Спам тема (кой от Марс, кой от Венера) от 22.10 до когато

  • 16 675
  • 816
  •   1
Отговори
# 45
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
При мен физиотерапия не помага или поне там където ходих. Но не е сигурно дали е синузит, щото синусите винаги са ми били празни. Може и да е вазимоторен ринит. Идеята на капките, стига да не са гадни химии, е да осигуряват постоянно прочистване и лубрикиране на назалните пътища и от там да не се лепят бактерии, дето после да правят мизериите. Аз сега си пръскам едни такива капки и още от 2рия ден започнах да усещам миризми, които явно преди това хоботът не е надушвал. И носът ми не е толкова сух, дишам по-нормално, задната хрема понамаля.

# 46
  • Мнения: 9 571
Джу, и на мен първите пъти не ми помагаше, докато не смених клиниката. Дори и да е алергия или някой нерв, който да се възпалява физиото помага. Правят ми масаж с ултразвук, с който може и да ти мажат  някое лекарство, и отделно влизам в една метална кабина, тя е много ефикасна. Там ми нагряват главата. Последните седмици и мен ме почнаха пак ушите и синузита и ме е яд, че не мога сега да ходя на процедури. Моля се само да не се влоша пак много и дано успея по-натам поне да си направя. Praynig

# 47
  • Мнения: 10 704
Аз карам на природни средства - чай, мед, бъзов сироп ( ама той е със силни странични ефекти ), домашна скоросмъртница и така. Ама нещо е хладничко навън тъдява. А не знам защо ме болят очите ... Но всичко ще се оправи ! Simple Smile
Абе вий нагревки с морска сол на синусите не правите ли ?

# 48
  • Мнения: 11 505
Баща ми едно време така си лекуваше синусите, нагрята морска сол.

# 49
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Джу, и на мен първите пъти не ми помагаше, докато не смених клиниката. Дори и да е алергия или някой нерв, който да се възпалява физиото помага. Правят ми масаж с ултразвук, с който може и да ти мажат  някое лекарство, и отделно влизам в една метална кабина, тя е много ефикасна. Там ми нагряват главата. Последните седмици и мен ме почнаха пак ушите и синузита и ме е яд, че не мога сега да ходя на процедури. Моля се само да не се влоша пак много и дано успея по-натам поне да си направя. Praynig
Инхалации, нагряване с инфрачервена лампа, ултразвук. Допълнително си платих и за още нещо, ама забравих как се казваше лазер ли беше. Лампата си я имам и вкъщи, същата като от физиотерапията е. И още по време на процедурите ми беше сух носа и ме стягаше дясната част на лицето. Докато сама не установих, че сухият нос ми докарва драмите. Капах едни етерични маслени капки и о, чудеса - сковаността ми мина.

Сега съм се запасила с едни добавки за синуси, бял дроб и бронхи. Но се надявам да не опра до тях.

# 50
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Уф, прибрахме се с кучето. Добре, че набързо си свърши работата и не протестира много, като го задърпах към вкъщи.
Такъв вятър има вън, точно като за мен. Сега ще си загрея възглавницата и ще си я плесна на челото. На джинджифилов чай с мед и лимон съм. Чудя се дали да не добавя и малко кармолис, направо ми продухва синусите, чак в темето ме удря Simple Smile
Физиотерапия съм правила преди години  в Пловдив. Тогава съчетаха няколко вида процедури, а джипито ми беше назначила възможно най-голямата бройка. Струваше си.

# 51
  • Мнения: 1 297
Кобрета лекува всичко с вода. Зарежда я различно. Пречиства я. Йонизира я, на принципа на обратната осмоза. Алкализира я. Прави мъртва и жива вода. Нямаме проблеми с вируси и бактерии.

Лане, освен бъзов сироп и скоросмъртница, препоръчвам ти и отвара от магарешки бодил. Страна работа вършел, казва Коби. Ма, тя, кат каже нещо, начи е така.

# 52
  • Мнения: 9 571
Физиото като е направено качествено е вълшебно. Аз имам и други проблеми и съм обиколила през годините всички клиники почти, докато намеря моята. Вероятно има значение и че е нова, и уредите са модерни, не онези железа от соца Grinning

# 53
  • София
  • Мнения: 6 308
При мен физиотерапия не помага или поне там където .............
 .................................... винаги са ми били празни.  Идеята на капките, стига да не са гадни химии, е да осигуряват постоянно прочистване и лубрикиране на ................ пътища и от там да не се лепят бактерии, дето после да правят мизериите.

Аз сега си пръскам едни такива капки и още от 2рия ден започнах да усещам миризми, които явно преди това хоботът не е надушвал.

Попълнете празните полета. Joy Joy

# 54
# 55
  • Мнения: 11 505
Ей сега Жу ше дойде да ти попълни ена тупаница, Онз Joy

# 56
  • Мнения: 1 297
 hahaha Крем с коняк и пияна Жу,  hahaha hahaha.

Онз, признавам те.

# 57
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Тупаник е малко. Живо еВ@нье с пясък ще има...за да ЖУли Laughing

При мен физиотерапия не помага или поне там където НЕ ДОСТИГА МЪЖКА ЛАСКА.
БАНКОВИТЕ СМЕТКИ винаги са ми били празни.  Идеята на капките, стига да не са гадни химии, е да осигуряват постоянно прочистване и лубрикиране на МИСЛОВНИТЕ пътища и от там да не се лепят бактерии, дето после да правят мизериите.
Laughing

# 58
  • Мнения: 11 505
Аууууууу ноу си лоша! Аз си признавам, че се смях кат го прочетох. И на твоята интерпретация също. Идеи имате и двамата Joy (кексове с мед и орехи)

# 59
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Скоро не сте писали в рими. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт