Лятна на Мамите от ИБ

  • 45 332
  • 578
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 096
Пънче,прекрасни новини.Ще връзваш панделки Simple Smile
Цнетенце,как сте?Говори ли с директорката?
Поспаланче,дано обривът при Бубето напълно изчезне.При Вики засега всичко е чисто.Даже дадох козе сирене и масло с попарата.От 3 дни давам и обяда от ДК, който е с краве масло.Аз ям всичко и кърмя и няма проблем.Чудя се след седмица дали да не го пробвам пак със супичка от ДК или да изчакам до юли месец,че от 17.06 до края на юни сме на море.Май ще изчакам,че да не вземе на морето да ма направи някаква реакция и да се чудя как да го храня.
Момичета,какво да пия за по-добър сън? Будя се сутрин в 5:30-6:30 и няма заспиване повече.Магне B6 пише,че не е съвместимо с кърменето?Освен на Бах да гледам нещо.

# 61
  • shumen
  • Мнения: 18 127
Маги,аз бих изчакала докато се приберем.
Цвете,дано си говорила с директорката и си намерила решение на проблемите с госпожите на Вили.
Послаланче,как е Бубето?
Моме,как са децата?
Дени е на градина и чака утре с нетърпение вече,че ще имат май тържество за края на учебната година.Поне така им са казали,но не е много сигурно,защото госпожата каза,че има доста болни деца пак и не могат да съберат групата.

# 62
  • NE
  • Мнения: 10 999
Един неуспешен опит за разговор с директорката май сътвори чудеса. Днес въпросната беше толкова мила и добра, че чак аз не повярвах. Тя малко глътна граматиката, че скоро няма да съм в майчинство ще бъде all day long.
Вчера се целувал пак с една мома. Тя много плаче и явно ги утешава.Joy

# 63
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Аз на родителска среща бях тая вечер. Едната ни госпожа напуска и отива да работи я София. Тази, която остава е нетърпелива, отнесена и тем подобни. Пффф сега оценявам колко правилно решение взех, че записах Бубата в друга градина. В нашата ще има яки рокади пак на 14 септември. Няма такава тъпня, честно.
Бубата се оплка от коремче днес. Имаше спазми и леко разстройство. На печени филии е днес пък да видим утре как ще е.

# 64
  • shumen
  • Мнения: 18 127
Цвете,явно си и взела страха и затова.А Вили голям любовчия ще излезе.
Поспаланче,правилно решение си взела за Бубата.При нас сменяха два пъти госпожите и нищо не научиха.Всяка в със своя подход и децата с никоя не свикнаха.

# 65
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Цветенце тая жена не знае ли, че има и други градини, професии, градове, държави, планети?!?! след като 1 /ЕДНО/ дете толкова й бърка програмата, ми да си хваща чантата и да си ходи .. те ако тия деца ги програмират как да мислят, да се движат, да живеят още на 3 години, кво ще стане от тях??! адски много й се дразня на тая жена, аааадски много!!!

# 66
  • NE
  • Мнения: 10 999
Абе много свиха перките. Тази проблемната чак ми се извиняваше, че викала. Аз така и не намерих директорката, но за сметка на това се оплаках на няколко места и явно е проработило. Само факта, че баща му се завърта с мен в градината им заговори.
А той стана много общителен там. Цялата група скача да го поздравява на оставяне и тръгване. Целувам пак една мома. Вчера го и похвалиха, че в музикалните игри бил непобедим. И почна и там да говори, не толкова активно като вкъщи, но пък опитва да съставя изречения. Сега иска да му казвам марките на колите от улицата и ги повтаря чат-пат добре.

# 67
  • shumen
  • Мнения: 18 127
Цвете,браво на Вили.Дано и занапред го хвалят все така.
Нашите довечера имат тържество за завършване на учебната година и сутринта Дени отиде много ентусиазиран на градина.Да видим след някои час как ще се представят децата и какво са научили тази година.
От утре са сборни групи и хич не иска да ходи милия,ама няма кой да го гледа и съм го записала.Очаквам,ако не са техните госпожи сутринта да е рев,сълзи и сополи,но ще видим дали няма да ме изненада приятно да не реве.
Поспаланче,при нас пък на работа ще има яки рокади и се изнервям в последно време.Досега работехме по 5 дни в седмицата и почивахме уикенда,а сега искат да ни обърнат на 4 дни и хич не ми харесва,защото няма Събота,няма Неделя,няма празници ще се работи по всяко време,а всеки си има някакви планове и семейство.

Последна редакция: чт, 31 май 2018, 14:35 от danaeka

# 68
  • Северозапада
  • Мнения: 5 475

# 69
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Честит Първи Юни на всички малки, по-големи и пораснали( на възраст, но не и по душа  Wink) деца. Много здраве и весели игри( на малките). Mr. Green
Моите са на празник сега. В градината вероятно се мятат по един надуваем замък, а Бубата в яслата имат тържество. Вече си им дадох подаръците са кефа е на макс.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Честит ден на детето! 
Да са ни живи и здрави дечицата!  Heart

# 71
  • NE
  • Мнения: 10 999
Честит празник на малки и големи!
Нашият днес беше ял за сефте в градината. Снимки ми показаха.Joy
Имали и куклен театър с госпожите. Те си имат декори и чудеса от време оно. Казаха, че бил силно впечатлен.

# 72
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Честит празник на всички дечица! Да са здрави, щастливи и да имат вълшебно детство!

# 73
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Честит Първи Юни на вс малки и големи Simple Smile

Честит РД на София, видях снимките Simple Smile

Честито на пънчето и на Фея на сестра й Simple Smile

Абе Честито на вс, който има да му се честити Grinning

Ужасно съм изморена, от Неделя сега сядам... Бяхме с ЗОО парка, на Вивид Сидни, цяла седмица търча като кон, добре че по следващият Понеделник празнуваме рд на Кралицата, че ще почиваме...

# 74
  • shumen
  • Мнения: 18 127
Честит празник на всички дечица.Да са живи и здрави и много щастливи.
Цвете,браво на Вили.Ще свикне и да яде,и да спи в градината.Няма къде да отиде.
Поспаланче,дано са щастливи децата след празника.
При нас сутринта е имало малко драма,но като са стигнали с дядо му градината и е видял,че са сборни групи с техните госпожи се е успокоил бързо.Сега мисля да отида да го взема малко по рано и от 17 часа ще има програма за децата в Студентския парк и да го заведа.

Общи условия

Активация на акаунт