Лазерна, Фото или Електроепилация – 6

  • 48 166
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 854
Аз ходех в Лазер Център. Имам 4 - 5 процедури на интим и мишници. При последното ми посещение там получих ужасни изгаряния на интима, няколко месеца по - късно посетих една клиника, но там отказяха да третират интима заради старите изгаряния.
Иначе като цяло доста са ми пооредели третираните зони.

# 676
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 716
Кой Лазер център сте посещавали, ако за София става въпрос? Аз ходя в този на Патриарха и съм доволна.

# 677
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 336
Предишната процедура я правих в "Lege Artis" и отново не ме обработиха като хората.
Кристалин, какво означава, че не са те обработили като хората?Имаш пропуснати участъци ли?

# 678
  • Мнения: 41
Честита и весела нова година на всички:sparkles:
КРИСТАЛИН, благодаря, че споделяш всичко толкова подробно, така повече хора разбират как стоят нещата Hug

# 679
  • Мнения: 852
Кой Лазер център сте посещавали, ако за София става въпрос? Аз ходя в този на Патриарха и съм доволна.
Къде са го преместили? Виждам, че вече не е на ъгъла на "Ангел Кънчев"?

Аз ходех в Лазер Център. Имам 4 - 5 процедури на интим и мишници. При последното ми посещение там получих ужасни изгаряния на интима, няколко месеца по - късно посетих една клиника, но там отказяха да третират интима заради старите изгаряния.
Иначе като цяло доста са ми пооредели третираните зони.
Scream Това звучи ужасно! Как те изгориха?

Последна редакция: пт, 03 яну 2020, 01:55 от Не се сърди, човече

# 680
  • Мнения: 4 706
Кристалин, благодаря за подробните коментари! Simple Smile  чудя се дали с депилатоар няма да свърши добра работа като алтернативен метод за премахване на космите над горната устна преди и по време на всички процедури, така няма да се отскубне коренът... някой пробвал ли го е ?

Аз ще прочета за електроепилацията, както ме посъветва Simple Smile

За сега искам само там и цялостна интимна област да премахна окосмяване, мъх всичко... да, над горната устна е рехаво и малко, но не мога да се оставя така и да отида на работа например, или да се срещна с мъж... едва ли след това дори да съм без мустак някой ще иска да ме гледа, вече ще се е отвратил от мен Grinning

миличка kitty_, как така са те изгорили точно там... сега добре ли си? има ли някакви последствия , белези?
Аз точно между лазер център и леге артис се чудих, а този лазер в мола на арсеналски ми е точно до вкъщи, но някой се оплака от него..

# 681
  • Мнения: 854
След 3-тата  процедура момичето, което беше на смяна тогава, реши, че трябва да увеличи импулсите, за да гони по-добри резултати, а на мен самата кожа ми е по - матова. По време на процедурата й казах, че болката става нетърпима, но тя ми каза да потърпя, че още малко оставало. Още вечерта имах мехури от изгарянето. След време кожата ми се обели, останаха ми белези.

# 682
  • Мнения: 852
Скрит текст:
След 3-тата  процедура момичето, което беше на смяна тогава, реши, че трябва да увеличи импулсите, за да гони по-добри резултати, а на мен самата кожа ми е по - матова. По време на процедурата й казах, че болката става нетърпима, но тя ми каза да потърпя, че още малко оставало. Още вечерта имах мехури от изгарянето. След време кожата ми се обели, останаха ми белези.

А къде се случи това?

# 683
  • Мнения: 10 272
Сега новата кожа след изгореното ще е по-тъничка и чувствителна и вероятността да бъде изгорена още по-лесно е голяма. Те и за това следващите са се отказали да третират, за да не станат виновни те в някакъв момент. Тъпо.

# 684
  • Мнения: 4 706
Олеле милото момиче! Тази жена е за съд!!!!!!!!! Моята кожа също е по-матова (естествена, не ходя на солариум) .... определено няма да отида в този Лазер Център. Пълни изроди..... че и нетърпима болка.  Благодаря, че сподели!
Даде ли им после обратна връзка? Може да се мажеш с някакви естествени масла... важното е, че вече си добре, дори с белези сигурна съм, че пак всичко е красиво и нежно!

# 685
  • Мнения: 10 272
То без изгаряния какви са болки на интим, не мога да си представя с изгаряния. За съд са тия.

# 686
  • Мнения: 237
Здравейте,да си пренеса въпроса и тук.
Влезнах в сайта на Леге Артис,искам да си запазя час за лазерна епилация на горна устна.В сайта им пише,че има окончателна и трайна лазерна епилация,като разликата в цената е 15 лв. на процедура.Вие запознати ли сте с това има ли наистина някаква разлика между двете или разликата е само в цената?
https://www.epipro.eu/

# 687
  • Мнения: 438
Здравейте, искам да призная, че чета коментари в bg-mamma от доста време, но честно казано не оставям такива.
Днес влязох да прочета нещичко за центровете в София за лазерна епилация, тъй като аз не съм доволна от сегашния си. Прочетох мнението на Кристалин за центъра на Д-р Егутов и ми се прииска веднага да се регистрирам, за да подкрепя с две ръце мнението й.

Кристaлин,  абсолютно съм съгласна с абсолютно всяка точка от описанието ти. Наистина са много любезни и мили. Обясняват всичко добре и подробно. ОБАЧЕ ефектът, който очаквах и естествено ми беше обещан на 100%  Simple Smile няма нищо общо с реалнността. Не знам дали е от начина на обработване (пропуски) или от това, че не знаят на каква програма да нагласят точно лазера, но фактът е , че се "набутах" с доста пари, защото цените им са над стандартните за тези процедури, дори и в период на промоция.

Жалкото е, че съм стигнала донякъде и сега трябва да си търся друг център, за да продължа започнатото. Ориентирала съм се към Версус, но сайтът им не работи в момента... трябва да изчакам, за да проверя цените...

Искам да благодаря на всички за всякакви коментари по всякакви теми, които съм изчела и да обещая, че отсега нататък и аз ще давам насоки за своя опит Simple Smile

# 688
  • Мнения: 5 892
Кристалин, какво означава, че не са те обработили като хората?Имаш пропуснати участъци ли?
Да, имах. Основно по вътрешната страна на срамните устни, но и на някои други малки по размер места.
От друга страна - някъде на сайта на "Lege Artis" бях чела, че ако установиш пропуснати участъци, винаги може да се върнеш в студиото и да те дообработят безплатно, което си е супер. Добра и коректна политика спрямо клиентите. thumbsup Аз, обаче, така и не се възползвах - ходенето до "Лозенец" ми е трудно, а и нямам излишно време.
Въпреки това, както съм писала, ще продължа да посещавам именно "Lege Artis" - за момента по-добро за потребностите ми студио не съм намерила, а минах през почти всички в София.

Mecha, добре дошла в темата!
А при теб какъв по-конкретно е проблемът с центъра на Етугов? Simple Smile
При мен, както споменах, са пропуснатите места, които стоят много грозно, на фона на останалата понастоящем мека и гладка кожа, но пък съм доволна от факта, че всички косъмчета в прилежно третираните участъци изпопадаха. Например, мисля, че никога, дори след процедурата в "Lege Artis", не съм виждала Венериния си хълм толкова гладък. Shocked Кожата е съвършено мека, няма и помен от косми или мъхчета.
Но след тази дебютна лазерна сесия там, мисля да приключа с това студио, защото не може да отида за пълен интим, а те да минат едва около 2/3 от това, което, по мое мнение, трябва да включва зоната. ooooh!

# 689
  • Мнения: 4 706
Благодаря за мненията, момичета! Аз за сега от всичко прочетено се ориентирах към Леге Артис, наблизо ми е и има най-добри отзиви, макар и малко по-високи цени от други места.
Само ме притеснява, че моята кожа също е по-матова, а едно от момичетата, което също е имала по-тъмен естествен тен са го изгорили... в друго студио, но все пак...  Sad

А колко боли? Като епилатор? 

Общи условия

Активация на акаунт