Топчовците на Kaufland

  • 70 056
  • 700
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 109
Здравейте търся следните топчовци :
Исландия,Белгия,Русия,Аржентина,Дания,Бразилия,Швейцария,Тунис,Южна корея,Египет,Хърватия,България,Коста Рика.

Имам и за размяна ето тези
:Сърбия, 2-Панама,Испания,Япония,
Здравейте,  от София ли сте?

# 661
  • Мнения: 105
Здравейте, имах някакъв проблем с акаунта, актуализирам докъде сме с топчетата, удобна ми е размяна в София, в района на парка Заимов и в центъра (около Витошка).

Търсим Исландия, Нигерия, Япония, Германия, Полша , Колумбия. Да не са с изтъркани очи.

Прилагам снимка на повторките, предпочитам среща за повече от една размяна.

# 662
  • Мнения: 12
ТЪРСЯ САМО НИГЕРИЯ.
ИМАМ:Уругвай,Дания,Панама,Сърбия,Бразилия
ЗА СОФИЯ

Здравей,
Мога да ви дам Нигерия в замяна на Дания Simple Smile

# 663
  • Мнения: 109
Здравейте,
ТЪРСЯ: Австралия, Испания,  Швейцария, Белгия и България.
ПОВТАРЯТ МИ СЕ: Уругвай, Япония и Исландия.
ЗА СОФИЯ

# 664
  • Мнения: 4
Здравейте от София съм и имаме за размяна Сърбия и Германия срещу Полша и Швейцария. Моят тел е 0887797691

# 665
  • Мнения: 9
Здравейте, имах някакъв проблем с акаунта, актуализирам докъде сме с топчетата, удобна ми е размяна в София, в района на парка Заимов и в центъра (около Витошка).

Търсим Исландия, Нигерия, Япония, Германия, Полша , Колумбия. Да не са с изтъркани очи.

Прилагам снимка на повторките, предпочитам среща за повече от една размяна.



Русия за Колумбия?
В близост съм до парка Заимов.

# 666
  • Мнения: 109
Здравейте,  Вие намерихте ли си Япония и Исландия? Ако все още ги нямате, мога да Ви ги дам срещу Испания и Австралия.  Поздрави!
quote author=zeleno jabche link=topic=1041613.msg37013957#msg37013957 date=1531080629]
Здравейте, имах някакъв проблем с акаунта, актуализирам докъде сме с топчетата, удобна ми е размяна в София, в района на парка Заимов и в центъра (около Витошка).

Търсим Исландия, Нигерия, Япония, Германия, Полша , Колумбия. Да не са с изтъркани очи.

Прилагам снимка на повторките, предпочитам среща за повече от една размяна.



Русия за Колумбия?
В близост съм до парка Заимов.
[/quote]

# 667
  • Мнения: 10
Здравейте Германия и Колумбия да Ви дам за Хърватия и Сърбия. Размяна днес при Парка Заимов?


# 668
  • Мнения: 9
Здравейте Германия и Колумбия да Ви дам за Хърватия и Сърбия. Размяна днес при Парка Заимов?




Имам ги и двете. Търся Русия!!!
Давам няколко топчовци за нея.

# 669
  • Мнения: 36
Здравейте,
търся само Мексико
повторки:
Англия, Германия, Мароко, Испания, Франция, Синегал, Нигерия, Швеция, Сърбия, Арженнтина, Колумбия, Австралия, Япония, Иран, Коста Рика, Перу, Панама, Египет, Уругвай
лична размяна в София - около паметника Левски
0889 59 72 74

# 670
  • Мнения: 1 808
Здравейте,
търся само Мексико
повторки:
Англия, Германия, Мароко, Испания, Франция, Синегал, Нигерия, Швеция, Сърбия, Арженнтина, Колумбия, Австралия, Япония, Иран, Коста Рика, Перу, Панама, Египет, Уругвай
лична размяна в София - около паметника Левски
0889 59 72 74
Предлагам Мексико за Франция, пиша ЛС.

# 671
  • Мнения: 3
МАМИТА,случайно на някоя от Вас  да Ви се намират 2 свободни албума за топчовци  Simple Smile Ще съм Ви благодарна ако се отзове някой

# 672
  • Мнения: 10
Здравейте, имах някакъв проблем с акаунта, актуализирам докъде сме с топчетата, удобна ми е размяна в София, в района на парка Заимов и в центъра (около Витошка).

Търсим Исландия, Нигерия, Япония, Германия, Полша , Колумбия. Да не са с изтъркани очи.

Прилагам снимка на повторките, предпочитам среща за повече от една размяна.


Здравейте,

Колумбия и Германия мога да Ви дам за Хърватска и Дания(имате ли я).
Ако да - утре може да разменим.
Поздрави,

# 673
  • Мнения: 12
За Велико Търново:
Търся: Белгия, Германия, Испания, Полша, Русия, Сърбия, Хърватия, Швеция, Иран, Южна Корея и Мексико.
Имам Англия, Панама, Египет, Тунис, Уругвай, Перу.

# 674
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Joy1, забранили сте си личните. Няма как да Ви отговоря.

Общи условия

Активация на акаунт