Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"- 7

  • 124 806
  • 638
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 29 371
За първи етап се предоставя номер от преподавателя.

# 481
  • Мнения: 1 986
Тъй като ме интересуват курсове по математика и БЕЛ за 7 клас, виждам че има групи по 400 и по 200 лева. Вероятно имат предвид курс Математика + БЕЛ, но не е написано ясно. Дали се ориентирам правилно?

# 482
  • Мнения: 2 182
Да, както всяка година, ще има комбиниран курс бел+мат (Велкова, Симеонов). Препоръчвам.

# 483
  • Мнения: X
Здравейте, за първи път ще записвам дъщеря ми на курс, и още ми е малко хаотично. Цената 200 лева за цялата година ли е или е месечна такса ?

# 484
  • Мнения: 2 182
Цената е за 1 модул, който включва определен брой занимания. Виж графика.

# 485
  • София
  • Мнения: 1 883
Цената е за един модул от 10 занятия, в годината обикновено са 3модула

# 486
  • Мнения: 1 986
Тъй като ме интересуват курсове по математика и БЕЛ за 7 клас, виждам че има групи по 400 и по 200 лева. Вероятно имат предвид курс Математика + БЕЛ, но не е написано ясно. Дали се ориентирам правилно?

Имало е техническа грешка. Много бързо отговарят през контактната форма на сайта Simple Smile

# 487
  • Мнения: 1 986
Тази тема дори от кампанията по записването за курсовете не може да бъде събудена. Ако споделяте емоциите си по записването някъде другаде, може да ме поканите. Wink

# 488
  • Мнения: 29 371
То сега няма чак такива емоции, тъй като в първи етап се записват групите-продължения, т.е. доволни от учителите и в същите групи. Няма кой знае какви вълнения.
Интересното е в трети етап, особено за втори клас. Сега поне няма да се спи пред СМГ, както предишни години.

# 489
  • София
  • Мнения: 188
И на мен ми е интересно  как точно ще се осъществи трети етап... Няма да ги има опашките, списъците и всичко което през което минах с голямото ми дете. Мислех си едно време, че с малкото ще знам какво да очаквам, но ... Отново се оказва  че трябва да избирам между преподаватели, с които не  съм имала пряк контакт и ще трябва да се доверя на чуждо мнение и вътрешно усещане, както направих с голямото ми дете преди 5 години. Та да задам стандартния за тази тема въпрос - моля за мнение за преподавателите, които ще водят групи за 2 клас.

# 490
  • Мнения: 29 371
Така или иначе пряк контакт няма къде да имаш с преподавателите. Ние сме при Надя Кръстева. Препоръчвам. Другите не ги познавам.
При кой е било голямото ти дете?

# 491
  • София
  • Мнения: 188
Надя Кръстева и Мария Томова. Сега учи в СМГ и е при Елза Тодорова. Затова писах за пряк контакт. За съжаление нито една от трите няма да води курсове за втори клас...

Редактирам се. Сега погледнах пак списъка -     или са го коригирали или аз не съм гледала добре... Надя Кръстева все пак ще води група за 2 клас Simple Smile

Последна редакция: ср, 17 юни 2020, 07:19 от ReniM

# 492
  • Мнения: 1 986
Аз препоръчвам Зангочева. Обяснява бавно, спокойно и методично. За по-големите препоръчвам Ангел Ангелов. Много организиран и внимателен с децата. Същевременно обяснява много добре и държи на дисциплината.

# 493
  • гр. София
  • Мнения: 104
Здравейте, аз се колебая между Детелина Донева и Елза Тодорова. Някакви отзиви за някоя от двете ?

# 494
  • Мнения: 256
Здравейте, аз се колебая между Детелина Донева и Елза Тодорова. Някакви отзиви за някоя от двете ?



Здравейте , и двете са страхотни. Г- жа Донева преподаваше на сина ми от 5 до 7 клас включително. А г-жа Елза Тодорова му  беше 3 и 4 клас на школите и го подготви за НВО след 7 клас. Той като че ли се чувстваше по добре при Елза Тодорова, казваше ни, че по-лесно обяснява, поне за него, при всяко дете е различно.Но която и от двете да изберете , няма да сбъркате!

Общи условия

Активация на акаунт