Ин Витро център Стефанов - тема 10

  • 68 529
  • 746
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 8
Благодаря за отговора. След като ви дойде цикъла продължава ли се пак с естроферм и ултрогестан? Дали се сещате колко става максималната доза на естрофема(3 по 1)?

# 586
  • Мнения: 505
Естроферма го зопочнах при идване на цикъла първи ден 1таблетка, втори ден 2 х 1 таблета, и трети ден 3 х 1 таблетка. Продължава се да се пие 3 х 1 таблетка. Утрогестена го приемах от 8-9 ти ден от цикъла 3пъти х 3 таблетки 2 вагинално 1орално.

# 587
  • Мнения: 581
Момичета,  здравейте! чхг на 14 ден на два 2дневни ембриони 21,5. Как Ви се струва?
Как са резултатите мила. Стискам палци да е наред всичко. (Малко ниска стойност е за 14ти ден, но ... все пак успех).

# 588
  • Мнения: 63
С тераозооспермия (2% морфология) сме и с женски фактор ( една клампирана тръба) как да подобрим спермограма?

# 589
  • Мнения: 5 081
С тераозооспермия (2% морфология) сме и с женски фактор ( една клампирана тръба) как да подобрим спермограма?
Док не изписа ли добавки?

# 590
  • Мнения: 63
Профертил, но няма резултати

# 591
  • Мнения: 5 081
Профитрел, но няма резултати
На ММ му изписа полукс форте, спимен, тристен, оксибио и андрозитол сашета и определено след  3 месеца има ефект.

# 592
  • Мнения: 63
Оксибио и андрозитол пил предишен опит. И нищо

# 593
  • Мнения: 25
Момичета помагайте,
забелязвах , че са станали някакви малки мехурчета и боли  много след бръсненето вчера.
Имам подготовка за ЗЕТ в момента и се притеснявам да не повлияе
Не ползвам самобръсначка от вчера никога до сега не съм имала подобен проблем

# 594
  • Мнения: 674
Здравейте момичета. Най- сетне миналата седмица бяхме на първичен преглед при доктора и днес получихме спермограмата. Като цяло ми се струва добре, но морфологията много ме притеснява. Как мислите, дали там е проблема и ако поискам коментар по мейла дали ще ни предпишат нещо или трябва да се изчака следващия преглед?

# 595
  • Мнения: 1 191
С тераозооспермия (2% морфология) сме и с женски фактор ( една клампирана тръба) как да подобрим спермограма?
ММ взимаше андрозитол х 2 на ден, Вит. С 1000 mlg, по една таблетка цинк, селен, омега 3, мултивитамини, по две метафолиева и геритамин, Вит. Д по 5-6 капки, всеки ден му правех лимонада с лимони и настърган джинджифил и мед, чай от шипки с пчелен прашец. От клиниката му бяха изписали андрозитол и оксибио, другите неща аз му ги добавих. За даването на материал приложихме “американската схема”, пет дни всеки ден, 24 часа почивка и тогава даване на материал за изследване (после с тази схема дава материал и за оплождането). Той беше с ДНК фрагментация 100% и олигоастератозооспермия. След три, четири месеца добавки и даване на материал по тази схема фрагментацията падна на 36% и спермограмата се подобри до астератозооспермия. Мисля, че спокойно можеш да му даваш тези добавки, няма с какво да навредят, могат само да помогнат. В темата на Denis, за добавките също можеш да намериш дълъг списък списък с добавки за мъже. https://www.bg-mamma.com/?topic=1150053.msg39814855#msg39814855
Скрит текст:
Здравейте момичета. Най- сетне миналата седмица бяхме на първичен преглед при доктора и днес получихме спермограмата. Като цяло ми се струва добре, но морфологията много ме притеснява. Как мислите, дали там е проблема и ако поискам коментар по мейла дали ще ни предпишат нещо или трябва да се изчака следващия преглед?
Скрит текст:
Морфология 4% за ин витро не е никак зле. Успех!                                                      Lady25 копирам ти извадка от статия “Нормозооспермия: Най-добрата новина за всеки мъж. Нормозооспермия означава, че нямате отлонения в спермограмата. Това е добра новина за всеки мъж, решил да става баща. Липсата на отклонения в спермалните показатели дава оптимални шансове за зачеване, независимо от избрания път – естествено забременяване или чрез методите на асистирана репродукция. (https://fertilaid.bg/нормозооспермия/). Показатели в норма по стандартите на Крюгер е морфология от и повече от 4%, така че стига при теб да няма някакъв проблем, забременяването по естествен път е напълно реално и възможно.

Последна редакция: чт, 12 дек 2019, 14:49 от Salilinda

# 596
  • Мнения: 862
Момичета, подготвям документи за фонда, но ще си ги попълвам аз. Тези, които сте попълвали скоро на заявлението, какво пишете за клиника - МЦ Тракия ли или инвитро Стефанов? Ако посоча че искам с куриер и той не ме намери на адреса, няма проблем от офиса да получа заповедта нали?

# 597
  • Мнения: 674
Скрит текст:
Здравейте момичета. Най- сетне миналата седмица бяхме на първичен преглед при доктора и днес получихме спермограмата. Като цяло ми се струва добре, но морфологията много ме притеснява. Как мислите, дали там е проблема и ако поискам коментар по мейла дали ще ни предпишат нещо или трябва да се изчака следващия преглед?
Скрит текст:
Морфология 4% за ин витро не е никак зле. Успех!
За естествено забременяване имаме ли шанс ме интересува по- скоро. Надявам се Ин витро да не става на дневен ред?

# 598
  • Мнения: 1 191
.

Последна редакция: чт, 12 дек 2019, 14:48 от Salilinda

# 599
  • Мнения: 674
Salilinda много ти благодаря. До колкото си спомням ти ме насочи към тази клиника преди няколко месеца и наистина съм много доволна от първичния преглед. Назначиха ни безброй изследвания и се надявам , че все от някъде ще изскочи проблема за да можем да го решим.
Огромно благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт