Проблем със слагане на профилна снимка в профила тук

  • 1 588
  • 12
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 25
Здравейте, от няколко дни се опитвам да си кача профилната снимка тук, но не ми позволява. Дава ми, че се качва и че зарежда, но до там.... нищо не се случва. Изчаквам, пробвам пак.. но не става. Не зарежда.

# 1
  • Мнения: X
И аз имам същия проблем.

# 2
  • Мнения: 6 323
Възможната причина е изображението да е прекалено тежко.
Уверете се, че размерът на файла не надвишава 5 МВ.
Можете да опитате с произволна по-малка като файлов размер снимка, за да проверите дали ще се качи безпроблемно.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 25
Пак не става..снимката е с размер 107 КБ 500х500...

# 4
  • Мнения: 620
Здравейте! И аз имам същия проблем от една седмица. Снимката ми е няколко килобайта, в подходящ размер, как ли не пробвах, обаче не става.

# 5
  • Мнения: 6 323
Моля, пишете на имейл admin@bg-mamma.com, като в писмото укажете потребителското си име и прикачите снимката.

# 6
  • София
  • Мнения: 12 374
Същият проблем и при мен. От два дни пробвам да сложа профилна снимка, но не зарежда. Пратих мейл на посочения ел. адрес, засега нищо.

# 7
  • Мнения: 1
Аз също не успявам да сложа снимка Sad А снимките, с които пробвам, са около 20KB.

# 8
  • Мнения: 35 967
Изпратете ми на лично съобщение линк към снимката, коята сте избрали за аватар.

# 9
  • Шотландия/Абърдийн
  • Мнения: 650
Здравейте аз също имам проблем не мога да си кача снимка на профила.Кликам върху името но никъде не ми излиза графа за качване на снимка.

# 10
  • Мнения: 35 967
През мобилната версия не можете да качите аватар. Минете на обикновената версия и опитайте пак. Ако отново срещате трудности, изпратете ми линк към снимката на лс, за да я кача вместо Вас.

# 11
  • Шотландия/Абърдийн
  • Мнения: 650
През мобилната версия не можете да качите аватар. Минете на обикновената версия и опитайте пак. Ако отново срещате трудности, изпратете ми линк към снимката на лс, за да я кача вместо Вас.
  Ок.Благодаря ви много ще пробвам.

# 12
  • Шотландия/Абърдийн
  • Мнения: 650
През мобилната версия не можете да качите аватар. Минете на обикновената версия и опитайте пак. Ако отново срещате трудности, изпратете ми линк към снимката на лс, за да я кача вместо Вас.
  Ок.Благодаря ви много ще пробвам.
Благодаря ви много най после успях да прикача снимка на профила.

Общи условия

Активация на акаунт