Диета за отслабване за един месец

  • 9 262
  • 12
  •   2
Отговори
  • Мнения: 3
мами кажете ми диета за отслабване за 1 месец

Последна редакция: чт, 17 май 2018, 22:54 от bubanka

# 1
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 265
https://cinderella.bg/vav-forma/iziashtna/metabolitna-dieta - тази е изпитана пробвала съм я отслабва се
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=982977&utm_source=Ne … tm_campaign=Mails - тази също
http://lechiteli.bg/%D0%B4-%D1%80-%D1%89%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B2 … %82%D0%B0-%D0%B4/  - пробвай и тази
Проблема е след това как ще задържиш килограмите Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 1 872
А как става захранването после?

# 3
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 265
Не зная Simple Smile Аз задържам килограмите като правя един разтоварващ ден в седмицата и не ям тестени и захарни изделия не обичам нищо сладко дори плодове но ям много зеленчуци и пия много вода Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 1 434
Първата диета, звучи доста прилично като меню, НО " свалете между 7 и 20 кг. за 13 дни" !!!!
Още ли някой се връзва на подобни обещания! Менюто го погледнах по диагонал, но е към 1000-1200 калории дневно.
"За да се лишим от 1 килограм мазнина, ние трябва да изгорим 7000 калории! Ако имаме 5 излишни килограма, това са 35 000 калории, 10 – 70 000 и т.н."

Ако някой с много за сваляне успее да свали 7 кг. за тези дни, то половината ще са вода. А за 20...няма и да се хабя да пиша.
Не казвам нищо лошо към предложилите подобни режими. Просто се ядосвам на такива гръмки лъжи!
Заблуждават хората и после се провалят (и аз включително), защото не е станало точно така.
 Пак ще кажа, че менюто е доста добро (без гладните закуски), но в зависимост от метаболизма на всеки, аз за себе си не бих очаквала повече от 2-3кг. и пак няма да е всичкото от мазнини...
Е, някой едричък мъж може и да свали толкова, но след седмица ще е върнал половината.

# 5
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 265
Първата диета съм я правила сваля се около 3-4 килограма - добра е стига да успееш след това да задържиш килограмите Simple Smile Сметки на калории не разбирам и не мога да правя Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 539
С ММ в момента правим вариация на тази диета. Ден 5 - минус 2 кг. Искам поне още 3 кг да сваля.
Не съм 100% стриктна, хапвам плод между храненията, като огладнея много.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 872
Аз по тази причинапак да попитам - как се прави захранването и оттам - задържането? Досега май не съм срещала диета публикувана в нета, която да включва и захранване, а вие?

# 8
  • Мнения: 1 539
Аз си представям, че просто ще държа въглехидратите под контрол, т.е. все едно продължавам диетата, но с добавен тук таме допълнителен продукт. Дали ще стане е друг въпрос.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 434
Захранване е нужно след диети тип гладолечение, защото може да се натровиш ако не въвеждаш едно по едно млечни, месо и т.н.
Посочените режими дават някакъв вид възпитание как е добре да се храниш по принцип. Ако се върнеш на тава баница, мекици за закуска и подобни, скоро пак на диета и така до края на света. Аз например спазвам 80% от времето нисковъглехидратен режим, но ако излизам, имам повод или просто 1-2 пъти седмично ми се яде нещо сладко, тестено, картофи, ориз и други, си ги хапвам без да му мисля. Просто количеството е малко и гледам тези дни да не са един след друг.

п.п. Свалих 20 кг. по този начин и ги здържам с години вече.

Последна редакция: сб, 19 май 2018, 12:29 от Franie

# 10
  • София
  • Мнения: 1 872
Скрит текст:
Захранване е нужно след диети тип гладолечение, защото може да се натровиш ако не въвеждаш едно по едно млечни, месо и т.н.
Посочените режими дават някакъв вид възпитание как е добре да се храниш по принцип. Ако се върнеш на тава баница, мекици за закуска и подобни, скоро пак на диета и така до края на света. Аз например спазвам 80% от времето нисковъглехидратен режим, но ако излизам, имам повод или просто 1-2 пъти седмично ми се яде нещо сладко, тестено, картофи, ориз и други, си ги хапвам без да му мисля. Просто количеството е малко и гледам тези дни да не са един след друг.

п.п. Свалих 20 кг. по този начин и ги здържам с години вече.

Това е много разумно. Благодаря за споделения опит!  bouquet

# 11
  • Мнения: 2 721
А коя от дадените по горе диети е най лесна за спазване?
Спазвала съм монодиета , на Ваня Червенкова и свалих точно колкото исках за 1месец, вече година си задържам килограмите въпреки ,че не се лишавам.
Сега съм решила да сваля още 4-5 килограма и се чудя коя диега да избера.

# 12
  • Мнения: 15 571
Спазвала съм монодиета , на Ваня Червенкова и свалих точно колкото исках за 1месец, вече година си задържам

Тази диета я препоръчвам, като много успешна за бързо сваляне на няколко килограма /от 5 до 10 за един месец/. Но после е много важно или да се направи бавно и правилно захранване, или да се премине веднага към друга диета, за да няма връщане на част от килограмите. Перфектна е за сваляне преди сватба, бал или друго важно събитие, което ще се проведе скоро. Може да се прави и във варианта на Ваня Червенкова /ядене на едно и също два дни подред/ или във вариант с един ден и после повторно завъртане от първия ден. Приемането на много вода е задължително

Общи условия

Активация на акаунт