Флуомизин?

  • 3 751
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте 😊 Имам бяло течение и четох че може да се лекува с Флуомизин.. Ако някой се е лекувал моля да даде съвет и мнение.. Ако сте го излекували с нещо друго споделете 😊 благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 5 820
   Ходи ли сте на гинеколог? Правена ли Ви е Микробиология, за да назначавате сама лечение? Не трябва да се пренебрегва бялото течение. То подсказва, че има някакъв сериозен гинекологичен проблем.

# 2
  • Мнения: 12
Ходила съм на гинеколог правили са ми изследвания но ми казват че нищо ми няма и ми изписват някакви хапчета от който няма никакъв ефект.. За това питам дали някой се е излекувал за да ми даде съвет..

# 3
  • Мнения: 5 820
    Един и същи гинеколог ли посещавате? Ако е така, по-добре потърсете мнение от друг гинеколог. Имате ли парене, сърбеж или често уриниране? Разбирам Ви отлично. Разбирам, че има много малко свестни доктори, които се интересуват от здравословното състояние на пациента си, да открият причината и да приложат адекватното лечение.

   Желая Ви наистина да се избавите от това бяло течение.

# 4
  • Мнения: 12
Понеже съм девствена и ми казаха че няма нужда да сменям гинеколога си защото ще ми кажат едно и също и ще ми правят пак същите изследвания.. Нямам парене нито сърбеж но тече бяло и мирише гадно.. Неприятно е

# 5
  • София
  • Мнения: 648
Чуйте второ лекарско мнение. Флуомизинът се поставя дълбоко вагинално. Как точно ще го приложите? Възможно е пероралната терапия да не ви е помогнала и да е нужна промяна. Заради Вашето собствено здраве не рискувайте със слухове,ровене в Гугъл или форуми. Всеки ще иска с най-добро чувство да Ви помогне,но без микробиологично изследване,всички съвети/препоръки са приказки наизуст, ако нямате диагноза от гинеколог. Скорошно оздравяване!

Общи условия

Активация на акаунт