Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 3 800
Здравейте някой знае ли цена за замразяване на ембрион и за колко време е замразяването, Благодаря
40 лв на месец.
Здравейте може ли някой да ми каже цена на хистероскопия при др Шефкетова и оставя ли се в болницата или можеш да а си тръгнеш същия ден на хистероскопия, Благодаря

В болницата се оставя само ако си по каса, но престоят е 3 дни. Платено си тръгваш същия ден, веднага след като се уверят, че си добре.

# 196
  • Мнения: 19
Здравейте, някой правил ли е корекция на седловидна матка при Шефкетова?

# 197
  • Сoфия
  • Мнения: 295
Цените тук явно са табу. Аз и на рецепцията питах, защото забравих лично да попитам докторката, но и там не можаха да ми кажат. 4400 ми казаха, но аз им обясних, че това може да е цена само със стимулация.
Явно са се объркали. Горе-долу при нас излезе толкова като цена със стимулация. Самото ИКСИ мисля, че беше 1600,00 лв., но най-добре да попитате на място. Simple Smile

# 198
  • Мнения: 12
Здравейте дами, включвам се за първи път с коментар във форума. Пациентка съм на д-п Шефкетова от около 2 месеца. Мнението ми за нея е, че тя е изключителен човек. Много внимателна и всяваща спокойствие и надежда. Още от първоначалния преглед /75 лв/ установи проблема ми - поликистозни яйчници. Започнахме стимулация и следене на овулация. Направихме и цветна снимка /250 лв/ от която за секунда не усетих болка. Очакванията ми бяха, че ще е доста болезнено, четейки коментарите тук. Усетих лек дистомфорт само при слагането на катетъра, но не и болка. След това НИЩО. Обясняваше доста внимателно всичко. Много леко и безболезнено работи. Все още нямаме резултат, но се надявам много скоро да се похвалим с 2 чернички !! Доверете й се. Страхотна е!!

# 199
  • Мнения: 40
Някой правил ли е опит с ДЯ при д-р Шевкетова ?

# 200
  • София
  • Мнения: 3 800
Колко се чака за донорска?

# 201
  • Мнения: 402
3,4месеца в Токуда но са замразени яйциклетките

# 202
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
3,4месеца в Токуда но са замразени яйциклетките
А горна възрастова граница ?

# 203
  • София
  • Мнения: 307
Дойдох в клиниката декември месец след като смених клиниката на Владимиров, където имах 3 неуспешни инсета. Опитът ми в подобен тип клиники е много малък, но разликата между двете места е от земята до небето. Изключителен професионализъм има тук. Просто с едно изречение ще го кажа чувствам се сигурна и вкъщи.
В момента съм след 5 дневен трансфер на петдневен бластоцист и чакам. Не съм имала никаква упойка при вадене на яйцеклетката. Болката ми беше по-малко от взимане на кръв.

# 204
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Дойдох в клиниката декември месец след като смених клиниката на Владимиров, където имах 3 неуспешни инсета. Опитът ми в подобен тип клиники е много малък, но разликата между двете места е от земята до небето. Изключителен професионализъм има тук. Просто с едно изречение ще го кажа чувствам се сигурна и вкъщи.
В момента съм след 5 дневен трансфер на петдневен бластоцист и чакам. Не съм имала никаква упойка при вадене на яйцеклетката. Болката ми беше по-малко от взимане на кръв.
Сигурно вече се повтарям - ама на колко години си ?
Питам , защото е от огромно значение .

# 205
  • София
  • Мнения: 307
Дойдох в клиниката декември месец след като смених клиниката на Владимиров, където имах 3 неуспешни инсета. Опитът ми в подобен тип клиники е много малък, но разликата между двете места е от земята до небето. Изключителен професионализъм има тук. Просто с едно изречение ще го кажа чувствам се сигурна и вкъщи.
В момента съм след 5 дневен трансфер на петдневен бластоцист и чакам. Не съм имала никаква упойка при вадене на яйцеклетката. Болката ми беше по-малко от взимане на кръв.
Сигурно вече се повтарям - ама на колко години си ?
Питам , защото е от огромно значение .
. Аз съм на 38, но имам две нормални бременности и двама прекрасни синове. Миналата година декември бях бременна с биохимична бременност, която се изчисти сама и оттогава не мога да забременея. работим за трето.

# 206
  • София
  • Мнения: 2 970


Пожелавам късмет, здраве и сбъдната мечта на всички момичета!

# 207
  • Мнения: 756
Момичета, някоя да е ходила скоро на преглед при д-р Шефкетова, в момента правят ли се стимулации за ин витро и някакви процедури изобщо?

# 208
  • София
  • Мнения: 307
Трансфери не се правят.

# 209
  • Мнения: 493
Не се прави нищо за съжаление

Общи условия

Активация на акаунт