Правили ли са ви хороскоп - 2?

  • 107 971
  • 762
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 291
Това за актриса в минал живот изглежда, че е любим репертоар. Или се харесва на повечето дами. Simple Smile
И на една моя клиентка е казала същото /Луна в Лъв/, а на една позната с Луна в Лъв в квадрат с Венера и Нептун е разказала романтична приказка за несполучлива любов с художник.

# 736
  • Мнения: 10 729
Не знам какво значение има каква съм била в минал живот, освен ако не се налага да отработвам нещо в този...Моля някой да ме осветли.
P.s. И тримата астролози, при които съм била, казаха, че в предишния живот съм отработила кариерата, а в този трябва да имам семейство.
Единият каза, че съм била високопоставен военоначалник, а другият, че съм умряла от задушаване/удавяне, затова сега да внимавам с вода. Но тая информация с нищо не ми е полезна все пак.

# 737
  • Мнения: 3 291
P.s. И тримата астролози, при които съм била, казаха, че в предишния живот съм отработила кариерата, а в този трябва да имам семейство.

Южен възел в Козирог, Северен възел в Рак? Или домовата им позиция са гледали – 4ти и 10ти дом?

# 738
  • Мнения: 10 729
Нямам идея, дори да са ми казали, не съм запомнила. Писах ти на лични.

# 739
  • Мнения: 267
Задава си "напипващи " въпроси. Ориентира се и по вида ти и по нагласата ти, спрямо отговорите ти . Явно е добър психолог.
Да и при мен задаваше уточняващи въпроси.

# 740
  • Мнения: 9
Здравейте ! Може ли да Ви помоля за координати на Даниела астроложката на БАН, ако разполагате с тях ?
Много ще съм Ви благодарна.

# 741
  • Мнения: 267
Аз, както и няколко мои приятелки преди години ходихме при Вотей.
Консултацията при мен мина по следният начин: говори ми за кармични връзки с близки роднини и не толкова близки,минали животи и т.н.( неща , които бяха верни и имаха резон)
От това което ми каза,силно впечатление  ми направи това,че ми каза в този живот трябва да си построя собствен дом за семейството ми и трябва да внимавам с електричеството 😳.
Един вид ,че домът за семейството ми е мисията в живота ми.
И като се замисля от две години ми е мечта и е въпрос на време да се случи.
Не купуване на готово жилище ,а построяването на такова.
За електричеството нищо повече не ми каза. Питах ,а тя мънкаше и смени въпроса.
В един момент спря рязко и неочаквано касетофона на който записваше консултацията  . Започна бързо да ми приказва неща от сорта,че в миналото съм била актриса в Париж, голяма красавица,мотала съм мъжете на пръста си дрън,дрън че пляс....Неща които на всяка жена биха се харесали. НО същите неща ги е казала и на другите ми приятелки 😂. Беше много странно и спирането на касетофона.
След това го включи отново и каза да я питам нещо което ме интересува.
Питах я дали ще имам деца. ( Много трудно забременях)
Тя каза,че ще имам две деца с много малка разлика. Попитах я кога ,а тя каза,че кармата ми е да стана родител на по-зряла възраст.
Е това го позна!
Правих две инвитро безуспешни . Дори лекар ми каза,че няма да имам мои деца.Накрая забременях спонтанно  и година след раждането бях бременна отново.
Имам две породени момиченца.
Каза ми обаче,че ще имам две момчета.
Честно казано съм с ужасно смесени чувства .
Половината неща до тук ги позна, други се случиха по друг начин....но най-разочароващото беше спирането на касетофона и дрънкането на приказки за Пепеляшка.
А! И ми каза,че ще позная съпругът ми по това,че много ще пътува и ще ми подарява цветя.
Като се запознахме наистина много пътуваше ,а цветя все още ми поднася много често по повод и без повод.

собствен дом / къща / за семейството ми и трябва да внимавам с електричеството, както и за 2 момиченца / с малка разлика / - същото ми каза и на мен, но това трябваше да се е случило вече по нейни прогнози Sad

# 742
  • Мнения: 5 053
Здравейте ! Може ли да Ви помоля за координати на Даниела астроложката на БАН, ако разполагате с тях ?
Много ще съм Ви благодарна.

В кв. Бояна ли живее въпросната Даниела?

# 743
  • Мнения: 1 656
Здравейте, някой с отзиви за Ралица Сърцанова? Относно изготвяне на хороскоп.

# 744
  • Най-накрая на безкрая
  • Мнения: 242
Здравейте, мисля да търся астролог във връзка със здравословен проблем.
В тамата виждам посочени трима лекари, които се занимават с медицинска астрология.
Може ли тези, които са ползвали услугите им да ме насочат, защото ми е трудно да избера към кого да се обърна.
Става въпроса за Димитър Колев, Петър Найденов и Николай Колев.
Моля за мнения от ползвалите услугите им.

# 745
  • Мнения: 371
Николай Колев е лекар и астролог, при това добър, Петър Найденов ще ви предложи синьо зелени водорасли, а за Димитър Колев нямам информация

# 746
  • Мнения: 9 152
Герда, малко по- напред в темата бях написала моят личен опит с Димитър Колев.

# 747
# 748
  • Мнения: 35
Включвам се само да допълня как се развива прогнозата, която Магерова ми направи.
Ходих при нея в началото на 2017 и всичко, което ми каза за 2018 се сбъдна, дума по дума.
За съжаление, това, което ми каза за 2019 не се сбъдна. Може би се дължи до голяма степен на факта, че тя ми даде предупреждения за 2018, които спазих. Ако действах тогава по собствена воля, сега нещата щяха да са различни. Тя ми даде добър съвет и в крайна сметка се радвам, че я послушах.
Магерова ми направи ректификация.

Преди това имах хороскоп от Мира Кунева, но когато ми го прави й дадох ориентировъчен час на раждане - около 20 мин преди истинския ми (тогава не бях и чувала за ректификация). Нейната прогноза също съвпадна по други теми, но за 2019 ми каза същото, което и Магерова, но в крайна сметка и двете не познаха.

# 749
  • Мнения: 3 117
Elkis, 2019 още не е изтекла Wink
Така че има мегдан за събития.

Мира Кунева, явно хич не я интересува по какви данни работи, защото доколкото знам всеки уважаващ себе си астролог прави ректификация на часа на раждане на клиента си.

Радвам се, че Магерова е дала успешна прогноза при теб. При мен за съжаление нещата бяха различни.

Общи условия

Активация на акаунт