Ин Витро център Стефанов - тема 10

  • 68 536
  • 746
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 505
Със заповед от фонда ли сте? 2017г ми беше стимулацията по дълъг протокол и само един път плащах нещо, но не помня точно за какво. Но през останалите преглиди не съм плащала. Попитайте, когато отидете следобяд на прегледа. Няма нищо срамно да попитате.

# 646
  • Мнения: 105
Здравейте, днес ми е втори ден, започваме стимулация по къс протокол и бяхме на преглед. Пуснаха ми изследване на естрадиол, прогестерон и тсх - 60лв. Сега чакаме да дойде следобеда, за да ни прегледа доктора. Всеки път като ни вика ли ще ги пуска и ще си ги плащаме? При вас какво изследваха всеки път по време на стимулацията и всеки път ли ги плащахте? В сайта пише, че изследвания на хормоните са включени в цената за икси по време на симулация. Аз реално днес вечерта почвам стимулацията, а ми взеха пари. Сигурно другите пъти няма....при вас как беше?
Здравейте , това е така , защото не сте започнали още (започвате от днес вечерта ), и при нас беше така.
Също Тсх не се поема от фонда .
От другия път няма да плащате за изследвания , но не за всички .

# 647
  • Мнения: 3 199
Да, благодаря. Самофинансиране се.

# 648
  • Мнения: 1 191
В пакетната цена влизат изследванията на хормоните по време на самата стимулациа, за да следят развитието на форикулите. Като стартирате няма да ги плащате. Успех!

# 649
  • Мнения: 8
Здравейте момичета, някой да има излишен фраксипарин 0.4?

# 650
  • Мнения: 25
Здравейте,
на 27.01 ми беше трансфера,като на 03.02 вечерта си бих овитрел.
Утре трябва да си пусна кръвен тест,
но не вече нямам търпение и се чудя днес да си направя ли уринарен или може да ме подлъже овитрела.
Днес вече е 14 ден от трансфера.
Само този овитрел ме спира.

# 651
  • Мнения: 9
Аз си направих уринарния тест на 13-тия ден и ми излезе отрицателен..., след 2 дни си пуснах кръвния и беше мн положителен.
Мисълта ми е, че ако още не се е покачило достатъчно ЧХГ в организма ти - при уринарния тест ще излезе отрицателен, а кръвния си е чувствителен и точен тест....
И да не се натовариш излишно, както стана при мен.

# 652
  • Мнения: 55
Alexandrad
 Мога ли да попитам защо е този
Овитрел ? Понеже аз скоро имах трансфер и нищо не са ми споменали за него .

# 653
  • Мнения: 505
Овтрел се слага един път седмично при ЗЕТ.

# 654
  • Мнения: 25
Мисля че овитрела се слага само след ЗЕТ.
Въпроса е колко време се чисти.
В понеделник съм го била и дали уринарния тест ще се повлияе от него

# 655
  • Мнения: 1 191
От понеделник до днес е доста време и домашния тест може да се повлиае от него, може и да да не се. Ако са останали 20-30  единици от овитрела, теста може и да ги отчете. Най-сигурно е да направиш кръвен тест. Успех!                            Копирам текст от листовката "Тестове за бременност.
Ако си направите тест за бременност със серум или урина след употребата на Ovitrelle и до десет дни след това, може да се случи да получите фалшиво положителен резултат от теста."

# 656
  • Мнения: 56
Здравейте момичета. Минах преглед при Стефанов и ме прати на цветна снимка в Ниамед. Ще бъда благодарна ако споделите информация как минава, с упойка ли е, боли ли и каква е цената. Леко съм шашната от неизвестното Rolling Eyes

# 657
  • Пловдив
  • Мнения: 694
Здравейте момичета. Минах преглед при Стефанов и ме прати на цветна снимка в Ниамед. Ще бъда благодарна ако споделите информация как минава, с упойка ли е, боли ли и каква е цената. Леко съм шашната от неизвестното Rolling Eyes

Здравей, моята снимка в Ниамед беше декември месец. Цената беше 300 лв с упойка. Цялата процедура трае 15 минути, после те будят и те пренасят в стая, в която да си поспиш, защото вероятно ще си замаяна. Трябва да не си закусвала, а вечерта да си яла до 20:00, вода пиеш до полунощ преди интервенцията. Аз се възстанових бързо. Около час след снимката ме боля коремът като при болезнен а менструация. След 2 часа вече си хапвах в един ресторант и пих кафе Simple Smile После 2-3 дни зацапване. Това е. Няма от какво да се притесняваш. Simple Smile

П.С. Носи си нощничка

# 658
  • Мнения: 25
Здравейте и при мен беше така но теста си ми отчете.При вас какво стана какъв е резултатът Simple Smile
Здравейте,
на 27.01 ми беше трансфера,като на 03.02 вечерта си бих овитрел.
Утре трябва да си пусна кръвен тест,
но не вече нямам търпение и се чудя днес да си направя ли уринарен или може да ме подлъже овитрела.
Днес вече е 14 ден от трансфера.
Само този овитрел ме спира.

# 659
  • Мнения: 3 199
Овитрел освен за таймиране на овулацията, след трансфера пак ли се слага?

Общи условия

Активация на акаунт