Благоевград- тема 37

  • 76 583
  • 480
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 397
Някой може ли да ми каже, кой доктор е специалист в Благоевград в областта на гръбначните изкривявания!?

Аз страдам от този проблем и ходех на физиотерапия дълги години. Д-р Алексиев,който преглежда и в Благоевград, е добър специалист в тази област.

# 226
  • Мнения: 3 630
Някой може ли да ми каже, кой доктор е специалист в Благоевград в областта на гръбначните изкривявания!?

Аз страдам от този проблем и ходех на физиотерапия дълги години. Д-р Алексиев,който преглежда и в Благоевград, е добър специалист в тази област.
Много благодаря, би ли ми изпратила телефон на доктора! Heart

# 227
  • Мнения: 1 397
Някой може ли да ми каже, кой доктор е специалист в Благоевград в областта на гръбначните изкривявания!?

Аз страдам от този проблем и ходех на физиотерапия дълги години. Д-р Алексиев,който преглежда и в Благоевград, е добър специалист в тази област.
Много благодаря, би ли ми изпратила телефон на доктора! Heart

073582813 - това е телефона,на който можете да запишете час за преглед в Благоевград.

# 228
  • Мнения: 3 630
Някой може ли да ми каже, кой доктор е специалист в Благоевград в областта на гръбначните изкривявания!?

Аз страдам от този проблем и ходех на физиотерапия дълги години. Д-р Алексиев,който преглежда и в Благоевград, е добър специалист в тази област.
Много благодаря, би ли ми изпратила телефон на доктора! Heart

073582813 - това е телефона,на който можете да запишете час за преглед в Благоевград.
Сърдечно благодаря!

# 229
  • Мнения: 9 485
Здравейте!
Да попитам от кои аниматори за детски партита сте доволни, ако може да ме ориентирате и с цени?
Също така, да препоръчате и заведение с детски кът за рожден ден /без Ноар и Буратино, там вече сме били и не искам да повтарям/?

# 230
  • Мнения: 1 246
Ванилия, нямам деца, но съм чувала от познати, че правят рождени дни в Арената и Амизаде.

Последна редакция: сб, 08 фев 2020, 21:46 от Nestle93

# 231
  • Мнения: 35
Някой може ли да ми каже, кой доктор е специалист в Благоевград в областта на гръбначните изкривявания!?

# 232
  • Мнения: 367
За детски кът аз съм доволна от Ефект и Диверсо ...

# 233
  • Мнения: 3 630
Някой може ли да ми каже, кой доктор е специалист в Благоевград в областта на гръбначните изкривявания!?
Не разбирам, защо съм цитирана, но без отговор!?

# 234
  • Лондон
  • Мнения: 403
От къде в Благоевград , може да се купят нови родопски одеала ?

# 235
  • Благоевград
  • Мнения: 129
Здравейте !

Може ли да ми препоръчате добър адвокат, при когото да направя консултация - става въпрос за завеждане на дело към фирма, която бави изключително много възстановяването на заплатена от мен сума и се съмнявам и че въобще ще ги възстановят.

Благодаря предварително !

# 236
  • Мнения: 1 397
Здравейте !

Може ли да ми препоръчате добър адвокат, при когото да направя консултация - става въпрос за завеждане на дело към фирма, която бави изключително много възстановяването на заплатена от мен сума и се съмнявам и че въобще ще ги възстановят.

Благодаря предварително !

В момента се занимавам с такъв казус. Спасението при майка ми и нейните колежки е,че фирмата обяви несъстоятелност. Сега заплатите ще се изплатят от някакъв държавен фонд,който е за подобни случаи. Адвокат Петър Пешев е нашият човек.

# 237
  • Мнения: 3 535
Здравейте! Дали в някоя аптека в града има маски с висока защита?

# 238
  • София
  • Мнения: 1 249
Здравейте! За да не правя реклама в темата, ако някой от Вас се интересува, мои приятели предлагат 100% прясно агнешко месо за Великден, правят всеки ден доставки. Гарантирам за качеството. При интерес, стига да не нарушаваме правилата, може да ми пишете на ЛС за повече информация.

# 239
  • Мнения: 391
Здравейте, някой да препоръча свестен кардиолог в Благоевград? Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт