Спам тема (лов ис ин ди еър) от 15.10 до когато

  • 15 799
  • 753
  •   1
Отговори
# 705
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 860
Въобще не сменям често местожителството. В този сф апартамент съм над 10г. Grinning

Вариантът е с балатум, защото отдолу има стар балатум, жестоко лепен с С200. Отделно основата не е никак равна. Някои врати трябва да се режат отдолу. Иначе в кухнята го играхме преди време цирка - махане на стар балатум и тлъсто лепило с флекс...и повече реших да не си го причиняваме този ад и обгазяване. Все пак не ми е личен апартамент, за да офейкам и да платя на някой майстор да го изрине из основи. Идеята е козметични ремонти за малко пари. От мен е само труда. Не съм се набутала с кинти Sunglasses

# 706
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
Всъщност чийзкейкът е за Него Wink
Ако се вреди от дребния...

# 707
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 864
Исе, покажи го, де. Simple Smile
Аз направих едни пърженки със сирене сега за закуска.

# 708
  • Мнения: 11 505
Аз праих палачонки Mr. Green

Абе, де е Лана? Малко ми е несвойствено като няма кой да ни юрка...

ади, окъпах съ Grin


Скрит текст:
Blush

Последна редакция: нд, 21 окт 2018, 14:49 от Kiki.mora

# 709
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 864
Дааа... много е потаен нещо. Събота и неделя тотално ни отсвирва. Сигурно дава на някоя кака да му държи въдицата.

# 710
  • Мнения: 11 505
Ами, въдицата и кайсиите той не си ги дава! Обикновено е тук съботно-неделно (емот Шерлок)

# 711
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 864
Бе, той както не дава... кой знае кога ще го тресне сляпата неделя и някоя кака ще му прибара и въдица, и кайсии. Ще направи кайсиева ракия Wink.

# 712
  • На Марс
  • Мнения: 8 718

Мдаммм неделя е Simple Smile

# 713
  • Мнения: 9 572
Брей, Кико, ай честито!  Crazy Неделята си е ден за баня. Laughing

# 714
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 864
Тъй ами! Друго си е неделната баня. През седмицата - не се брои Simple Smile.

Скрит текст:
Имам приятелка, която работеше в ателие за дрехи (поръчкови). Тя се оплакваше от колежка, почнали и клиентки да се оплакват от "аромата" й. И тогава шефката я поразпитала за личната й хигиена. Отговорът й : "Ами аз се къпя веднъж в месеца, мъжът ми по-рядко от мен".  И въобще не се е майтапела, както всички са се надявали.

# 715
  • Мнения: 11 505
Е, именно де... кат ми се счупи чешмата оня ден и Жу ме пита дали няма да се къпя до неделя, та да се отчета, че съм се окъпала Joy

# 716
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
Който го мързи да се чеше се къпе Simple Smile

# 717
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 860
Като захладня - може и къпане през неделя. Зимъска - само по празниците Laughing

# 718
  • София
  • Мнения: 6 309
Мноо сте интересни, бре. Simple Smile
Що па мъжете да не могат тва и онова. Simple Smile

Всеки уважаващ себе си, средностатистически и средноможещ бастун, трябва да може тез неща дет ги спрягате.
Дали ги прави, дали има желание и пр. е съвсем отделен въпрос. Simple Smile

# 719
  • Мнения: 15 619
Вече знам в коя тема да викам като ми се прияде мусака. То, `сичките мусакари тука. Grin
на нивата съм. И от нивата газ към официалното отбелязване на РД-то. Ще има бесняне, ще има и сладки приказки.

Общи условия

Активация на акаунт