ще почна да се оглеждам като извхърлям боклука по чорлава прическа hahaha

# 31
  • София
  • Мнения: 6 308
Да бе, ти обикаля морета и океани на един х...върлей от него, той се ослушвА, са кво.... Simple Smile
Ообаче е гъвкав. Вчера усети малко сватосване и днес веднага смени посоката и наобиколи Хай. Joy

# 32
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Ааа, ма т`ва си е определено дискриминация от страна на Лан! Wink
Начи наминава към Хай, а останалите са пренебрегнати Stuck Out Tongue.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Ама инкогнито наминава, неговата сметка!

Браво бе, ти кат видя, че оная ме отегчава, що не влезе да я изгониш, а?

# 34
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Хайче, оглеждаш се за двойник на Робърт Редфорд (със сако или без; или да разхожда овчарка) Wink
И наистина той е в по-изгодна позиция спрямо теб.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Ехеее, аз не знаех за овчарката. Кога се смили да каже, че овчарка има? Аз знаех само, че е някакво куче.

# 36
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Хайче, веднага монтирай една камера пред офиса и ще преглеждаме записите после Mr. Green

Хайче, оглеждаш се за двойник на Робърт Редфорд (със сако или без; или да разхожда овчарка) Wink
И с нещо сладичко в ръка. Laughing

Да бе, ти обикаля морета и океани на един х...върлей от него, той се ослушвА, са кво.... Simple Smile
Ообаче е гъвкав. Вчера усети малко сватосване и днес веднага смени посоката и наобиколи Хай. Joy
Ми явно Лането си пада воайор. Кеф си му е да наблюдава тайно, но да не е активен участник. Пази се той, ама за какво, за коя, за кога?! newsm78 Той може и да ме е бройкал, докато съм миткосвала в неговия вилает. Стига да ме е разпознал, щото суратът ми винаги е овъртолен в пясък hahaha Знам ли го, дали не ми е правил папарашки снимки, приклекнал в храстите Mr. Green

# 37
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Ама Лан как небрежно подметна, бутна ни фитила и сега си гледа сеир ние как го нищим Simple Smile.

Хайче, споменавал е.

# 38
  • София
  • Мнения: 6 308
То па голема тайна дали имаш куче и какво е. Аз мойто си го показвах. Че и некролог му направих. Simple Smile

# 39
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Ама ти. Лан е в дълбока нелегалност Wink.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 36 606
А, не е така, Онз. Тука наблизо има кучешка градинка например. Няма много овчарки. И ако Лан пребивава наблизо и я ползва, много бързо ще биде разконспириран. Но аз си мисля, че не живее наблизо. Оттук не се вижда морето.

# 41
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Айде ся, ново двайсе. Аз пък не знам, че от дома си вижда морето Smile.

# 42
  • София
  • Мнения: 6 308
А, чей ся, то морето се вижда от не едно и две места. Simple Smile
От Виница, от Владиславово, че и от висок етаж на блок. Stuck Out Tongue

# 43
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Любимата ми гледка е от Аспаруховия мост. Неповторимо.

# 44
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Да не си скачала с бънджи?

Общи условия

Активация на акаунт