Печати за нокти – 15

  • 27 170
  • 348
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 529
Здравейте ,момичета .Да си призная откакто има ваденки не посягам към печатите.Но пък са полезни понякога.С печата е правоъгълник,а розата. ваденка.

# 301
  • София
  • Мнения: 10 324
Да повдигна темата.... не съм се печатала от 5-6 месеца.



Печатах с шаблон  на Мойра и лак на Кадс.

# 302
  • Мнения: 13 937
Чудесно е, както винаги 😀
Липсваше в темите, пиши по-често.

# 303
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Невероятно е!

# 304
  • Мнения: 2 652
Да повдигна темата.... не съм се печатала от 5-6 месеца.



Печатах с шаблон  на Мойра и лак на Кадс.

Променила си дължината на ноктите. Така изглежда много по-добре Grinning бях свикнала да те виждам с къси. И на мен ми се иска такава дължина, защото много ми харесва, но пустите ми чупливи нокти...

И декорацията е супер. Добила си професионализъм. При мен още си личи аматьорското изпълнение на печатите.



И това като се има предвид, че трих и правих 1 час. После плеснах един обикновен топ отгоре, та го доразмазах Joy

# 305
  • София
  • Мнения: 10 324
Чудесно е, както винаги 😀
Липсваше в темите, пиши по-често.

Много благодаря, никак не ми е до маникюр напоследък....

Благодаря!


Променила си дължината на ноктите. Така изглежда много по-добре Grinning бях свикнала да те виждам с къси. И на мен ми се иска такава дължина, защото много ми харесва, но пустите ми чупливи нокти...

И декорацията е супер. Добила си професионализъм. При мен още си личи аматьорското изпълнение на печатите.
И това като се има предвид, че трих и правих 1 час. После плеснах един обикновен топ отгоре, та го доразмазах Joy

Екстра са ти!
На мен къси ми харесват повече, но не ми се занимаваше с форма, свалих стария гел и сложих новия, за 2 месеца си израстват Simple Smile

Интересно, че и печата ми отне 5мин. за първи път ми се случва да не трия нищо, а забележки сега като погледна има, явно като не съм се печатала половин година и всичко ми харесва Simple Smile

Последна редакция: пн, 02 ное 2020, 16:52 от nad_tab

# 306
  • Мнения: 211
Здравейте Дами 💐,
да попитам такава машинка някоя от вас ползвала ли е? И върши ли някаква работа?

# 307
  • София
  • Мнения: 10 324
Купих я преди години, работа не върши! Изхвърлих я.

Има много малко шаблони с които работи и не са интересни.

# 308
  • Мнения: 4 423
+1 към горното

Имах и я подарих на едно детенце. Като да ми се беше паднала от кроки, толкова зле Grinning

# 309
  • Мнения: 4
Здравейте , пиша ви защото си поръчах този комплект за нокти с печат и нещо не ми се получава . Може ли съвети !
https://nailsbg.com/produkt/komplekt-za-pechat-s-plastini/

# 310
  • Мнения: 4 423
Здравейте , пиша ви защото си поръчах този комплект за нокти с печат и нещо не ми се получава . Може ли съвети !
https://nailsbg.com/produkt/komplekt-za-pechat-s-plastini/

Да.
Не натискай. Използвай движение тип ''люлка/лодка'', без натиск. Simple Smile

# 311
  • Мнения: 4
И така пробвах , но нестава , явно проблема е в самия печат .Ще пробвам с друг . Помагайте с вече изпробвани модели и сайтове .🙂

# 312
  • Мнения: 2 652
Сигурна ли си, че си обеляла предпазното фолио от шаблона? Не виждам причина да не се получава

# 313
  • Мнения: 13 937
Да не остъргваш прекалено много от боичката със стъргалката, трябва съвсем леко и бързо.

# 314
  • Мнения: 169
С печатите трябва да се работи бързо и внимателно, в началото е малко трудно докато се свикне. Ако не е това причината, проблемът може да е и в самата плочка.

Общи условия

Активация на акаунт