Спам тема (лов ис ин ди еър) от 15.10 до когато

  • 15 758
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Пънчи, какво сготви вчера?
Жена ти бие ли те с тиган, когато не й харесва нещо?

# 31
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Аааа, нека се пробва само! Тоя път аз ще съм тряскащата! Така ще я светна тая любов, че ще й се види тесен светът, нейната сметка недна!

# 32
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Жена ти бие ли те с тиган, когато не й харесва нещо?

Абе ти все лошото ми мислиш Simple Smile

Инак готвих чили кон к'вото имаше, че е най-бръже

# 33
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Пънчи, не ти мисля най-лошото.

Днес се присетих как други форумки искаха да бият мъжете си с тиган. Joy

# 34
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Пънчи, не ти мисля най-лошото.

Днес се присетих как други форумки искаха да бият мъжете си с тиган. Joy

тигана може да е с тефлоново покритие и да се повреди, моята залага на класическо отиграване тип точилка Simple Smile

# 35
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
тигана може да е с тефлоново покритие и да се повреди, моята залага на класическо отиграване тип точилка Simple Smile
Само те налага или те разточва?! Laughing

# 36
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Как се защитаваш?
Имаш ли светещ меч?

# 37
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Добро утро!


И баща ми така казва. Аз си фантазирам разни работи по ремонти и бутане на стени.... казвам му... ей така кат хамбар искам да си го направя, а той... а ма алоуууу ти да не си на 20???? Joy
Ааа, преди две години го играхме това упражнение. У нас аз ритах срещу бутането, щото имах нЕкои практически съображения. И сега ги имам, обаче пък толкова е просторно и красиво.

# 38
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Как се защитаваш?
Имаш ли светещ меч?

Кой меч точно те интересува? Стандартния не съм забелязвал да свети Simple Smile

Инак се защитавам като се крия под кревата ...

# 39
  • Мнения: 11 505
При мен щеше да е още по-лесно, защото още е в строеж и можех да променям вътрешните стени, но.... приех градивната критика и махнах само ени ню-ню стенички Joy

# 40
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Ние обединихме всекидневната с хола, та стана хамбар. Останаха някои дреболии да довършим, ама да видим. Трябват ни вътрешни врати и една входна (за къща). Ама нещо не мога да си харесам. То май повечето са китайски, нищо, че казват, че са полски, немски или други. Преди години на две от спалните сложихме китайски с идеята колкото изкарат. Е, останах изненадана - когато правихме сватбата на щерката, бяхме затворили кучето в едната спалня. Ами, такова драскане по вратата падна, мислех, че няма да оцелее. Да, ама не, и драскотина няма по тоя евтинджос.
Иначе беше не основен ремонт, ами направо реновиране на къщата. Вътрешна изолация, нова ел. инсталация, осветление, подови настилки, стълбище, нови стени... Имам една папка със снимки на ремонта - от - до.

# 41
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Пънчи с какво биволско търпение отговаря...
Сега остава само да обясни и колко точно голямо е леглото, за да можем да преценим приносителят на меча е ли висок и снажен или е зодия дева...


На мен днес ми е толкова мързелив ден, а това дребното не се спира да цапа пеленките и да разнася джунджурии навсякъде. И сушилнята ми пак е збравила да простре, а като ви чета с тези ремонти направо лошо ми става. Laughing

# 42
  • Мнения: 11 505
Интериорните си ги поръчвам при един несериозник, който работи страхотно, но много бави. Сега имам време, не бързам със срокове и пак ще ги поръчам при него, щото тез, които ми предлага строителят ни мъ кефят. Входна съм поръчвала преди няколко години и не помня името на фирмата. Моята идея беше всичко да е едно, но тва ще го реализирам кат си купя къща у Сицилия Joy ХАМБАРРРРРРРРРРРРР!!!!

# 43
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Пънчи, много си забавен.

Имаш ли тайна стая за видеоигри?

# 44
  • Мнения: 15 619
Обединихме две помещения и един коридор. Бучнахме и едно стълбище. Стана си добре. Можеше и още по-широко да е, обаче трябваше много да се руши още и да се копа. На следващото жилище, живот и здраве, повече ще се вихря.   Laughing
 Ще пусна после една снимка от рушенето и една от долу-горе готовото...

Общи условия

Активация на акаунт