Ученически олимпиади / Тема №2

  • 93 726
  • 755
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 7 287
Заповядайте  https://mon.bg/bg/80
Скрит текст:

# 331
  • Мнения: 19 307
В събота щеше да е голям студ в училищата.

# 332
  • Мнения: 21 455
Какво ще се промени до пети февруари? В повечето области ваканцията е до пети включително. На места - и до по-късна дата.

# 333
  • Мнения: 8 082
То и на 5ти ще е същото... Но каквото е, това е...
С тази промяна почти в последния момент, провалят организацията на доста семейства, но пък формално спазват ограниченията на епидемията...

# 334
  • Мнения: 19 307
Предполагам, че ще пуснат парното на 4ти вечерта, тъй като започват часове. Знам ли. По-миналата година бяха стояли с якета 3-4 часа, което е пълен абсурд.
Аз сега се сетих, че при нас 5ти е учебен ден и явно ще трябва да се избира.

# 335
  • Майничка
  • Мнения: 12 584
5ти не е ли навсякъде междусрочна?

# 336
  • Мнения: 19 307
Заради грипната ги викат един ден по-рано. Ако нямаше грипна, щеше да е междусрочна.

# 337
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 301
Заради грипната ги викат един ден по-рано. Ако нямаше грипна, щеше да е междусрочна.
Кое училище?

# 338
  • Мнения: 8 082
Дори епидемията да свършва преди 05.02., то този ден е почивен за децата (междусрочна ваканция)... а надеждата, че ще пуснат парно ден по-рано ми е странна... Ако го намаляват/спират в почивни дни, то не очаквам предварително да затоплят. Винаги след почивни дни до обяд едва се затопля. Thinking

# 339
  • Майничка
  • Мнения: 12 584
В много училища 5ти е работен ден за учителите.

# 340
  • Мнения: 6 011
Миналата година физиката преместиха в междусрочната, тази математиката. При всички случаи училищата ще са затоплени.

# 341
  • Мнения: 6 926
Миналата година в 20 ОУ на БЕЛ е било толкова студено, че моята е писала, и с шапка, и с една ръкавица (с втората е пробвала, но не ѝ се е получило). Квесторките са помолили за духалка, та и шумно е било, а затоплено само на тези пред духалката.
На НОМ в едно люлинско училище (56 май) съще е било ужасно студено, но пък в НПМГ на НОМ е било затоплено. Та сигурно е до директор.

# 342
  • Мнения: 47 996
Нпмг обикновено са с добра организация. Моят ще е там.

# 343
  • В офиса
  • Мнения: 4 019
Аз одобрявам преместванетона олимпиадата по мат за 05.02 Грипната ваканция не е за събиране на тълпи. Ясно е че олимпиадите са в неучебно време, така че междусрочна ваканция отново е подходяща, според мен. И с развозването не виждам драма, може би само малките 4-5 клас се нуждаят от него и е точно преди работното време - в 8:30. иначе нашето училище, в което е учебен ден 05.02, предлага извозване от 2 СУ до училище след края на олимпиадата. Което е супер, де!

# 344
  • Мнения: 8 082
Ей за това връщащото извозване е проблема... Точно за малките Simple Smile
А да не говорим за остфактум реорганизирането на другите дни... Вместо детето да остане на "бабин дом", щото по средата на дните има ангажимент... и изведнъж няма.

Последна редакция: пн, 03 фев 2020, 19:31 от peneva_a

Общи условия

Активация на акаунт